Rekrutacja otwarta do 30 września! Zapisz się i zajmij swoje miejsce już dziś!

Aplikuj online

Studia podyplomowe
z zakresu Zarządzania:

Master of Business Administration - Prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów:

8900 zł
 


Studia podyplomowe online realizowane są w 100% zdalnie

Podyplomowe studia na kierunku zarządzanie płynnością finansową przedsiębiorstwa skutecznie kształtują kandydatów, przygotowując ich zarówno do pracy etatowej, jak i efektywnego kierowania własnym biznesem.

Kierunek ten to bogaty pakiet kompleksowej wiedzy z zakresu zarządzania, ale i finansów oraz prawa. To także doskonale prowadzone, urozmaicone zajęcia, które pozwalają zgłębić każde z omawianych zagadnień zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Zapraszamy na kierunek  prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej na WSB-NLU - sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować!

Master of Business Administration: Prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej - dla kogo to odpowiedni kierunek?

Studia podyplomowe na kierunku prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej to kierunek przede wszystkim dla absolwentów zarządzania oraz prawa, ale także osób, które uzyskały tytuł magistra z innych, pokrewnych kierunków. Studia te skierowane są do przyszłych przedsiębiorców oraz pracowników odpowiadających za płynność finansową firmy, jak i jej prawne zarządzanie. Kierunek ten jest dobrym wyborem między innymi dla pracowników instytucji finansowych, skarbników korporacyjnych, jak i pracowników zajmujących kierownicze stanowiska, pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat nowoczesnych metod zarządzania płynnością finansową.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration: Prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration - Prawne i Podatkowe Zabezpieczenie Płynności Finansowej oferuje kompleksowe szkolenie z zakresu zarządzania finansowego i prawnych aspektów związanych z zapewnieniem płynności finansowej przedsiębiorstw. W ciągu dwóch semestrów, studenci zdobędą umiejętności w następujących obszarach: Analiza Ekonomiczno-Finansowa - Uczestnicy nauczą się dokonywać analizy kondycji finansowej firm, oceniać ich rentowność, płynność i wypłacalność. Będą mogli wnioskować o odpowiednie działania, aby zabezpieczyć stabilność finansową przedsiębiorstw. Prawne Aspekty Dochodzenia Roszczeń od Dłużników Niewypłacalnych- Studenci poznają zagadnienia związane z dochodzeniem roszczeń od niewypłacalnych dłużników, w tym modele wyzbywania się majątku przez dłużników i skuteczne instrumenty poszukiwania majątku. Omówione zostaną również postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Zarządzanie Innowacjami i Innowatyka - wprowadzenie do zarządzania innowacjami pozwoli studentom lepiej zrozumieć procesy innowacyjne w firmach. Analiza przykładów innowacyjnych firm i produktów ułatwi zrozumienie ich sukcesów i strategii rozwoju. Zarządzanie Procesami - ten przedmiot skupia się na nowym podejściu procesowym w organizacjach. Studenci nauczą się identyfikować, analizować i doskonalić procesy biznesowe, co pozwoli im efektywniej zarządzać organizacją i zwiększyć jej efektywność.

Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.  

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Master of Business Administration: Prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej?

Absolwenci studiów podyplomowych na kierunku prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej zyskują pełną gamę praktycznych kompetencji, takich jak skuteczne i efektywne zarządzanie płynnością finansową firmy, ocena jej poziomu oraz planowanie i budżetowanie. Ponadto osoby, które ukończą studia podyplomowe na powyższym kierunku, doskonale poradzą sobie z rachunkiem przepływów pieniężnych, przepływami inwestycyjnymi oraz analizą ryzyka biznesowego, samego przedsiębiorstwa, jak i jego spółek oraz partnerów.

Co warto wiedzieć o studiach podyplomowych Master of Business Administation - Prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej?

Studia MBA - Prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej są przeznaczone dla osób, które posiadają doświadczenie w zakresie zarządzania biznesem. Jednocześnie warunkiem przystąpienia na studia podyplomowe na WSB-NLU jest posiadanie przynajmniej statusu licencjata.

Co warto wiedzieć? Ukończenie studiów podyplomowych MBA spełnia wymogi dotyczące kandydatów na członka organu nadzorczego określone w art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy o z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

60% naszych absolwentów studiów MBA
zasiada w radach nadzorczych

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

RealTime Online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Master of Business Administration - Prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej?

Master of Business Administration: Prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej to studia podyplomowe, których czas trwania w WSB-NLU wynosi dwa semestry.

Koszt studiów podyplomowych Master of Business Administration - Prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej

Czesne za cały tok studiów wynosi 8 900 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 890 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ

Chcesz wiedzieć więcej o tym kierunku?

Wyślij do nas wiadomość online!

Przesuń w prawo aby wysłać

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Zarządzania.

Sprawdź naszą ofertę studiów I i II stopnia z zakresu Zarządzania.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.

Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.