Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Studia podyplomowe
z zakresu Zarządzania:

Master of Business Administration - Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej

Partner

Poziom:

Studia podyplomowe online realTime

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów:

8 900 zł


Studia podyplomowe online realizowane są w 100% zdalnie

Marketing to dziedzina, która dziś rządzi nowoczesnym światem.

Marketing to dziedzina, która dziś rządzi nowoczesnym światem.

Jednak nie ma co ukrywać - większość naszych działań na dobre przeniosła się do świata cyfrowego. Aby dziś odnieść sukces w świecie biznesu, jako marketer musisz dobrze rozumieć to, co dzieje się online. Jeśli chcesz zyskać tę umiejętność - postaw na wyjątkowe i prestiżowe studia podyplomowe. Mowa tutaj o Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej. Dowiedz się więcej na ich temat i daj sobie szansę na znamienitą przyszłość.

Po ukończeniu studiów podyplomowych MBA Absolwent nabywa niezbędne kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich i nadzorczych (członkowie zarządu i rad nadzorczych) oraz kierowników średniego i wysokiego szczebla różnych przedsiębiorstw.

Studia podyplomowe MBA odpowiadają wymogom art. 19, ust. 1., pkt 1), lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej - dla kogo to odpowiedni kierunek?

Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej - dla kogo to odpowiedni kierunek?

Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej to kierunek, który stworzony jest głównie dla osób, które chcą wyjść poza tradycyjne metody promocji marki. To doskonała ścieżka edukacyjna dla osób, które:

 • interesują się wpływem cyfryzacji na otoczenie biznesowe i chcą poznać zupełnie nowe możliwości na wykorzystanie swojej wiedzy oraz możliwości;
 • chcą dowiedzieć się, jak łączyć wiedzę z rzeczywistym środowiskiem biznesowym, dzięki możliwości uczestnictwa w zajęciach opartych o analizę przypadków;
 • poszukują nowych rozwiązań w zakresie digital marketingu.

Co warto wiedzieć o studiach podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej?

Wszystkie studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University są skierowane do osób, które posiadają przynajmniej tytuł licencjata, czyli ukończyły studia I stopnia.

Co warto wiedzieć? Ukończenie studiów podyplomowych MBA spełnia wymogi dotyczące kandydatów na członka organu nadzorczego określone w art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy o z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej

Studia Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej zostały zaprojektowane w taki sposób, by przede wszystkim zapewnić Słuchaczom maksymalne przygotowanie merytoryczne oraz wyposażyć ich w szereg umiejętności niezbędnych w dalszej pracy. Tok studiów dopasowano do tego, by Słuchacze mogli:

 • dowiedzieć się, jak docierać do konsumentów online,
 • analizować wydajność, a także tworzyć atrakcyjne treści,
 • poznać zasady biznesowe,
 • zwiększać swoje działania online.

W trakcie studiów podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej będziesz mieć okazję, by uczestniczyć w ćwiczeniach praktycznych oraz pracach projektowych. Dzięki temu mają szansę na zyskanie wiedzy oraz przećwiczenia ich, co pozwala zdobyć doświadczenie niezbędne na rynku pracy.

W skład zespołu dydaktycznego naszych studiów podyplomowych wchodzą wykwalifikowani naukowcy, praktycy i eksperci branżowi jako gośćmi.

 

Na zakończenie studiów podyplomowych w Nowym Sączu zorganizowany zostanie fakultatywny Networking (nocleg, kolacja i śniadanie).
 

Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej?

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej?

Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej to studia podyplomowe, które zdecydowanie poszerzają kompetencje każdego naszego Słuchacza. Dzięki temu zakresowi Słuchacze mają szansę dogłębnie zrozumieć wszelkie założenia biznesowe, marketingowe oraz te, które dotyczą zarządzania w digital marketingu.

Dodatkowo program studiów podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej uczy krytycznego myślenia, a także oceniania koncepcji marketingowych, prowadzenia badań rynkowych, czy wykonywania planów marketingowych.

Absolwenci Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej mają doskonałe perspektywy na znalezienie pracy na wielu stanowiskach związanych z cyfrowym marketingiem. Dzięki studiom podyplomowym możesz rozwijać swoją karierę m.in. jako:

 • analityk mediów społecznościowych,
 • menadżer ds. marketingu cyfrowego,
 • analityk rynku cyfrowego,
 • specjalista ds. marketingu treści,
 • menadżer sprzedaży internetowej.

LanguageCert LTE

LanguageCert LTE to międzynarodowy egzamin językowy zakończony otrzymaniem Certyfikatu ze wskazaniem jednego z sześciu poziomów Rady Europy, CEFR, A1, A2, B1, B2, C1 oraz C2. Dowiedz się więcej

GOOGLE CLOUD

Podejmując u nas studia masz możliwość uzyskania certyfikatu poprzez program Google Cloud.

Dowiedz się więcej 

Partner kierunku Master of Business Administration - Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej

I’M Brand Institute od lat działa w nowoczesnym marketingu online. Ich działania na rynku są zawsze przemyślane i nie ma w nich przypadku. Każdy pomysł i wiedzę przenoszą w strefę biznesu, dzięki temu stali się potężną organizacją.

Dowiedz się więcej

60% naszych absolwentów studiów MBA
zasiada w radach nadzorczych

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

RealTime Online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Master of Business Administration - Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej?

Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej to studia podyplomowe, których czas trwania w WSB-NLU wynosi dwa semestry.

Koszt studiów podyplomowych Master of Business Administration - Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej

Czesne za cały tok studiów wynosi 8 900 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 890 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ

Chcesz wiedzieć więcej o tym kierunku studiów?

Wyślij do nas wiadomość online!

Przesuń w prawo aby wysłać

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Zarządzania.

Sprawdź naszą ofertę studiów I i II stopnia z zakresu Zarządzania.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.

Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.