Rozwijaj wspólnie z Google Cloud umiejętności chmurowe

Program Google Cloud Career Readiness

Program Google Cloud Career Radiness to możliwość zdobywania kompetencji chmurowych przez  wszystkich studentów WSB — NLU. Uczestnicy, po zrealizowaniu uznawanych w branży szkoleń, zdobędą umiejętności oraz certyfikaty, które budują solidną wiedzę specjalistyczną w sieci rozwiązań chmurowych, a także analizy danych. 
Kurs realizowany jest w całości online, a jego zakończenie udokumentowane jest zdobyciem rozpoznawalnego w branży certyfikatu.

Programy Edukacyjne Google Cloud, dzięki którym możesz zdobyć umiejętności chmurowe

 

Google Cloud Computing Foundation

Program wprowadzający.

  • Program ten daje studentom możliwość zapoznania się z podstawami oraz infrastrukturą chmury. Studenci poznają podstawy networkingu, security, data, AI w Google Cloud oraz ML 

Google Cloud Career Readines

Studenci, aby prawidłowo przygotować się do kariery w chmurze w branży biznesowej, technicznej, oraz tej związanej z tworzeniem aplikacji i big data, mają do dyspozycji następujące ścieżki programu Google Cloud career readines : 

  • Associate Cloud Engineer — to ścieżka idealna dla studentów, którzy aspirują na inżynierów na kierowniczych stanowiskach związanych z infrastrukturą chmury, a także rozwojem aplikacji cloud- native oraz inżynierią danych (ok. 40 h realizowane w 16 tygodni)
  • Data Analyst- ścieżka dopasowana do potrzeb studentów pragnących kontynuację swojej kariery w zakresie analityki biznesowej i jej zarządzania oraz analityki danych (ok.35 h realizowane w 16 tygodni)
  • Cloud Digital Leader — ścieżka idealna dla osób, które nie posiadają zbyt zaawansowanej wiedzy technicznej, idealna dla studentów kierunków biznesowych. Ścieżka ta zawiera informacje o tym, jak wykorzystać chmurę do transformacji cyfrowej w organizacji, a przede wszystkim o podejściu Googla do transformacji cyfrowej. (ok. 10h, czas na realizację ścieżki to 10 tygodni)  

Proponowane ścieżki Odznak Umiejętności

Kariera z Google Cloud

 

Koordynator projektu

Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest mgr inż. Wojciech Bobak.

Kontakt mailowy dla wszystkich zainteresowanych: wbobak@wsb-nlu.edu.pl

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University jako twórca nowatorskiego systemu nauczania na odległość Cloud Academy dąży do stałego poszerzania swoich możliwości edukacyjnych. Korzystanie z rozwiązań technologicznych, jakie oferuje oprogramowanie Google Cloud Career Readiness to kolejny krok w kierunku ulepszania wirtualnej edukacji i szansa na przygotowanie naszych studentów do kariery w chmurze.