Klub Sportowy Akademicki Evan

Skoro w zdrowym ciele, zdrowy duch, nic dziwnego, że Akademicki Klub Sportowy Evan to organizacja, która działa w porozumieniu z Wyższą Szkołą Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Klub jest studenckim ( ale nie tylko! ) stowarzyszeniem, które zostało powołane z myślą o tych studentach, którzy pragną rozwijać się sportowo, dbać o swoje samopoczucie oraz zdrowie.

Cel Klubu Sportowego

Klub Sportowy Akademicki Evan to miejsce, które ma służyć rozwojowi studentów - zarówno pod kątem zdrowia, jak i kultury fizycznej. Głównym celem jako stowarzyszenia jest promowanie sportowego stylu życia oraz aktywności, która ma niewątpliwie ogromne znaczenie dla naszego zdrowia.

 

Dlaczego warto dołączyć do Klubu Sportowego Akademicki Evan?

Akademicki Klub Sportowy Evan to organizacja, która stawia na rozwój studentów, wspieranie ich sportowych pasji, oraz daje szansę na relaks, który pozwala na zniwelowanie stresów czy napięcia psychicznego.

To jeszcze nie wszystko! Dołączając będziesz mógł nawiązać nowe znajomości, dołączyć do grup sportowych i stworzyć drużynę marzeń! Kto wie, być może akademickie zawody staną przed wami otworem? To ogromna okazja, by poznać ludzi, którzy tak jak ty pasjonują się aktywnością fizyczną, chcą poszerzać swoje osiągnięcia i odnosić sukcesy w akademickim sporcie.

W ramach Klubu Sportowego studenci mają dostęp do nowoczesnego Centrum Rekreacji OLIMP,  w którym znajdą pełnowymiarową halę sportową, a także doskonale wyposażoną siłownię i saunę.