Zajmij swoje miejsce już dziś. Rekrutacja do 26 lutego lub wyczerpania limitu miejsc na danym kierunku!

PROCES REKRUTACJI

Studia podyplomowe
z zakresu Informatyki:

Cyberbezpieczeństwo

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów:

5 950 zł


Studia podyplomowe online realizowane są w 100% zdalnie

Bezpieczeństwo w internecie – to temat, który powinien być bliski większości z nas.

Bezpieczeństwo w internecie – to temat, który powinien być bliski większości z nas.

Dotyczy nie tylko osób prywatnych, ale również firm i podmiotów, które dołączają do wirtualnego świata. Wraz ze wzrostem zainteresowania cyfryzacją, niestety zanotowaliśmy na świecie rosnąca liczbę cyberprzestępstw. Studia podyplomowe z zakresu Cyberbezpieczeństwa mają na celu nauczenie absolwentów praktycznych umiejętności w zarządzaniu bezpieczeństwem systemów przedsiębiorstwa.

Dla kogo studia na kierunku Cyberbezpieczeństwo będą dobrym wyborem?

Cyberbezpieczeństwo - dla kogo to odpowiedni kierunek?

Cyberbezpieczeństwo - to kierunek studiów podyplomowych, który został stworzony jako odpowiedź na dzisiejsze zapotrzebowanie na specjalistów. Jednocześnie, jak sama nazwa wskazuje, to studia przeznaczone dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z tym zagadnieniem.

To kierunek, który podjąć mogą wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem kompetencji w zakresie bezpieczeństwa informacji, systemów informatycznych, bezpieczeństwa IT, ochrony danych, zarządzania cyberbezpieczeństwem.

Co warto wiedzieć o studiach podyplomowych Cyberbezpieczeństwo ?

Studia podyplomowe Cyberbezpieczeństwo - to kierunek stworzony w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na specjalistów w zakresie ochrony danych osobowych. Dotychczas stosowane techniki zabezpieczeń IT, wobec ulepszanych na każdym kroku systemów informatycznych stały się przestarzałe.

Program studiów podyplomowych Cyberbezpieczeństwo

Program studiów podyplomowych Cyberbezpieczeństwo

Większość prowadzonych zajęć w toku studiów Cyberbezpieczeństwo ma aspekt praktyczny. Daje to znakomite efekty pod kątem przyswajania wiedzy, zdobywania zdolności analitycznych, pracy w grupie, jak również wykorzystania zdobytych umiejętności w tzw. środowisku produkcyjnym.

Słuchacze kierunku Cyberbezpieczeństwo  biorą udział w zajęciach, które w większości prowadzone są przez praktyków. Zdobywają umiejętności i wiedzę dot. organów ścigania przestępstw internetowych, bezpieczeństwa systemów czy informacji. Program studiów na wspominanym kierunku w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University zakłada udział w zajęciach takich jak:

 • Administracja danymi osobowymi,
 • Audyt bezpieczeństwa danych i analiza zagrożeń,
 • Sieci komputerowe,
 • Techniki i narzędzia OSINT,
 • Inżynieria systemowa,
 • Kryptografia,
 • Laboratorium Hack the box.

Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.

Jakie kompetencje uzyskują absolwenci w zakresie studiów Cyberbezpieczeństwo?

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Cyberbezpieczeństwo?

Ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Cyberbezpieczeństwo  gwarantuje zdobycie kwalifikacji oraz umiejętności, które sprawdzą się przy zarządzaniu zespołem od bezpieczeństwa internetowego. Podczas wykładów i ćwiczeń zapoznasz się z nowoczesnymi metodami działań, poznasz organy ścigania cyberprzestępstw, dowiesz się więcej o informatyce śledczej. Program studiów pozwala uzyskać kompetencje w zakresie bezpieczeństwa informacji, ochrony danych i poufności e-mail. Zdobytą w trakcie studiów podyplomowych wiedzę można wykorzystać w zakresie prawnym, administracyjnym i informatycznym. To kierunek, który pozwala zdobyć pracę w IT, oceniać ryzyko przetwarzania danych lub zapobiegać cyberatakom. Stanowi również przygotowanie do zawodu Inspektora Ochrony Danych Osobowych i innych zawodów odpowiedzialnych za utrzymywanie infrastruktury teleinformatycznej.

Kradzież tożsamości w sieci – jak można się jej ustrzec?

Kradzież tożsamości w Internecie to zjawisko, z którym niestety mamy coraz częściej do czynienia. Udostępniamy publicznie swoje dane, korzystamy z niezabezpieczonych sieci, wykonujemy zakupy przez Internet, nie zwracamy uwagi na maile, które otwieramy, np. na urządzeniach mobilnych. Stąd tylko krok do tego, by ktoś wykradł nasze dane osobowe i korzystając z nich, popełniał różnego typu oszustwa. Jak się ustrzec przed kradzieżą tożsamości w sieci?

