Rekrutacja na semestr letni została zamknięta. Zapraszamy do składania aplikacji w kolejnym roku akademickim, od 15 kwietnia 2023r.

Studia podyplomowe
z zakresu Zarządzania:

Analiza danych 

Analiza danych

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów:

3 300 zł


Zależy Ci na nowych umiejętnościach i kompetencjach?

Zależy Ci na nowych umiejętnościach i kompetencjach?

Chcesz się rozwijać, by zyskać lepsze oferty pracy? Niezależnie od tego, co Tobą motywuje - wybór studiów podyplomowych na WSB-NLU będzie zawsze dobrą decyzją. Zdobądź nową wiedzę i dowiedz się więcej na temat Analizy danych. Sprawdź, dlaczego naprawdę warto znowu zacząć studia!

Dla kogo kierunek Analiza danych będzie dobrym wyborem?

Dla kogo kierunek Analiza danych będzie dobrym wyborem?

Studia podyplomowe na kierunku Analiza danych zostały stworzone z myślą o osobach, które chcą zyskać wiedzę z szerokiego zakresu, jakim jest przetwarzanie, interpretowanie oraz opracowywanie danych. To opcja dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o Data Science oraz Big Data.

Wszystkie studia podyplomowe na WSB-NLU są skierowane do osób, które posiadają przynajmniej stopień licencjata. Jeśli chcesz zacząć pracę zawodową związaną z Analizą danych - wybór podyplomówki będzie doskonałą opcją. Pozwoli Ci połączyć pracę zawodową z możliwością nauki.

Program studiów podyplomowych Analiza danych

Program studiów podyplomowych Analiza danych

Celem studiów podyplomowych na kierunku Analiza danych jest przekazanie słuchaczom praktycznych umiejętności oraz szczegółowej wiedzy. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez specjalistów - to właśnie ogromna zaleta kadry dydaktycznej WSB-NLU. Materiał przekazywany jest naszym słuchaczom przez fachowców z danej dziedziny. Dzięki temu słuchacze kierunku Analizy danych uczą się, jak gromadzić, przetwarzać oraz analizować, a także niekiedy prezentować, wszelkie dane w przedsiębiorstwie.

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Analiza danych?

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Analiza danych?

Analiza danych to kierunek niezwykle praktyczny - słuchacze zdobywają nie tylko wiedzę, ale też konkretne kompetencje, które sprawdzają się na rynku pracy. Wchodzą więc do zawodu w pełni przygotowani! Tok studiów podyplomowych Analiza danych zakłada m.in. nauczenie słuchaczy praktycznego wykorzystania oraz poszukiwania danych z wielu zakresów przedsiębiorstwa. Słuchacze WSB-NLU zdobywają wiedzę z obszarów finansowych, zarządzania, rachunkowości, a nawet informatki.

Gdzie można znaleźć na zatrudnienie po ukończeniu studiów podyplomowych Analiza danych? Nasi absolwenci mogą liczyć na pracę m.in. jako:

 • Data Analyst,
 • Specjaliści ds. analizy oraz eksploatacji danych,
 • Specjaliści ds. oceny ryzyka,
 • Analitycy IT,
 • Analitycy Biznesowi,
 • Analitycy Finansowi,
 • Analitycy e-commerce,
 • Statystycy,
 • Specjaliści ds. analiz podmiotów finansowych,
 • Specjaliści ds. IT i analiz,
 • Analitycy danych SQL.

87% naszych Absolwentów
znajduje pracę w zawodzie

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Analiza danych?

Analiza danych na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University to dwusemestralne studia podyplomowe niestacjonarne, interaktywne i prowadzone w pełni przez internet. Czas ich trwania:

 • 2 semestry

Koszt studiów podyplomowych Analiza danych

Czesne za cały tok studiów wynosi 3 300 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 330 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ
Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Zarządzania.

Sprawdź naszą ofertę studiów I i II stopnia z zakresu Zarządzania.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.