• Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień.

• Nie trenuj po to, by być lepszym od innych. Trenuj po to, by być lepszym niż byłeś

• Bądź FIT!~Zmień jakość swojego życia!

O nas

Centrum Rekreacji OLIMP jest miejscem, w którym najwyższym priorytetem jest zdrowie, zadowolenie i dobre samopoczucie osób ćwiczących. Naszym podstawowym celem jest zapewnienie usług o wysokiej jakości dopasowanych do życzeń i celów naszych klientów. Chcemy, aby każdy, kto przekroczy próg naszego klubu, pozostawił za sobą stres codziennego życia i pozwolił działać pozytywnym czynnikom aktywności fizycznej, niezależnie od tego, czy jego zamiarem jest relaks, pozbycie się negatywnego napięcia psychicznego, trening wytrzymałościowy, siłowy, koordynacyjny, oraz czy zamierza odpoczywać indywidualnie, czy też w grupie.

Oferujemy pełnowymiarową halę sportową, która idealnie nadaje się na różnego rodzaju zajęcia sportowe i umożliwia organizację zawodów na poziomie mistrzowskim. Jej wyposażenie pozwala na organizację zajęć z zakresu gier zespołowych, sportów indywidualnych oraz prowadzenia treningów ogólnorozwojowych i szkolnego wychowania fizycznego. Dzięki zastosowaniu konstrukcji kotar istnieje możliwość podziału hali na trzy niezależne sektory, na których równocześnie mogą trenować trzy grupy ćwiczeniowe. Hala dostępna jest od wczesnych godzin rannych do późnych godzin wieczornych. W celu rezerwacji hali prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Do dyspozycji naszych gości posiadamy w pełni wyposażoną Saunę. Jak twierdzą Finowie, sauna oczyszcza ciało i umysł, skutecznie przeciwdziała starzeniu się organizmu oraz ma bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie i urodę. Skóra całego ciała oczyszcza się z tłuszczu, łojotoku, martwych komórek, staje się czysta i gładka i zaczyna lepiej oddychać. Pozwala to na lepsze wchłanianie różnych preparatów odżywczych i nawilżających.

Trenerzy

Katarzyna Ruśkiewicz

Jestem instruktorem fitness i uwielbiam to co robię!

Czym dla mnie jest ruch? To mój sposób na życie! Mogę chodzić po górach i jeździć na rowerze, mogę pływać, biegać i tańczyć – wszystko to powoduje, że czuje się szczęśliwa.

W 2008 roku otrzymałam państwowe uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej Fitness – nowoczesne formy gimnastyczne, ale szkoliłam się w tym kierunku i zdobywałam doświadczenie już dużo wcześniej.

Będąc instruktorem fitness nie lubię się ograniczać, dlatego systematycznie uczestniczę w konwencjach i szkoleniach. Często wprowadzam nowe elementy do znanych form zajęć ruchowych, aby Wasz trening był jeszcze bardziej wydajny a równocześnie bezpieczny i przyjemny. Staram się, aby zajęcia w jakich uczestniczycie, były urozmaicone a choreografie ciekawe i niepowtarzalne.

Dziękuję wszystkim uczestnikom zajęć fitness, bo to dzięki Wam nadal chcę być instruktorem!

Bernadetta Garwol

Sport jest dla mnie narzędziem, dzięki któremu mogę zbudować lepsze „ja”. Ogromną radością jest dla mnie możliwość dzielenia się z Wami moją pasją i wiedzą. Konsekwencja, systematyczność i wytrwałość to klucze, które otwierają drzwi do lepszego samopoczucia i wymarzonej sylwetki. Zapraszam serdecznie na moje zajęcia, wspólnie osiągniemy Twoje cele.

Kursy i szkolenia:

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness – nowoczesne formy gimnastyki, Open Mind: Aero Dance – Metodyka, Warsztay fitness z przyborami (loball, step, heavy ball), Step Level I, Tribal Fitness School: Stretching, kurs o specjalności: Dietetyka sportowa, Tribal Fitness School: PUMP – trening z użyciem sztangi, uczestniczka licznych eventów i konwencji fitness.

Małgorzata Augustyniak

W życiu kieruję się zasadą, że na wszystko trzeba ciężko pracować. A sukces i satysfakcja z siebie są tym większe, im więcej włożymy wysiłku w ich osiągnięcie. Z tego powodu tak bardzo lubię sport.

W 2014 roku otrzymałam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness nowoczesne formy gimnastyki. Zdobyłam kwalifikacje do prowadzenia zajęć: cardio, muscle, mind&body.

Ćwicząc nie tylko poprawiamy sprawność i wygląd naszego ciała, ale również odpoczywamy od codziennych spraw i obowiązków. Dlatego zapraszam serdecznie na zajęcia. Róbmy coś dla samych siebie!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ GRUPOWYCH FITNESS – ważny od 01.09.2019

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek

TBC

TRENING OBWODOWY

PILATES

PŁASKI BRZUCH + MOCNE PLECY

FITBALL

ZDROWY KRĘGOSŁUP

CARDIO DANCE

TABATA

HEAVYBALL

PUMP (sztangi)

Bernia

STEP BPU (brzuch, pośladki, uda)

TRIS

STEP

DANCE

STRETCHING & MOBILITY

LATUNGA

TRENING INTERWAŁOWY

PERFECT BODY

MAGIC BAR (sztangi)

Opis zajęć (do pobrania) dostępny jest TUTAJ

Cennik

Abonamenty:

Abonament OPEN (zajęcia grupowe, sauna, siłownia, porady trenera) – 120 zł

Abonament siłownia + sauna – 99 zł

Abonament siłownia + fitness – 99 zł

Siłownia OPEN – 70 zł

Zajęcia grupowe:

Wejście jednorazowe Abonament miesięczny OPEN – 90 zł

Abonament miesięczny open + sauna – 99 zł

12 wejść* - 110 zł

*Do wykorzystana w terminie 2 miesięcy od dnia zakupu.

Sauna:

Abonament 10 seansów – 80 zł