Studia podyplomowe - Master of Business Administration in English - MBA in English - NOWOŚĆ


Zyskaj wykształcenie na światowym poziomie! Postaw na kierunek studiów podyplomowych Master of Business Administration w języku angielskim. To rozwiązanie, które pomoże Ci postawić nowy krok w Twojej karierze. Zdobądź to, co najlepsze - wykształcenie na najlepszym poziomie i podkreśl swoją pozycję zawodową. Wybierz studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University.

Po ukończeniu studiów podyplomowych na WSB-NLU absolwent nabywa kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich i nadzorczych (członkowie zarządu i rad nadzorczych) oraz kierowników średniego i wysokiego szczebla różnych przedsiębiorstw. Studia podyplomowe MBA odpowiadają wymogom art. 19, ust. 1., pkt 1), lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Czesne za cały tok studiów wynosi 9 900 zł 2500 Euro

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 990 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Informujemy, że Rekrutacja LATO22 trwa do 31 stycznia 2022, lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

 Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o kontakt z Działem Rektutacji i Marketingu:

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Hanna Hrechyshkina

18 44 99 103 – Natalia Gut

18 44 99 147 – Damian Kroczek

Dla kogo kierunek Master of Business Administration in English - MBA in English będzie odpowiednim wyborem?


Master of Business Administration w języku angielskim to kierunek, który często wybierany jest przez menadżerów czy dyrektorów w firmach i korporacjach związanych m.in. z finansami, prawem, biznesem czy zarządzaniem. Nasza oferta studiów podyplomowych na WSB-NLU skierowana jest z myślą o osobach na stanowiskach kierowniczych, ale nie tylko!

Master of Business Administration w języku angielskim to okazja do zdobycia elitarnego wykształcenia w języku angielskim. Dzięki temu podniesiesz swoje kompetencje menadżerskie, ale też podkreślisz swoją znajomość języka obcego. Zdobyte na naszych studiach wiedza i umiejętności pomogą Ci uzyskać sukces zawodowy!

Nasze studia podyplomowe Master of Business Administration w języku angielskim skierowane są do osób ambitnych, które stawiają na nieustanny rozwój. To szansa dla liderów projektów, menadżerów zespołu i każdemu, kto wierzy, że kształcenie nigdy się nie kończy.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration in English - MBA in English


Co musisz wiedzieć o programie studiów Master of Business Administration w języku angielskim? Przede wszystkim, wszystkie zajęcia prowadzone w ramach toku studiów odbywają się w języku angielskim. To okazja, by zdobyć praktyczne umiejętności analityczne oraz zdolności zespołowe, a przy okazji także podszlifować język!

Celem studiów Master of Business Administration w języku angielskim jest dostarczenie studentom know-how pracy w biznesie, szeroko pojęty networking. Podczas toku studiów prowadzonych w języku angielskim, dowiesz się więcej na temat zarządzania procesami, logistyki, analizy danych, promocji osobistej i wielu innych kwestii związanych z pracą z zespołem.

Co istotne, studia podyplomowe MBA prowadzone w języku angielskim odpowiadają wymogom art. 19, ust. 1., pkt 1), lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym. Dajemy gwarancję uruchomienia kierunku.

Gdzie odbywają się zajęcia podyplomowe na kierunku Master of Business Administration in English - MBA in English?


Wszystkie zajęcia w ramach studiów podyplomowych Master of Business Administration w języku angielskim w WSB-NLU odbywają się na podstawie formuły RealTime Online. Co to oznacza? Nasze wykłady oraz ćwiczenia odbywają się w czasie rzeczywistym i umożliwiają pełną interakcję na linii wykładowca-student.

W przeciwieństwie do wielu innych studiów podyplomowych o charakterze zdalnym nie otrzymujesz nagranych wykładów na kierunku Master of Business Administration w języku angielskim na żywo uczestniczysz z nich z dowolnego miejsca na Ziemi. Innowacyjna metoda nauczania WSB-NLU to sposób, byś mógł studiować z dowolnego miejsca.

Na potrzeby naszej uczelni zaprojektowano innowacyjną platformę Cloud Academy™ (CloudA™), która pozwala m.in. na multitransmisję zajęć. Dodatkowo system CloudA™ gwarantuje naszym studentom możliwość w pełni zdalnego zarządzania swoim tokiem studiów, korzystanie z e-Dziekanatu oraz szeregu innych udogodnień.

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Master of Business Administration w języku angielskim?

Studia podyplomowe MBA, jak wszystkie kierunki w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University podlegają rekrutacji. Przyjęcie na nie odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań.

Jakie dokumenty są wymagane?

  • Wydrukowane i podpisane podanie dostępne na naszej stronie;
  • Kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych;
  • 1 kolorowe zdjęcie (3,5 cm * 4,5 cm);
  • Oświadczenie studenta WSB-NLU;
  • Dowód opłaty wpisowej 85 zł.

DOŁĄCZ DO NAS

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Master of Business Administration w języku angielskim?


Master of Business Administration w języku angielskim to studia podyplomowe, które kończą się uzyskaniem dyplomu MBA. Oprócz tego nasi absolwenci zyskują przewagę na rynku pracy w porównaniu do konkurencji! Mają szeroką wiedzę biznesową, kompetencje zarządcze oraz umiejętności językowe. To jednak nie wszystko. Master of Business Administration w języku angielskim pokazuje, w jaki sposób wykorzystywać narzędzia menadżerskie w codziennej pracy w biznesie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, absolwenci Master of Business Administration w języku angielskim uzyskują dyplom, który umożliwia m.in. kandydowanie na stanowiska w radach nadzorczych spółek państwowych.

Master of Business Administration w języku angielskim to prestiż sam w sobie. Uzyskanie tytułu MBA w WSB-NLU otwiera przed kandydatami szansę na podjęcie pracy w wielu firmach, w tym również międzynarodowych korporacjach.

 

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Stopka