Koło naukowe elektronika i programowanie Embedded STM 32

Koło naukowe Elektroniki i Programowania Embedded STM32 Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Ma charakter naukowy i projektowy, a dodatkowo stanowi doskonałą okazję do głębszego poznawania tajników elektroniki i programowania, a także zdobywania wiedzy i umiejętności praktycznych z tego zakresu.

Cel i misja Elektronicznego Koła

Koło naukowe Elektroniki i Programowania Embedded STM32 powstało, aby rozwijać zainteresowania z Elektrotechniki, Elektroniki i Programowania najpopularniejszych mikroprocesorów STM32 wykorzystywanych w smartwatch, pilotach, samochodach elektrycznych oraz w przemyśle i robotyce.

Dodatkowo koło naukowe powstało aby dać miejsce i możliwości tworzyć własne urządzenia, konsole do gier, sterowniki, roboty a później startować z nimi w konkursach technologicznych oraz konferencjach naukowych.

Jakie działania realizuje koło?

Dołączając do naszego koła zdobędziesz wiedzę z zakresu elektroniki, programowania, projektowania płytek PCB, prowadzić własne badania, projekty przy pomocy prowadzącego lub brać udział w kluczowych projektach technologicznych WSB-NLU niezależnie od posiadanego doświadczenia i wiedzy. Bogato wyposażone sale laboratoryjne i sprzęt potrzebny do zdobywania wiedzy są zapewnione i nie musisz podejmować żadnych kosztów.

W planie na rok 2022/2023 prowadzone będą działania mające na celu stworzenie automatycznej szklarni oraz ławki do ładowania urządzeń mobilnych z odnawialnych źródeł energii.

Czego się nauczysz?

• Podstaw Elektrotechniki
  • Podstaw Elektroniki: Analogowej i Cyfrowej
  • Programowania STM32 - język C