Biuro karier
Zaplanuj swoją karierę

Jesteśmy świadomi powagi i stopnia trudności stworzenia indywidualnego programu rozwoju kariery, zgodnego z zainteresowaniami studenta oraz jego możliwościami.

Fakt, że jesteśmy małą Uczelnią, pozwala na zapewnienie indywidualnego rozwoju każdemu z naszych studentów. Szlifujemy diamenty - to hasło w sposób dosadny obrazuje nasze podejście do studentów. Poprzez indywidualne podejście i odkrywanie w studentach ich predyspozycji dążymy do ich możliwie efektywnego rozwoju.

Biuro Karier działające w WSB-NLU powstało w celu wspierania studentów w planowaniu ścieżki kariery od samego początku obecności na Uczelni. Licznie organizowane warszataty, studia przypadków oraz regularna obecność największych firm istotnie wpływają na rozwój zainteresowań studentów, a możliwość indywidualnych spotkań z psychologami, doradcami biznesowymi czy specjalistami ds. zasobów ludzkich wzmacnia poczucie własnej wartości i otwiera dodatkowe perspektywy.

Kontakt z biurem karier: kariera@wsb-nlu.edu.pl


 

Współpraca z Biurem Karier WSB-NLU

W  WSB-NLU od lat podejmowane są działania zapewniające naszym  studentom i absolwentom dobre pozycje na rynku pracy, a monitoring ich karier potwierdza słuszność i skuteczność tych wysiłków. W związku z tym składamy Państwu propozycję współpracy. 

•    publikacja ofert pracy, praktyk i staży w Intranecie WSB-NLU na odpowiednich tablicach oraz na tzw. stronie komunikacyjnej Intranetu (statystyki logowań pod adresem https://intranet.wsb-nlu.edu.pl/login/index.php) 
•    mailing do studentów (mailing do grup docelowych, wyselekcjonowanych w oparciu o kryteria przedstawione w ofercie pracy
•    publikacja  ofert pracy, praktyk i staży w Intranecie Absolwentów WSB-NLU na  odpowiednich  tablicach  (oferty może dodawać  administrator oraz wszyscy absolwenci korzystający z Intranetu Absolwentów; po dodaniu oferta jest automatycznie rozsyłana na konta e-mail osób wpisanych na listę subskrypcyjną 
https://alumni.wsb-nlu.edu.pl/index2.php?elem_id=37 
•    mailing do absolwentów wpisanych na listę  subskrypcyjną ofert pracy
•    mailing na specjalną listę adresową skupiających absolwentów z największym stażem i doświadczeniem zawodowym 
•    publikacja ofert pracy, praktyk i staży na stronie Biura Karier WSB-NLU: http://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/biurokarier/ofertypracy.html

 

Zapraszamy do kontaktu: kariera@wsb-nlu.edu.pl

 

Partnerzy: