Studia podyplomowe - Coaching - NOWOŚĆ


Jeśli interesujesz się psychologią, a jednocześnie mentoringiem - mamy dla Ciebie doskonały kierunek studiów podyplomowych. Postaw na Coaching! Naucz się, jak wzmacniać motywację, wspierać podczas zmian, jak prowadzić innych do osiągania wyznaczonych celów. Wybierając studia na WSB-NLU masz szansę zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne przygotowanie do pracy w Coachingu.

 Czesne za cały tok studiów wynosi 3 200 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 320 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W związku z dużym zainteresowaniem ofertą edukacyjną 2021/2022 uruchomiono REKRUTACJĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ, która ostatecznie zakończy się 29/09/2021.

Należy jednak pamiętać o ograniczonej liczbie miejsc.

Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o wypełnienie formularza rekrutacyjnego: https://rekrutacja-wsb-nlu.clouda.edu.pl/

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Dominika Tabaszewska

18 44 99 103 – Natalia Gut

 

Coaching studia podyplomowe

Dla kogo kierunek Coaching będzie odpowiednim wyborem?


Coaching to kierunek studiów podyplomowych, który jest niejako powiązany z psychologią. Został stworzony z myślą osobach, które chcą nauczyć się podstaw Coachingu, a także zyskać umiejętności, które pozwolą przekazywać wsparcie w swoim zespole lub wśród klientów!

Coaching to zawód, który zyskuje na popularności - coraz więcej dyrektorów, menadżerów czy team leaderów decyduje się zwiększyć swoje kompetencje i rozwijać styl współpracy. Kierunek Coaching w WSB-NLU został przygotowany z myślą również o osobach pracujących w charakterze specjalistów HR, trenerów biznesu czy sportu, ale też dla każdego, kto chce zyskać wiedzę i kompetencję w zakresie coachingu i szeroko pojętego mentoringu.

Wszystkie studia podyplomowe, w tym także Coaching, są przeznaczone dla osób, które posiadają przynajmniej tytuł licencjata.

Studia podyplomowe Coaching

Program studiów podyplomowych - Coaching


Nie każdy wie, jak samodzielnie radzić sobie w trudnych chwilach. Również nie wszyscy mają pojęcie skąd brać motywację do działania. Tutaj z pomocą przychodzi Coaching. Głównym celem studiów podyplomowych WSB-NLU jest wyposażenie słuchaczy w praktyczne umiejętności prowadzenia coachingu. Z tego powodu, zajęcia na studiach podyplomowych WSB-NLU są prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, praktyków oraz psychologów.

Podczas toku studiów, nasi słuchacze będą brać udział w zajęciach poświęconych zarządzaniu zespołem, motywowaniu, rozwijaniu kompetencji. Zyskają wiedzę w zakresie sprzedaży, prowadzenia negocjacji oraz psychologii.

Gdzie odbywają się zajęcia podyplomowe na kierunku Coaching?


Wszystkie zajęcia w ramach studiów podyplomowych na WSB-NLU są prowadzone według formuły RealTime Online. Oznacza to, że zarówno wykłady, jak i ćwiczenia odbywają się w 100% czasie rzeczywistym.

Zaprojektowana na potrzeby WSB-NLU, innowacyjna platforma Cloud Academy™ (CloudA™) pozwala m.in. na multitransmisję zajęć prowadzonych w ramach kierunku Coaching. Dodatkowo CloudA™ daje naszym studentom możliwość w pełni zdalnego zarządzania swoim tokiem studiów, korzystanie z e-Dziekanatu oraz szereg innych udogodnień.

Innowacyjna metoda nauczania WSB-NLU to sposób, byś mógł studiować Coaching z dowolnego miejsca. Nie musisz już zastanawiać się nad dojazdem na zajęcia. W zajęciach na WSB-NLU możesz uczestniczyć z całej Polski

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Coaching?

Rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Coaching w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University odbywa się w online, za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Aby przystąpić do procesu rekrutacji, należy wypełnić podanie elektroniczne, które jest dostępne na stronie naszej uczelni. Warto pamiętać, że liczba miejsc na studiach podyplomowych jest ograniczona i decyduje kolejność złożenia podań!

DOŁĄCZ DO NAS

Coaching studia podyplomowe online

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Coaching?


Studenci studiów podyplomowych WSB-NLU na kierunku Coaching zyskują szereg kompetencji, z których mogą skorzystać w swojej zawodowej przyszłości. Absolwenci tego opartego o zagadnienia psychologiczne kierunku wiedzą, jak prowadzić efektywne spotkania, w jaki sposób (oraz nienachalnie) wykorzystywać elementy Coachingu do motywowania pracowników czy zespołu.

Dodatkowo studia podyplomowe Coaching wnoszą też wiele do życia naszych studentów. Pozwalają dowiedzieć się więcej na temat możliwości własnego samorozwoju, przepracowania zmian czy osiągania sukcesu. Ponieważ Coaching to dziedzina, która opiera się na psychologii - absolwenci WSB-NLU zyskują także umiejętności w tym zakresie. Dzięki temu wiedzą, w jaki sposób stosować niektóre narzędzia psychologiczne do pracy ze swoim zespołem czy klientami.

Dyplom

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Coaching studia
Stopka