Czym jest kradzież tożsamości w Internecie?

Niestety, ale istnieje bardzo dużo sposobów na to, by pozyskać czyjeś dane osobowe. Złodziej tożsamości może między innymi podsłuchać, gdy odczytujemy numery karty kredytowej, może też, poprzez tzw. złośliwe oprogramowanie, wykraść nasze dane czy też po prostu kupić je w tzw. darknecie.

Kradzież tożsamości w sieci to metoda, która jest wykorzystywana w celu prowadzenia działalności przestępczej. Jej zadaniem jest pozyskanie w nieuprawniony sposób twojego imienia, nazwiska oraz innych danych osobowych, by dzięki temu osiągnąć nielegalną korzyść finansową lub popełnić inne przestępstwo. Kradzież tożsamości może być przeprowadzona online, fizycznie lub przy użyciu dokumentów sieciowych.

Co złodzieje mogą zrobić z ukradzioną tożsamością?

Konsekwencji kradzieży tożsamości jest naprawdę wiele. Złodzieje, którzy pozyskają twoje poufne dane mogą bez trudu:

 • otworzyć konta bankowe na twoje dane, zaciągać kredyty czy pożyczki chwilówki,
 • dokonywać nieautoryzowanych zakupów, za pomocą już istniejących kart kredytowych bądź debetowych,
 • składać zeznania podatkowe lub ubiegać się o zwrot,
 • korzystać z cudzego ubezpieczenia medycznego,
 • wynajmować mieszkania, samochody, korzystać z różnych usług.

W jaki sposób dochodzi do kradzieży tożsamości w sieci?

Złodzieje tożsamości mogą uzyskać dostęp do twoich danych osobowych na różne sposoby.

Jednym z najprostszych jest wyłudzanie informacji. Cyberprzestępcy za pomocą zaszyfrowanych wiadomości e-mail bądź SMSów przesyłają odnośniki, po kliknięciu w które, pobierane jest złośliwe oprogramowanie. Z jego pomocą hakerzy bez trudu przeszukują urządzenie, by uzyskać informacje osobiste.

Drugim sposobem na łatwe pozyskanie danych jest tzw. skimming. Dochodzi do niego poprzez skanowanie kart kredytowych lub debetowych – wystarczy, że skorzystamy z fałszywego czytnika kart, umieszczonego w bankomacie lub sklepie. Urządzenie z łatwością przechwytuje informacje zawarte na pasku magnetycznym karty. Dzięki takim informacjom, jak numer karty kredytowej lub debetowej, imię, nazwisko czy numery PIN przestępcy mogą być w stanie dokonywać oszukańczych zakupów lub zwyczajnie wypłacać gotówkę na nazwisko właściciela konta.

Hakowanie Wi-Fi to kolejny bardzo łatwy sposób na kradzież danych. Wystarczy, że podłączymy się do otwartej sieci, którą założył cyberprzestępca, a następnie zalogujemy do konta bankowego lub skrzynki poczty elektronicznej. Złodzieje mogą przeszukiwać twoją pocztę w celu znalezienia informacji umożliwiających twoją identyfikację. Na przykład mogą znaleźć wyciąg z karty kredytowej z numerem konta, formularz podatkowy z numerem ubezpieczenia społecznego lub inne informacje, które pomogą im w popełnieniu kradzieży tożsamości.

Jak ustrzec się od kradzieży tożsamości?

W Internecie w sposób niezwykle łatwy można być „okradzionym” ze swojej tożsamości. Na szczęście coraz więcej mówi się o tym zjawisku. Co raz więcej ludzi zaczyna zwracać uwagę na bezpieczną wypłatę gotówki z bankomatu np. zasłaniając widok panelu podczas wpisywania numeru PIN czy też nie loguje się do swoich banków poprzez sieci publiczne. Bezpieczeństwo w Internecie to kwestia, która powinna interesować każdego z nas. Dotyczy to nie tylko osób prywatnych, ale też przedsiębiorstw.

Jak chronić się przed kradzieżą tożsamości w sieci?

Czy można skutecznie ochronić się przed kradzieżą tożsamości w sieci? Oczywiście, że tak – wystarczy kierować się kilkoma bardzo prostymi zasadami.

