Pytania i odpowiedzi
Pytania i odpowiedzi
Znajdź interesujące Cię pytanie
  Informacje o Uczelni / Podstawowe informacje
  Informacje dla nowych studentów
  Rekrutacja
  Specjalności na studiach
  Harmonogram zajęć studenckich
  Przepisywanie ocen i przejście z innej uczelni
  Legitymacja studencka
  Niezaliczenie przedmiotów

  Na WSB-NLU nie jest wymagany obecnie dzienniczek praktyk, jednak jeśli miejsce w którym praktyka jest realizowana wnioskuje o tego typu dokument, to uczelnia na prośbę studenta może go wydać. Mimo to, podczas końcowej weryfikacji nie jest wymagane przesłanie skanu dzienniczka praktyki.

  W razie potrzeby Uczelnia na prośbę Studenta/Słuchacza może wystawić: skierowanie na praktykę, porozumienie o organizacji praktyki zawodowej lub umowę o realizacji praktyki. O niniejsze dokumenty student wnioskuje poprzez system Clouda i są one do odbioru w Dziekanacie WSB-NLU. Mogą być również wysłane na adres email Studenta/Słuchacza lub pod wskazany przez niego adres zamieszkania (po opłaceniu kosztów przesyłki).

  Każdy Student lub Słuchacz samodzielnie wnioskuje o dokumenty, których będzie potrzebował celem rozpoczęcia praktyki. W przypadku praktyki zawodowej może to być:

  • skierowanie na praktykę,
  • porozumienie ws. organizacji praktyki,
  • umowa ws. organizacji praktyki.

  Należy wybrać jeden z powyższych dokumentów. Nie ma konieczności wnioskowania o wszystkie trzy. W przypadku praktyki realizowanej na poczet aktywności student zobowiązany jest do wybrania wniosku o realizację praktyki na poczet aktywności zawodowej.

  Dołącz do nas!
  Dołącz do nas! Zapisz się online.

  Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!