Zajmij swoje miejsce już dziś. Rekrutacja do 26 lutego lub wyczerpania limitu miejsc na danym kierunku!

PROCES REKRUTACJI

Studia podyplomowe
z zakresu Zarządzania:

Master of Business Administration - Zarządzanie finansami

Master of Business Administration - Zarządzanie finansami

Poziom:

Studia podyplomowe online realTime

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów:

8 900 zł


Studia podyplomowe online realizowane są w 100% zdalnie

Chcesz zdobyć wiedzę w zakresie finansów, o jakiej niektórzy mogą tylko pomarzyć?

Chcesz zdobyć wiedzę w zakresie finansów, o jakiej niektórzy mogą tylko pomarzyć?

Studia podyplomowe są twoją przepustką do lepszej kariery na szczeblu zarządczym, menadżerskim, a nawet dyrektorskim. Niezależnie od tego, co tobą motywuje - studia podyplomowe Master of Business Administration: Zarządzanie finansami mogą okazać się świetnym wyborem.

Po ukończeniu studiów podyplomowych MBA Absolwent nabywa niezbędne kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich i nadzorczych (członkowie zarządu i rad nadzorczych) oraz kierowników średniego i wysokiego szczebla różnych przedsiębiorstw.

Studia podyplomowe MBA odpowiadają wymogom art. 19, ust. 1., pkt 1), lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Master of Business Administration: Zarządzanie finansami - dla kogo to odpowiedni kierunek?

Master of Business Administration: Zarządzanie finansami - dla kogo to odpowiedni kierunek?

Master of Business Administration: Zarządzanie finansami to kierunek, który jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą pogłębiać wiedzę oraz umiejętność m.in. z zarządzania przedsiębiorstwem, rachunkowości czy księgowości. To szansa, by wyróżnić się na rynku pracy, a jednocześnie otworzyć sobie ścieżkę do kariery w finansach, księgowości publicznej, przemyśle, administracji rządowej czy rachunkowości w firmach non-profit.

Co warto wiedzieć o studiach podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie finansami?

MBA: Zarządzanie finansami to studia podyplomowe, które sprawdzą się w przypadku absolwentów Zarządzania, a także wszystkich, którzy pragną zyskać wiedzę i umiejętności w księgowości czy zarządzaniu finansami.

Ukończenie studiów podyplomowych MBA spełnia wymogi dotyczące kandydatów na członka organu nadzorczego określone w art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy o z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration: Accounting

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie finansami

Master of Business Administration: Zarządzanie finansami posiada doskonale przygotowany program kształcenia, w którym główną rolę odgrywa nie tylko nauka teoretyczna, ale przede wszystkim praktyka. Stawiamy na naukę poprzez prace projektowe, zajęcia networkingowe, a także studia przypadku.

Program MBA oferuje interdyscyplinarne podstawy programowe integrujące dyscypliny biznesowe, takie jak rachunkowość, finanse, zarządzanie, ekonomia i marketing.

Na zakończenie studiów podyplomowych w Nowym Sączu zorganizowany zostanie fakultatywny Networking (nocleg, kolacja i śniadanie).
Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.  

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Master of Business Administration: Accounting?

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Master of Business Administration: Zarządzanie finansami?

Master of Business Administration: Zarządzanie finansami to bardzo precyzyjny kierunek, który pozwala absolwentom studiów podyplomowych online zdobyć wiedzę i praktyczne przygotowanie do pełnienia ról dyrektorów finansowych lub księgowych wyższego szczebla. Ukończenie studiów w WSB-NLU przygotowuje cię do kariery w wielu miejscach, często doskonale płatnych i prestiżowych. Po studiach podyplomowych nasi absolwenci często mogą liczyć na stanowiska kierownicze, m.in. w zakresie audytów, podatków czy finansów. Doświadczeni specjaliści z tytułem Master of Business Administration: Zarządzanie finansami mogą kontynuować karierę w bardzo wyspecjalizowanych dziedzinach. 

Dodatkowo absolwenci Master of Business Administration: Zarządzanie finansami wiedzą:

  • w jaki sposób stosować krytyczne myślenie w pracy codziennej,
  • jak wykorzystać umiejętności analityczne i komunikacyjne w pracy księgowej,
  • jak wykazać się wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie budowania strategii finansowych przedsiębiorstw,
  • czym są analizy finansowe, budżetowe czy podatkowe.

Absolwenci MBA Zarządzanie finansami mogą również pracować w sektorze publicznym, pełniąc funkcje księgowe lub zarządzania finansami w organizacjach non-profit lub rządowych.

Jak wygląda rekrutacja na studia Master of Business Administration: Zarządzanie finansami?

Master of Business Administration: Zarządzanie finansami to kierunek studiów podyplomowych, na który rekrutacja jest prowadzona w pełni przez Internet. By rozpocząć studia, należ uzupełnić wniosek elektroniczny znajdujący się na naszej stronie. Po  wypełnieniu wszystkich danych, nie pozostaje nic innego, jak czekać na decyzje Uczelni. W przypadku, gdy otrzymasz odpowiedź pozytywną zostaniesz poproszony o przesłanie dodatkowych dokumentów takich jak:

  • Wydrukowane i podpisane podanie dostępne na naszym portalu rekrutacyjnym,
  • Kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • Jedno kolorowe zdjęcie w formacie 3,5 cm x 4,5 cm,
  • Oświadczenie słuchacza WSB-NLU,
  • Dowód opłaty wpisowej w kwocie 85 zł.

Pamiętaj! W przypadku studiów podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie finansami liczba miejsc jest ograniczona. Zasady przyjęć są jasne - decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli więc chcesz wziąć udział w studiach - nie czekaj, tylko zgłoś się już dziś.

Zapracowani menadżerowie, kierownicy oraz pracownicy każdego szczebla nie zawsze mogą sobie pozwolić na dojazd na kampus Uczelni. Dlatego Master of Business Administration: Zarządzanie finansami to wygodny kierunek, który pozwala zdobyć wiedzę, a jednocześnie nie angażuje w nadmierne podróżowanie. Co więcej, dzięki platformie CloudA przez cały okres studiów masz dostęp do wszystkich materiałów Uczelni, zyskujesz możliwość kontaktowania się z Wykładowcami a nawet zdalnego odwiedzania Dziekanatu.

60% naszych absolwentów studiów MBA
zasiada w radach nadzorczych

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

RealTime Online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Master of Business Administration: Zarządzanie finansami?

Master of Business Administration: Zarządzanie finansami to studia podyplomowe, których czas trwania w WSB-NLU wynosi dwa semestry.

Koszt studiów podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie finansami

Czesne za cały tok studiów wynosi 8 900 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 890 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ

Chcesz wiedzieć więcej o tym kierunku studiów?

Wyślij do nas wiadomość online!

Przesuń w prawo aby wysłać

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Zarządzania.

Sprawdź naszą ofertę studiów I i II stopnia z zakresu Zarządzania.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.

Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.