Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Studia podyplomowe
z zakresu Zarządzania:

Master of Business Administration - Przemysł 4.0

Master of Business Administration - Przemysł 4.0
Kierunek:

Zarządzanie, MBA

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów
studia RealTime Online

8 900,00 zł

Studia podyplomowe online realizowane są w 100% zdalnie

Odkryj absolutne studia przyszłości! Zyskaj wiedzę z zakresu przemysłu, jakiej nie zaoferuje Ci żadna inna uczelnia.

Odkryj absolutne studia przyszłości! Zyskaj wiedzę z zakresu przemysłu, jakiej nie zaoferuje Ci żadna inna uczelnia.

Postaw na innowacyjne studia Master of Business Administration: Przemysł 4.0 w WSB-NLU w Nowym Sączu. Zdobądź wyjątkowe kompetencje, które pomogą Ci zdobyć lepsze zatrudnienie na rynku pracy. Dowiedz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o studiach podyplomowych Master of Business Administration: Przemysł 4.0.

Po ukończeniu studiów podyplomowych MBA Absolwent nabywa niezbędne kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich i nadzorczych (członkowie zarządu i rad nadzorczych) oraz kierowników średniego i wysokiego szczebla różnych przedsiębiorstw.

Studia podyplomowe MBA odpowiadają wymogom art. 19, ust. 1., pkt 1), lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Dla kogo kierunek Master of Business Administration: Industry 4.0 będzie odpowiednim wyborem?

Dla kogo kierunek Master of Business Administration: Przemysł 4.0 będzie odpowiednim wyborem?

Master of Business Administration: Przemysł 4.0 to studia podyplomowe, które skierowane są do osób pasjonujących się marketingiem, zarządzaniem biznesem oraz tych, które chcą uzyskać kompetencje menadżerskie na światowym poziomie. Master of Business Administration: Przemysł 4.0 zostały stworzone w WSB-NLU z myślą o osobach, które chcą aktywnie uczestniczyć w zajęciach i zdobyć nie tylko wiedzę, ale też praktyczne umiejętności pozwalające na stosowanie biznesowych, sprawdzonych rozwiązań w związku z rewolucją przemysłową.

Master of Business Administration: Przemysł 4.0 to studia podyplomowe szczególnie polecane pracownikom dużych przedsiębiorstw, menadżerom niższego oraz średniego stopnia, inżynierom procesów, a także wszystkich osobom zainteresowanym aspektami zarządzania w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Udział w studiach podyplomowych Master of Business Administration: Przemysł 4.0 może wziąć każdy, kto posiada przynajmniej stopień licencjata, czyli ma ukończone studia I stopnia.

Co warto wiedzieć o studiach podyplomowych Master of Business Administation - Przemysł 4.0

Studia MBA - Przemysł 4.0 są przeznaczone dla osób, które posiadają doświadczenie w zakresie zarządzania biznesem. Jednocześnie warunkiem przystąpienia na studia podyplomowe na WSB-NLU jest posiadanie przynajmniej statusu licencjata.

Co warto wiedzieć? Ukończenie studiów podyplomowych MBA spełnia wymogi dotyczące kandydatów na członka organu nadzorczego określone w art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy o z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration: Industry 4.0

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration: Przemysł 4.0

Master of Business Administration: Przemysł 4.0 to zajęcia prowadzone przez praktyków z branży menadżerskiej, ściśle związanej z technologiami przemysłowymi. W ramach toku studiów będziesz uczestniczyć w zajęciach, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć znaczenie cyberbezpieczeństwa w organizacji. Dowiesz się także, jak oceniać i wykorzystywać technologię, w jaki sposób prowadzić modele biznesowe dla Przemysłu 4.0. Słuchacze Master of Business Administration: Przemysł 4.0 dowiadują się wiele, dzięki przykładom z życia wziętym. Nasza kadra dydaktyczna z chęcią przekazuje wszystkie aspekty know-how pracy w biznesie - prezentowane są określone studia przypadków.

Na zakończenie studiów podyplomowych w Nowym Sączu zorganizowany zostanie fakultatywny Networking (nocleg, kolacja i śniadanie).


Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.  

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Master of Business Administration: Industry 4.0?

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Master of Business Administration: Przemysł 4.0?

Master of Business Administration: Przemysł 4.0 to studia podyplomowe, których celem jest wyposażenie Słuchaczy w umiejętności wdrażania praktycznych rozwiązań w biznesie. Dzięki umiejętnościom i kompetencjom zdobytym podczas studiów podyplomowych dowiadują się, jak radzić sobie ze zmianami wynikającymi z przemysłu 4.0.

Kompetencje uzyskane podczas studiów Master of Business Administration: Przemysł 4.0 pozwalają na rzetelne wykorzystanie najnowocześniejsze wiedzy w swoim biznesie. Dzięki zdobytym umiejętnościom bez trudu kompleksowo podejdziesz do wdrażania rozwiązań cyfrowych w przemyśle. Ale nie tylko tego! Zyskasz kompetencje w zakresie zarządzania zespołem, optymalizacji procesów produkcji czy budowy całego systemu produkcyjnego. Wszystko, dzięki możliwości zdobycia wiedzy od najlepszych specjalistów w zakresie przemysłu i cyfryzacji biznesu.

LanguageCert LTE

LanguageCert LTE to międzynarodowy egzamin językowy zakończony otrzymaniem Certyfikatu ze wskazaniem jednego z sześciu poziomów Rady Europy, CEFR, A1, A2, B1, B2, C1 oraz C2. Dowiedz się więcej

GOOGLE CLOUD

Podejmując u nas studia masz możliwość uzyskania certyfikatu poprzez program Google Cloud.

Dowiedz się więcej 

60% naszych absolwentów studiów MBA
zasiada w radach nadzorczych

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

RealTime Online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Master of Business Administration - Przemysł 4.0?

Master of Business Administration - Przemysł 4.0 na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University to dwusemestralne studia podyplomowe niestacjonarne, interaktywne i prowadzone w pełni przez internet. Czas ich trwania:

  • 2 semestry

Koszt studiów podyplomowych Master of Business Administration - Przemysł 4.0

Czesne za cały tok studiów wynosi 8 900 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 890 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ

Chcesz wiedzieć więcej o tym kierunku studiów?

Wyślij do nas wiadomość online!

Przesuń w prawo aby wysłać

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Zarządzania.

Sprawdź naszą ofertę studiów I i II stopnia z zakresu Zarządzania.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.

Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.