Ładowanie...

Absolwenci
Zjazd Absolwentów z okazji obchodów 25 - lecia WSB-NLU

 

W dniu 3 września 2016 roku na terenie Kampusu naszej Uczelni odbył się Zjazd Absolwentów z okazji 25 - lecia działaności WSB - NLU. W tym dniu  świętowaliśmy również 70 - te urodziny wielkoletniego Rektora Krzysztofa Pawłowskiego. 

Na uroczystość przyjechało około 500 Absolwentów z całej Polski W programie były m.in. prelekcje Absolwentów, w których opowiadali  oni o wpływie Uczelni na ich dotychczasowe życie i kariery zwodowe. W trakcie obchodów odbył się uroczysty toast z okazji 25 - lecia działaności naszej Uczeli oraz 70 - tych urodzin dr. Krzysztofa Pawłowskiego. Impreza zakończyła się koncertem z cyklu WSB Jazz Cafe, w którym wystąpili nasi Absolwenci oraz ich przyjaciele. 


Jedną z niespodzianek przygotowaną przez nas dla dr. Krzysztofa Pawłowskiego z okazji Jedną z niespodzianek przygotowaną przez nas dla dr. Krzysztofa Pawłowskiego z okazji 70 - tych urodzin był mural przedstawiający Jego sylwetkę, został ona namalowany przez znanego sądeckiego artystę - Mgr Mors'a. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami:

https://www.facebook.com/WSBNLUOfficial/photos/?tab=album&album_id=1064593353590170

Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie! Jesteście niesamowici! Do zobaczenia na następnym Zjeździe Absolwentów! 

 

 

 

Let's be the best

Przedstawiamy Państwu Album Absolwentów, który jest swoistym manifestem, deklaracją ideową WSB-NLU. Pokazuje, co dla nas jest najważniejsze – kształtowanie nowej elity, która przejmie od nas zadanie uczynienia Polski i świata lepszym.

 

Prezydent WSB - NLU  Dr Krzysztof Pawłowski