 • Zawsze twórz w pełni unikalne i trudne do odgadnięcia hasła – niezależnie od urządzenia czy konta! Niech zawierają trudne słowa, kombinacje cyfr, które nie kojarzą się z ważnymi dla ciebie datami. Co pewien czas zmieniaj hasła.
 • Nie podawaj danych dostępowych obcym osobom – nigdy nie udostępniaj swoich poufnych danych.
 • Otrzymałeś podejrzanie wyglądający email? Nie jesteś pewien nadawcy? Nie otwieraj wiadomości, nie klikaj w żaden link!
 • Chcesz wykonać zakupy przez Internet? Korzystaj wyłącznie ze sklepów, które mają szyfrowane połączenie SSL – strony, które zaczynają się HTTPS używają tzw. bezpiecznego połączenia.
 • Często sprawdzaj swoje konta bankowe, czy inne miejsca, w których przechowywane są newralgiczne dane. Sprawdzaj na bieżąco, czy nie dzieje się nic podejrzanego.

Cyberbezpieczeństwo przedsiębiorstw – dlaczego jest ważne?

Wraz ze wzrostem cyfryzacji, niestety coraz częściej dochodzi do wykradania danych firmowych. Jak zabezpieczyć swoją firmę przed tym zjawiskiem? Dbając o cyberbezpieczeństwo! Najlepszą opcją jest zatrudnienie specjalisty ds. bezpieczeństwa w sieci. Osoba ta będzie odpowiedzialna za identyfikację, ocenę i monitorowanie ryzyka w obszarze bezpieczeństwa informacji w firmie oraz dbała o to, by dane osobowe pracowników, klientów i całej firmy były w 100% bezpieczne.

Warto pomyśleć nad zatrudnieniem specjalisty bądź dokształceniem odpowiedniego pracownika pod kątem cyberbezpieczeństwa. Można w tym celu skorzystać ze studiów podyplomowych z zakresu „Cyberbezpieczenstwa” prowadzonych przez Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University. Z uwagi na fakt, że uczelnia ta jest mocno zinformatyzowana (posiada i w pełni wykorzystuje swój autorski system informatyczny pn. Cloud Academy, kadra zarządzająca wyjątkowo dba o wysoki poziom bezpieczeństwa. W WSB-NLU cyklicznie organizowane są bezpłatne warsztaty pn. IT Sec 4 You, które prowadzi Specjalista ds. Security - mgr inż. Wojciech Bobak, w których udział może wziąć każdy, kto chce uzyskać szereg praktycznych porad i rozwiązań niezbędnych dla twojej firmy, jak również swojej ochrony w sieci w życiu codziennym.

Cyberbezpieczeństwo  - studia podyplomowe dla każdej firmy

Każdego roku cyberataki stają się coraz bardziej wyrafinowane, a firmy stają się bardziej podatne na ataki. W dobie, gdy wszyscy w większości pracujemy w sieci, obsługujemy bazy danych – firmy nie mogą sobie pozwolić na ryzyko zaatakowania lub zawirusowania systemów komputerowych. W większości przedsiębiorstw oprócz miejsca dla informatyka, znajduje się również przestrzeń dla specjalisty ds. cyberbezpieczeństwa.

Czym jest Cyberbezpieczeństwo?

Cyberbezpieczeństwo to praktyka polegająca na ochronie komputerów, serwerów, urządzeń mobilnych, systemów elektronicznych, sieci i baz danych przed złośliwymi atakami. Jest również znany jako bezpieczeństwo technologii informacyjnej lub elektroniczne bezpieczeństwo informacji. Cyberbezpieczeństwo ma na celu przeciwdziałanie takim zagrożeniom jak:

 • cyberprzestępczość, którą obejmują pojedyncze podmioty lub grupy atakujące systemy komputerowe i bazy danych, w celu uzyskania korzyści finansowych lub spowodowania zakłóceń;
 • cyberataki – często powiązane z chęcią wykradania i zbierania informacji;
 • cyberterroryzm, który ma na celu wywołanie paniki, strachu i osłabienie systemów.

Cyberbezpieczeństwo  – studia podyplomowe na miarę XXI w.

Odpowiednia wiedza na temat cyberbezpieczeństwa to szansa dla wielu osób na znalezienie ciekawej, intratnej pracy. W sytuacji, gdy coraz więcej firm działa w oparciu o bazy danych, oprócz web dewelopera czy informatyka, w przedsiębiorstwie powinno znaleźć się również miejsce dla specjalisty ds. cyberbezpieczeństwa. Skąd uzyskać wiedzę na jego temat? Najlepiej ze studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University.

Co dają studia podyplomowe na kierunku Cyberbezpieczeństwo ?

