Studia podyplomowe - Master of Business Administration - Zarządzanie w ochronie zdrowia


Służba zdrowia, w szczególności w Polsce, boryka się z wieloma problemami. Odpowiednia kadra zarządcza m.in. w ośrodkach terapeutycznych, przychodniach czy innych miejscach zdrowia, pozwoli zwiększyć skuteczność placówek. Studia podyplomowe Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia oferują praktyczne zajęcia, których celem jest przekazanie specjalistycznej wiedzy związanej z zarządzaniem organizacjami z tego jakże specyficznego sektora.

Sprawdź, dlaczego warto postawić na zajęcia prowadzone przez WSB-NLU. Po ukończeniu studiów Absolwent nabywa niezbędne kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich i nadzorczych (członkowie zarządu i rad nadzorczych) oraz kierowników średniego i wysokiego szczebla różnych przedsiębiorstw.

Studia podyplomowe MBA odpowiadają wymogom art. 19, ust. 1., pkt 1), lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Czesne za cały tok studiów wynosi 6 900 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 690 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Informujemy, że Rekrutacja LATO22 trwa do 15 stycznia 2022, lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

 Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o kontakt z Działem Rektutacji i Marketingu:

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Hanna Hrechyshkina

18 44 99 103 – Natalia Gut

Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia - dla kogo to dobry kierunek studiów podyplomowych?


Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia to studia podyplomowe w całości poświęcone zarządzaniu w podmiotach związanych ze służbą zdrowia. Zajęcia dedykowane są osobom, które chcą wzbogacić swoją wiedzę w zakresie pełnienia wysokich funkcji kierowniczych na stanowiskach wysokiego i średniego szczebla. To także studia podyplomowe skierowane do tych, którzy zamierzają pełnić rolę zarządców w ochronie zdrowia i chcą zdobyć nowe umiejętności i wiedzę w tym zakresie.

Co musisz wiedzieć o studiach na kierunku Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia?

Zajęcia z Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która zapewnia nie tylko teoretyczną wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności. To studia podyplomowe, których absolwenci są przygotowani do pracy jako profesjonaliści ds. zarządzania we wszelkiego typu jednostkach służby zdrowia.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia


W trakcie toku studiów podyplomowych, studenci Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia będą brać udział w zajęciach takich jak:

  • Rachunkowość zarządcza
  • Administracja danymi osobowymi,
  • Koncepcje zarządzania,
  • Prawo i polityka ochrony zdrowia,
  • Zarządzanie jednostką świadczącą usługi zdrowotne: studia przypadków
  • Finanse w ochronie zdrowia,
  • Zarządzanie procesami.

Gdzie odbywają się zajęcia z MBA - Zarządzanie w ochronie zdrowia?


Zajęcia w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University na kierunku Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia odbywają się w 100% online. Studia podyplomowe prowadzone są w formie RealTime Online, za pomocą aplikacji dedykowanej Cloud Academy™.

Takie podejście do nauczania sprawia, że wszyscy studenci Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia mają możliwość uczestnictwa w interaktywnych zajęcia, prowadzonych w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz czy codziennych obowiązków.

Zarówno wszystkie wykłady i ćwiczenia na WSB-NLU odbywają się poprzez moduł multitransmisji. Dzięki systemowi CloudA™ studenci mają możliwość uczestnictwa w zajęciach bez konieczności dojeżdżania do Nowego Sącza. Zajęcia w trybie RealTime Online i korzystanie z naszej innowacyjnej platformy CloudA to także ograniczenie liczby wizyt w dziekanacie, możliwość zdalnego zarządzania tokiem studiów i odtwarzania offline przeprowadzonych wcześniej na kierunku zajęć.

Jak długo trwają studia podyplomowe?

Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia to studia podyplomowe niestacjonarne, interaktywne i prowadzone w pełni przez internet. Czas ich trwania wynosi 2 semestry.

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia?

Rekrutacja do Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University odbywa się w całości online. Aby wziąć udział w rekrutacji na Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia, złóż podanie elektroniczne, które dostępne jest na naszej stronie (w zakładce Dołącz do nas - Rekrutacja).

Liczba miejsc na studiach podyplomowych Master of Business Administration - Zarządzanie w ochronie zdrowia jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność złożenia podań. Dlatego nie zwlekaj! Jednocześnie gwarantujemy otworzenie kierunku – nie mamy progu minimum zgłoszeń.

DOŁĄCZ DO NAS

Jakie kompetencje zyskują absolwenci studiów w zakresie MBA - Zarządzanie w ochronie zdrowia?


Ukończenie studiów podyplomowych Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia pozwala nabrać nowej perspektywy i otwiera furtkę do znalezienia pracy w sektorze służby zdrowia. Uczestnicząc w zajęciach, nasi absolwenci zyskują rzetelną wiedzę, pozwalającą sprawnie wykorzystywać wszystkie zasoby finansowe organizacji, a także daje możliwość zarządzania zasobami ludzkimi.

Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia to studia podyplomowe, które dają możliwość doskonalenia umiejętności menadżerskich i kierowniczych. Stawiamy duży nacisk na zarządzanie zespołem, zajęcia praktyczne oraz poszerzanie horyzontów naszych studentów. Absolwenci studiów podyplomowych umieją poradzić sobie w środowisku kryzysowym i konfliktowym, świetnie zarządzają organizacjami, potrafią stosować nowoczesne metody zarządzania.

DYPLOM

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Stopka