Studia podyplomowe - Master of Business Administration: przemysł 4.0

Odkryj absolutne studia przyszłości! Zyskaj wiedzę z zakresu przemysłu, jakiej nie zaoferuje Ci żadna inna uczelnia. Postaw na innowacyjne studia Master of Business Administration: przemysł 4.0 na WSB-NLU w Nowym Sączu. Zdobądź wyjątkowe kompetencje, które pomogą Ci zdobyć lepsze zatrudnienie na rynku pracy. Dowiedz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o studiach podyplomowych Master of Business Administration: przemysł 4.0.

Czesne za cały tok studiów wynosi 6 900 zł

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 690 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dla kogo kierunek Master of Business Administration: przemysł 4.0 będzie odpowiednim wyborem?

Master of Business Administration: przemysł 4.0 to studia podyplomowe, które skierowane są do osób pasjonujących się marketingiem, zarządzaniem biznesem oraz tych, które chcą uzyskać kompetencje menadżerskie na światowym poziomie. Master of Business Administration: przemysł 4.0 zostały stworzone na WSB-NLU z myślą o osobach, które chcą aktywnie uczestniczyć w zajęciach i zdobyć nie tylko wiedzę, ale też praktyczne umiejętności pozwalające na stosowanie biznesowych, sprawdzonych rozwiązań w związku z rewolucją przemysłową.

Master of Business Administration: przemysł 4.0 to studia podyplomowe szczególnie polecane pracownikom dużych przedsiębiorstw, menadżerom niższego oraz średniego stopnia, inżynierom procesów, a także wszystkich osobom zainteresowanym aspektami zarządzania w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Udział w studiach podyplomowych Master of Business Administration: przemysł 4.0 może wziąć każdy, kto posiada przynajmniej stopień licencjata, czyli ma ukończone studia I stopnia.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration: przemysł 4.0

Master of Business Administration: przemysł 4.0 to zajęcia prowadzone przez praktyków z branży menadżerskiej, ściśle związanej z technologiami przemysłowymi. W ramach toku studiów będziesz uczestniczyć w zajęciach, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć znaczenie cyberbezpieczeństwa w organizacji. Dowiesz się także, jak oceniać i wykorzystywać technologię, w jaki sposób prowadzić modele biznesowe dla przemysłu 4.0. Studenci Master of Business Administration: przemysł 4.0 dowiadują się wiele, dzięki przykładom z życia wziętym. Nasza kadra dydaktyczna z chęcią przekazuje wszystkie aspekty know-how pracy w biznesie - prezentowane są określone studia przypadków.

Gdzie odbywają się zajęcia podyplomowe na kierunku Master of Business Administration: przemysł 4.0?

Wszystkie zajęcia w ramach studiów podyplomowych Master of Business Administration: przemysł 4.0 w WSB-NLU odbywają się na podstawie formuły RealTime Online. Co to oznacza? Nasze wykłady oraz ćwiczenia odbywają się w czasie rzeczywistym i umożliwiają pełną interakcję na linii wykładowca-student.

W przeciwieństwie do wielu innych studiów podyplomowych o charakterze zdalnym nie otrzymujesz nagranych wykładów na kierunku Master of Business Administration: przemysł 4.0 - na żywo uczestniczysz z nich z dowolnego miejsca na Ziemi. Innowacyjna metoda nauczania WSB-NLU to sposób, byś mógł studiować z dowolnego miejsca.

Na potrzeby naszej uczelni zaprojektowano innowacyjną platformę Cloud Academy™ (CloudA™), która pozwala m.in. na multitransmisję zajęć. Dodatkowo system CloudA™ gwarantuje naszym studentom możliwość w pełni zdalnego zarządzania swoim tokiem studiów, korzystanie z e-Dziekanatu oraz szeregu innych udogodnień.

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Master of Business Administration: przemysł 4.0?

Rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Master of Business Administration: przemysł 4.0 w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University odbywa się w online, za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Aby przystąpić do procesu rekrutacji, należy wypełnić podanie elektroniczne, które jest dostępne na stronie naszej uczelni. Warto pamiętać, że liczba miejsc na studiach

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Master of Business Administration: przemysł 4.0?

Master of Business Administration: przemysł 4.0 to studia podyplomowe, których celem jest wyposażenie słuchaczy w umiejętności wdrażania praktycznych rozwiązań w biznesie. Dzięki umiejętnościom i kompetencjom zdobytym podczas studiów podyplomowych dowiadują się, jak radzić sobie ze zmianami wynikającymi z przemysłu 4.0.

Kompetencje uzyskane podczas studiów Master of Business Administration: przemysł 4.0 pozwalają na rzetelne wykorzystanie najnowocześniejsze wiedzy w swoim biznesie. Dzięki zdobytym umiejętnościom bez trudu kompleksowo podejdziesz do wdrażania rozwiązań cyfrowych w przemyśle. Ale nie tylko tego! Zyskasz kompetencje w zakresie zarządzania zespołem, optymalizacji procesów produkcji czy budowy całego systemu produkcyjnego. Wszystko, dzięki możliwości zdobycia wiedzy od najlepszych specjalistów w zakresie przemysłu i cyfryzacji biznesu.