Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Studia podyplomowe
z zakresu Zarządzania:

Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze

Partner
Kierunek:

Zarządzanie, MBA

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów
studia RealTime Online

8 900,00 zł

Studia podyplomowe online realizowane są w 100% zdalnie

Trzeci sektor to wszelkiego rodzaju formy działań społecznych, które znajdują się pomiędzy państwem a rynkiem.

Trzeci sektor to wszelkiego rodzaju formy działań społecznych, które znajdują się pomiędzy państwem a rynkiem.

Z tego powodu nazywa się go sektorem obywatelskim, a sam zwrot oznacza ogół organizacji pozarządowych. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie oraz wiedzę, która jest niezbędna właśnie w zarządzaniu trzecim sektorem, postaw na podyplomowe studia Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.

Po ukończeniu studiów podyplomowych MBA Absolwent nabywa niezbędne kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich i nadzorczych (członkowie zarządu i rad nadzorczych) oraz kierowników średniego i wysokiego szczebla różnych przedsiębiorstw.

Studia podyplomowe MBA odpowiadają wymogom art. 19, ust. 1., pkt 1), lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Master of Business Administration: NGO - dla kogo to dobry kierunek?

Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze - dla kogo to dobry kierunek?

Trzeci sektor, określany także w skrócie jako NGO (z ang. non-government organization) to wciąż rozwijające się w Polsce organizacje. Obecnie w naszym kraju zarejestrowanych jest przeszło 143 000 NGO-sów, w których coraz częściej poszukuje się wykwalifikowanych pracowników, mogących wesprzeć organizacje pozarządowe.

Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze to studia właśnie dla osób, które chcą znaleźć zatrudnienie lub zdobyć wiedzę, która przyda się w pomocy NGO-som. W sektorze tym rośnie zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych ludzi, zainteresowanych karierą w zarządzaniu organizacjami non-profit.

Studia podyplomowe Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze są przeznaczone zarówno dla osób, które już pracują w sektorze NGO, jak i dla profesjonalistów lub absolwentów zarządzania, którzy dopiero planują zdobyć doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie. To szansa dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności zarządzania i przywództwa, a także rozwijać swoją karierę.

Co trzeba wiedzieć o studiach podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze?

Studia podyplomowe na WSB-NLU w zakresie Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze to opcja, która pozwala uzyskać niezbędne przygotowanie do pracy przy projektach pozarządowych.

Udział w studiach podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze może wziąć każdy, kto posiada przynajmniej stopień licencjata, czyli ma ukończone studia I stopnia. Ukończenie studiów podyplomowych MBA spełnia wymogi dotyczące kandydatów na członka organu nadzorczego określone w art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy o z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration: NGO

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze

Studia podyplomowe Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze mają praktyczny profil kształcenia, a dodatkowo zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów i praktyków. To doskonała opcja dla wszystkich osób, które chcą zwiększyć swoje umiejętności oraz podnieść kwalifikacje zawodowe.

Nasz program został stworzony z myślą o kadrze zarządzającej, a także o wolontariuszach, członkach organizacji pozarządowych i wszystkich osób, które są zainteresowane zarządzaniem w organizacji non-profit.

Na zakończenie studiów podyplomowych w Nowym Sączu zorganizowany zostanie fakultatywny Networking (nocleg, kolacja i śniadanie).
Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.  

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Master of Business Administration: NGO?

Jakie kompetencje zyskują absolwenci zakresu Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze

Ukończenie studiów podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze pozwala wykształcenie uznawane na arenie międzynarodowej. Dodatkowo wybór tego kierunku to szansa, by zyskać realny wgląd w to, w jaki sposób należy zarządzać organizacjami spoza kręgu korporacyjnego. To cenne doświadczenie, które pozwoli zrozumieć, w jaki sposób m.in. jednostka może mieć wpływ na działanie biznesu. Wykorzystanie swoich umiejętności do rozwiązywania problemów dla dobra społeczeństwa lub środowiska to tylko jeden ze sposobów, w jaki kariera non-profit może być zarówno wyzwaniem, jak i satysfakcją.

Absolwenci kierunku Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze mają możliwość uzyskać zatrudnienie w wielu organizacjach pozarządowych, realizować się zarówno w kraju, jak i za granicą. To ogromna szansa, by sprawdzić, jak działa biznes w różnych kontekstach.

Ukończenie studiów podyplomowych daje szansę na zatrudnienie w sektorach odpowiadających także za CSR organizacji. Absolwenci programu będą odpowiednio wykwalifikowani, by stawić czoła rosnącemu zapotrzebowaniu na ekspertów w zakresie odpowiedzialności społecznej, czy rozwoju w sektorze NGO. To także szansa, by znaleźć zatrudnienie w:

  • organizacja non-profit,
  • korporacjach,
  • administracji publicznej,
  • firmach lokalnych,
  • firmach międzynarodowych.

LanguageCert LTE

LanguageCert LTE to międzynarodowy egzamin językowy zakończony otrzymaniem Certyfikatu ze wskazaniem jednego z sześciu poziomów Rady Europy, CEFR, A1, A2, B1, B2, C1 oraz C2. Dowiedz się więcej

GOOGLE CLOUD

Podejmując u nas studia masz możliwość uzyskania certyfikatu poprzez program Google Cloud.

Dowiedz się więcej 

Partner kierunku Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze

Stowarzyszenie Sursum Corda od lat tworzy i wspiera inicjatywy charytatywne, inspirując w ten sposób inne firmy oraz osoby do podejmowania działań o charakterze niekomercyjnym. Jako organizacja non-profit od samego początku, potwierdzają swoje pełne zaangażowanie w realizację celów społecznych.

Dowiedz się więcej.

60% naszych absolwentów studiów MBA
zasiada w radach nadzorczych

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

RealTime Online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze

Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University to dwusemestralne studia podyplomowe niestacjonarne, interaktywne i prowadzone w pełni przez internet. Czas ich trwania:

  • 2 semestry

Koszt studiów podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze

Czesne za cały tok studiów wynosi 8 900 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 890 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ

Chcesz wiedzieć więcej o tym kierunku studiów?

Wyślij do nas wiadomość online!

Przesuń w prawo aby wysłać

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Zarządzania.

Sprawdź naszą ofertę studiów I i II stopnia z zakresu Zarządzania.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.

Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.