Głównym celem studiów podyplomowych jest przekazanie merytorycznej, ale również i praktycznej wiedzy na temat zarządzania cyberbezpieczeństwem w organizacji. W trakcie toku studiów, studenci WSB-NLU dowiadują się więcej na temat dogłębnej analizy i sposobu pozyskiwania chronionych danych. Jedną z najważniejszych umiejętności nabytych na studiach są informacje powiązane z ochroną własności intelektualnej oraz RODO. Dokształcenie się w kierunku cyberbezpieczeństwa pozwala nie tylko zyskać ciekawą pracę, ale również daje szansę na kompleksowy rozwój i pełne przygotowanie do zarządzania tą kwestią w przedsiębiorstwie. Absolwenci WSB-NLU uczą się bezpośrednio od praktyków, którzy w swojej codziennej pracy zajmują się różnymi kwestiami cyberbezpieczeństwa. Zajęcia w dużej mierze mają charakter praktyczny, co pozwala w lepszym stopniu zrozumieć zagadnienie bezpieczeństwa danych.

Czym mogą zajmować się absolwenci kierunku Cyberbezpieczeństwo ?

Studia podyplomowe są doskonałym przygotowaniem do zawodu m.in. Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Jeśli w przyszłości chcesz być odpowiedzialnym za utrzymanie infrastruktury teleinformatycznej – postaw właśnie na takie studia podyplomowe. Oprócz aspektów prawnych absolwent zdobywa wiedzę z zakresu IT, na podstawie której może w własnym zakresie ocenić ryzyko przetwarzania danych oraz sposoby jego ograniczenia.

Ponadto studia podyplomowe na kierunku Cyberbezpieczeństwo skierowane są do managerów i specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa, którzy chcą zyskać nową wiedzę lub pogłębić obecną oraz do osób odpowiedzialnych za organizację i zarządzanie CERT/CSIRT/SOC, pełnomocników ds. bezpieczeństwa internetowego, radców prawnych i adwokatów zamierzających obsługiwać projekty dot. cyberbezpieczeństwa.

Dlaczego istotne jest zapewnienie cyberbezpieczeństwa w przedsiębiorstwie?

Bardzo często dane są jednym z najcenniejszych zasobów organizacji. Obecnie firmy polegają na swoich danych przy podejmowaniu decyzji na każdym poziomie i w każdym dziale - od kampanii marketingowych po inwestycje, rozwój produktów i obsługę klienta. Gromadzenie, przechowywanie, analizowanie i stosowanie tych danych ma zasadnicze znaczenie dla operacji biznesowych, czyli działania całej organizacji. Ponieważ wiele danych jest bardzo wrażliwych, są one również cenne dla cyberprzestępców - co naraża każdą organizację na ryzyko ataków. Hakerzy wykorzystują luki w środowiskach IT organizacji, aby kraść, zmieniać lub niszczyć ich dane w celu uzyskania korzyści finansowych - i stają się w tym względzie coraz bardziej wyrafinowani. W erze, w której wszystko opiera się na technologii, organizacje nie mogą już pozwolić, aby zaniechać taki aspekt, jakim jest cyberbezpieczeństwo. W chwili, gdy coraz więcej firm staje się ofiarami cyberataku, nie tylko grozi im utrata cennych danych - mogą także utracić klientów i przychody z powodu przestojów. Jeśli do tego nie przestrzegają zasad i przepisów dotyczących ochrony danych, takich jak ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO), mogą zaryzykować zapłacenie wysokich grzywien. W zależności od rozmiaru szkód, pojedyncze naruszenie może znacznie zniszczyć finanse firmy.

 

Partner kierunku: Cyberbezpieczeństwo

DAGMA - bezpieczeństwo w zakresie IT to ich drugie imię.  Od ponad 35 lat prężnie działają na rynku i niewątpliwie są jednym z liderów w swoim fachu. Dzięki temu zyskali szacunek na rynku lokalnym i krajowym. Podczas współpracy będą dzielić się swoim eksperckim doświadczeniem w tej dziedzinie. Ogromna wiedza teoretyczna jak i praktyczna czyni ich idealnym partnerem na tym kierunku .

WSB-NLU znajduje się w TOP10 najchętniej wybieranych Uczelni niepublicznych w Polsce!*

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

RealTime Online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Cyberbezpieczeństwo?

Studia podyplomowe Cyberbezpieczeństwo  to kierunek, który zapewnia kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodzie. Jest skierowany do osób, które wcześniej nie miały kontaktu z tym zagadnieniem. Kierunek ma dwa semestry, w trakcie których słuchacze poznają zarówno podstawy cyberbezpieczeństwa, jak i w drożą się w zaawansowane zagadnienia.

Koszt studiów podyplomowych Cyberbezpieczeństwo

Czesne za cały tok studiów wynosi 5 950 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 595 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ

Chcesz wiedzieć więcej o tym kierunku studiów?

Wyślij do nas wiadomość online!

Przesuń w prawo aby wysłać

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Informatyka.

Sprawdź naszą ofertę studiów I stopnia inżynierskich z zakresu Informatyka.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.

Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.