Studia podyplomowe
z zakresu Informatyki:

Drimagine

Drimagine

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów:

13 000 zł


W dobie wszechobecnego internetu wiele firm przenosi się z offline do wirtualnego świata.

Drimagine - szkoła, która daje realne wykształcenie

Drimagine nie jest klasyczną szkołą projektowania czy grafiki. To pierwsze miejsce w Polsce, gdzie studenci mają możliwość zyskać wiedzę dokładnie z zakresu tego, czym będą się zajmować w codziennej pracy w postprodukcji lub animacji 3D czy VFX.

Przykładamy szczególną uwagę do tego, by podążać za trendami zmieniającego się rynku pracy. Nie osiadamy na laurach, tylko stale dopasowujemy proces kształcenia do wciąż ewoluującego świata grafiki 3D, animacji czy gamedevu. Dzięki temu każdy kursant Drimagine może mieć pewność, że zyska z nami wiedzę, która pozwoli mu na rozwój i wyspecjalizowanie w konkretnym zagadnieniu - nie zaś na naukę tylko dla nauki.

Dla kogo studia dotyczące Programowania aplikacji biznesowych będą dobrym kierunkiem?

Dla kogo studia podyplomowe dotyczące Drimagine będą dobrym kierunkiem?

Studia podyplomowe Drimagine to zakres skierowany do absolutnie każdego. Utworzony został z myślą o osobach otwartych, które chcą zdobyć nowe doświadczenie i wykształcenie. Naukę może rozpocząć każdy, nie wymagamy wykształcenia technicznego ani informatycznego.

Drimagine

to studia podyplomowe, które zapewnią słuchaczom możliwość nauki grafiki 3D oraz animacji komputerowej w wielu odmianach. W Drimagine stawiamy na  naukę w oparciu o wiedzę i ćwiczenia praktyczne.

Czesne wynosi 13 000 zł.

Program studiów podyplomowych Drimagine

Program studiów podyplomowych Drimagine

Studia podyplomowe DRIMAGINE mają na celu kształcenie na najwyższym poziomie specjalistów w dziedzinie grafiki 3D oraz efektów specjalnych poprzez zapewnienie dostępu do najlepszych rozwiązań technologicznych oraz współpracę z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą składającą się z wybitnych profesjonalistów zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Ciągle rozwijający się rynek animacji, rosnące zapotrzebowanie na zawodowych grafików, pojawienie się nowych konkurentów zarówno krajowych jak i zagranicznych oraz rosnące wymagania wobec organizatorów szkoleń, zmusza do poszukiwania coraz to doskonalszej oferty edukacyjnej spełniającej oczekiwania stawiane przez rynek.

DRIMAGINE jest odpowiedzią na wymagania stawiane przez gospodarkę i oczekiwania społeczne. Wzorowana na intensywnych kursach paryskiejL'ecole De Image Gobelins i Vancuover Film School, kształci znakomitych specjalistów z zakresu animacji 3D i efektów specjalnych, którzy zyskują coraz większe uznanie na międzynarodowym rynku.

Jakie kompetencje uzyskują absolwenci w zakresie studiów Drimagine?

Jakie kompetencje uzyskują absolwenci w zakresie studiów Drimagine?

 

Sukcesy naszych absolwentów napędzają Drimagine!

Absolwenci Drimagine, dzięki talentowi, wytrwałości oraz nauce na naszej uczelni zyskali pracę w wielu prestiżowych firmach zarówno w kraju, jak i za granicą. Zdobywają doświadczenie na rynku, pracując dla m.in.: Platige Image, CD Projekt, Lunapark, Human Ark Animation Studio, 11 Bit Studios, Badi Badi, Techland, Juice, BoomBit, Brown Bag Films, MPC, Framestore.

Dodatkowo filmy tworzone na koniec studiów przez słuchaczy Drimagine, były wyświetlane na festiwalach filmowych i animowanych w Polsce oraz na arenie międzynarodowej. Studenci zdobyli też wiele nagród filmowych.

Co stoi za sukcesem Drimagine? Ogromne zaufanie studentów, pasja do nauki, doskonała kadra specjalistów oraz stabilność pracy w środowisku 3D. Dołącz do nas, by przekonać się, że tworzenie w każdym wymiarze jest fascynującym doświadczeniem! Połącz pasję z pracą w zawodzie!

87% naszych Absolwentów
znajduje pracę w zawodzie

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w 100% online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Online w czasie rzeczywistym (RealTime Online) lub możliwość odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Drimagine?

Drimagine to studia niestacjonarne, które są w pełni interaktywne i prowadzone przez internet. Czas ich trwania:

  • 2 semestry

Koszt studiów podyplomowych Drimagine

Czesne za cały tok studiów wynosi 13 000 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 1300 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ
Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Informatyka.

Sprawdź naszą ofertę studiów I stopnia inżynierskich z zakresu Informatyka.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.