Ładowanie...

O uczelni

WSB-NLU jest Uczelnią o wyjątkowych tradycjach współpracy międzynarodowej. Od początku jej istnienia głównym celem było stworzenie studentom i absolwentom możliwości bogatego rozwoju intelektualnego i praktycznego.

Studiowanie w WSB-NLU daje szerokie możliwości na skalę globalną. Aktywnie współpracujemy z ponad 30 uniwersytetami na całym świecie, a nasi studenci i dydaktycy regularnie uczestniczą w konferencjach i sympozjach o międzynarodowym zasięgu.

W WSB-NLU przywiązujemy istotną wagę do podtrzymywania kontaktów i pogłębiana więzi ze swoimi absolwentami oraz ułatwiana współpracy między nimi. Rezultatem jest sieć kontaktów obejmująca wszystkie kontynenty i aż 89% absolwentów publicznie deklarujących zadowolenie z ukończenia naszej Uczelni.

Podstawowym założeniem WSB-NLU są drzwi zawsze otwarte. Dlatego, jeśli rozważasz studia w WSB-NLU, przyjedź do nas kiedy chcesz. Wybierz dogodny dla siebie termin i zobacz Uczelnię, taką jaka jest na co dzień - abyś mógł sprawdzić, drogi Kandydacie, w jakich warunkach możesz studiować. Pójdziemy razem na dowolnie wybrany wykład, zobaczysz kampus, spotkasz się z wykładowcami, a może nawet przywitasz się z Rektorem...