Koło Naukowe "GameDev"  WSB-NLU

Koło Naukowe “GameDEV” to stowarzyszenie studentów Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. 

Zgromadzenie ma charakter naukowy, ale również i społeczny. Pozwala zrzeszyć studentów o podobnych zainteresowaniach i chęci rozwoju, zdobywać nową wiedzę, a także poznawać ludzi, którzy dobrze rozumieją twoje zacięcie komputerowe oraz pasję do gier.

Cel i misja Koła Naukowe “GameDev”

Koło Naukowe “GameDev” na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University to miejsce, którego celem jest zrzeszenie studentów-pasjonatów, dla który programowanie i gry komputerowe są “tym czymś”. Stanowią hobby, cel na przyszłość, a także szansę na pracę marzeń. Brzmi to znajomo? W takim razie Koło Naukowe “GameDev” jest miejscem dla Ciebie.

Nie musisz tylko grać w gry - z nami nauczysz się, jak je tworzyć, o których elementach produkcji trzeba niezbędnie pamiętać. Dowiesz się, jak decydować o losach swoich bohaterów, w jaki sposób dbać o fabułę czy świat przedstawiony na ekranie. Przynależąc do koła, zyskasz doświadczenie, które dziś jest tak niezbędne w pracy zawodowej.
 

Jakie działania realizuje Koło Naukowe “GameDev”?

Daj sobie szansę, by pasję do gier przekuć w pomysł na przyszłość. Z pasjonatami takimi jak ty możesz dzielić się pomysłami, wspólnie szukać rozwiązań czy mieć dookoła siebie ludzi, którzy dobrze wiedzą, o czym mówisz i przeprowadzą cię od A do Z przez świat gier.

Jakie działania realizuje koło naukowe? Wspólnie dbamy o to, by rozwijać się w zakresie projektowania gier. Stawiamy na naukę - dzięki temu dowiesz się, jak korzystać z najnowocześniejszych silników gamingowych, takich jak Unity oraz Unreal Engine. Przejdziesz przez cały proces tworzenia gry - od samego pomysłu, po realizację i wydanie. 

Koło Naukowe “GameDev” stawia na rozwój swoich członków, zdobywanie wiedzy, która nas pasjonuje. Dlatego wszyscy stosujemy burzę mózgów, by przejść kompleksowo przez proces tworzenia gier i grafik. Razem będziemy działać, aby dobierać odpowiednie techniki, poznawać tajniki developerskie, czy uczyć się, które rozwiązania są nadal na topie, a które już odeszły do lamusa.
 

Dlaczego warto poznać bliżej Koło Naukowe “GameDev”?

Koło Naukowe “GameDev” jest stworzone z myślą, by gromadzić wszystkich pasjonatów gamingu w jednym miejscu. Dla nas nie jest ważne, co studiujesz, czy jesteś z Psychologii, Informatyki czy prawa. Miejsce znajdzie się dla każdego! 
    
Kto może dołączyć? Skoro ustaliliśmy już, że nie liczy się kierunek, to… nie liczy się także miejsce, z którego studiujesz. Spotkania Koła Naukowego “GameDev” są prowadzone na uczelni w Nowym Sączu, ale umożliwiamy kontakt wszystkim, także studentom WSB-NLU uczącym się na odległość. Dlatego istnieje możliwość uczestnictwa w spotkaniach poprzez aplikację Microsoft Teams. Harmonogram spotkań będzie podawany z miesięcznym wyprzedzeniem.

Kontakt

Chcesz dołączyć do koła “GameDev” i poznać innych pasjonatów? Nie czekaj, skontaktuj się z nami lub bezpośrednio z opiekunem, którym jest Bartłomiej Oriański

bartlomiejorianski@gmail.com