Studia podyplomowe - Master of Business Administration: przemysł 4.0

Odkryj absolutne studia przyszłości! Zyskaj wiedzę z zakresu przemysłu, jakiej nie zaoferuje Ci żadna inna uczelnia. Postaw na innowacyjne studia Master of Business Administration: przemysł 4.0 w WSB-NLU w Nowym Sączu. Zdobądź wyjątkowe kompetencje, które pomogą Ci zdobyć lepsze zatrudnienie na rynku pracy. Dowiedz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o studiach podyplomowych Master of Business Administration: przemysł 4.0.

Czesne za cały tok studiów wynosi 6 900 zł

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 690 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

Informujemy, że Rekrutacja LATO22 trwa do 31 stycznia 2022, lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o kontakt z Działem Rektutacji i Marketingu:

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Hanna Hrechyshkina

18 44 99 103 – Natalia Gut

18 44 99 147 – Damian Kroczek

Dla kogo kierunek Master of Business Administration: przemysł 4.0 będzie odpowiednim wyborem?

Master of Business Administration: przemysł 4.0 to studia podyplomowe, które skierowane są do osób pasjonujących się marketingiem, zarządzaniem biznesem oraz tych, które chcą uzyskać kompetencje menadżerskie na światowym poziomie. Master of Business Administration: przemysł 4.0 zostały stworzone w WSB-NLU z myślą o osobach, które chcą aktywnie uczestniczyć w zajęciach i zdobyć nie tylko wiedzę, ale też praktyczne umiejętności pozwalające na stosowanie biznesowych, sprawdzonych rozwiązań w związku z rewolucją przemysłową.

Master of Business Administration: przemysł 4.0 to studia podyplomowe szczególnie polecane pracownikom dużych przedsiębiorstw, menadżerom niższego oraz średniego stopnia, inżynierom procesów, a także wszystkich osobom zainteresowanym aspektami zarządzania w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Udział w studiach podyplomowych Master of Business Administration: przemysł 4.0 może wziąć każdy, kto posiada przynajmniej stopień licencjata, czyli ma ukończone studia I stopnia.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration: przemysł 4.0

Master of Business Administration: przemysł 4.0 to zajęcia prowadzone przez praktyków z branży menadżerskiej, ściśle związanej z technologiami przemysłowymi. W ramach toku studiów będziesz uczestniczyć w zajęciach, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć znaczenie cyberbezpieczeństwa w organizacji. Dowiesz się także, jak oceniać i wykorzystywać technologię, w jaki sposób prowadzić modele biznesowe dla przemysłu 4.0. Słuchacze Master of Business Administration: przemysł 4.0 dowiadują się wiele, dzięki przykładom z życia wziętym. Nasza kadra dydaktyczna z chęcią przekazuje wszystkie aspekty know-how pracy w biznesie - prezentowane są określone studia przypadków.

Gdzie odbywają się zajęcia podyplomowe na kierunku Master of Business Administration: przemysł 4.0?

Wszystkie zajęcia w ramach studiów podyplomowych Master of Business Administration: przemysł 4.0 w WSB-NLU odbywają się na podstawie formuły RealTime Online. Co to oznacza? Nasze wykłady oraz ćwiczenia odbywają się w czasie rzeczywistym i umożliwiają pełną interakcję na linii wykładowca-student.

W przeciwieństwie do wielu innych studiów podyplomowych o charakterze zdalnym nie otrzymujesz nagranych wykładów na kierunku Master of Business Administration: przemysł 4.0 - na żywo uczestniczysz z nich z dowolnego miejsca na Ziemi. Innowacyjna metoda nauczania WSB-NLU to sposób, byś mógł studiować z dowolnego miejsca.

Na potrzeby naszej uczelni zaprojektowano innowacyjną platformę Cloud Academy™ (CloudA™), która pozwala m.in. na multitransmisję zajęć. Dodatkowo system CloudA™ gwarantuje naszym studentom możliwość w pełni zdalnego zarządzania swoim tokiem studiów, korzystanie z e-Dziekanatu oraz szeregu innych udogodnień.

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w zakresie Master of Business Administration: przemysł 4.0?

Rekrutacja na studia podyplomowe Master of Business Administration: przemysł 4.0 w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University odbywa się w online, za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Aby przystąpić do procesu rekrutacji, należy wypełnić podanie elektroniczne, które jest dostępne na stronie naszej uczelni.

Warto pamiętać, że liczba miejsc na studiach podyplomowych jest ograniczona i decyduje kolejność złożenia podań!

DOŁĄCZ DO NAS

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Master of Business Administration: przemysł 4.0?

Master of Business Administration: przemysł 4.0 to studia podyplomowe, których celem jest wyposażenie słuchaczy w umiejętności wdrażania praktycznych rozwiązań w biznesie. Dzięki umiejętnościom i kompetencjom zdobytym podczas studiów podyplomowych dowiadują się, jak radzić sobie ze zmianami wynikającymi z przemysłu 4.0.

Kompetencje uzyskane podczas studiów Master of Business Administration: przemysł 4.0 pozwalają na rzetelne wykorzystanie najnowocześniejsze wiedzy w swoim biznesie. Dzięki zdobytym umiejętnościom bez trudu kompleksowo podejdziesz do wdrażania rozwiązań cyfrowych w przemyśle. Ale nie tylko tego! Zyskasz kompetencje w zakresie zarządzania zespołem, optymalizacji procesów produkcji czy budowy całego systemu produkcyjnego. Wszystko, dzięki możliwości zdobycia wiedzy od najlepszych specjalistów w zakresie przemysłu i cyfryzacji biznesu.

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