Studia podyplomowe - Master of Business Administration - Zarządzanie w ochronie zdrowia


GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

Interaktywne studia przez Internet

Czesne za studia: 5 500 zł.

Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia - dla kogo to dobry kierunek studiów podyplomowych?


Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia to studia podyplomowe w całości poświęcone zarządzaniu w podmiotach związanych ze służbą zdrowia. Zajęcia dedykowane są osobom, które chcą wzbogacić swoją wiedzę w zakresie pełnienia wysokich funkcji kierowniczych na stanowiskach wysokiego i średniego szczebla. To także studia podyplomowe skierowane do tych, którzy zamierzają pełnić rolę zarządców w ochronie zdrowia i chcą zdobyć nowe umiejętności i wiedzę w tym zakresie.

Co musisz wiedzieć o studiach na kierunku Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia?

Zajęcia z Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która zapewnia nie tylko teoretyczną wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności. To studia podyplomowe, których absolwenci są przygotowani do pracy jako profesjonaliści ds. zarządzania we wszelkiego typu jednostkach służby zdrowia.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia


Służba zdrowia, w szczególności w Polsce, boryka się z wieloma problemami. Odpowiednia kadra zarządcza m.in. w ośrodkach terapeutycznych, przychodniach czy innych miejscach zdrowia, pozwoli zwiększyć skuteczność placówek. Studia podyplomowe Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia oferują praktyczne zajęcia, których celem jest przekazanie specjalistycznej wiedzy związanej z zarządzaniem organizacjami z tego jakże specyficznego sektora.

W trakcie toku studiów podyplomowych, studenci Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia będą brać udział w zajęciach takich jak:

  • Analiza ekonomiczno-finansowa,
  • Administracja danymi osobowymi,
  • Koncepcje zarządzania,
  • Prawo i polityka ochrony zdrowia,
  • Zarządzanie jednostkami oferującymi usługi zdrowotne
  • Studium przypadków,
  • Finanse w ochronie zdrowia,
  • Metodyka Prince 2,
  • Zarządzanie procesami.

Gdzie odbywają się zajęcia z MBA - Zarządzanie w ochronie zdrowia?


Zajęcia w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University na kierunku Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia odbywają się w 100% online. Studia podyplomowe prowadzone są w formie RealTime Online, za pomocą aplikacji dedykowanej Cloud Academy.

Takie podejście do nauczania sprawia, że wszyscy studenci Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia mają możliwość uczestnictwa w interaktywnych zajęcia, prowadzonych w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym się zajmujesz czy obowiązków.

Zarówno wszystkie wykłady i ćwiczenia na WSB-NLU odbywają się poprzez moduł multitransmisji. Dzięki systemowi CloudA studenci mają możliwość uczestnictwa w zajęciach bez konieczności dojeżdżania do Nowego Sącza. Zajęcia w trybie RealTime Online i korzystanie z naszej innowacyjnej platformy CloudA to także ograniczenie liczby wizyt w dziekanacie, możliwość zdalnego zarządzania tokiem studiów i odtwarzania offline przeprowadzonych wcześniej na kierunku zajęć.

Jak długo trwają studia podyplomowe?

Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia to studia podyplomowe niestacjonarne, interaktywne i prowadzone w pełni przez internet. Czas ich trwania wynosi 2 semestry.

Ile kosztują studia podyplomowe?

Studia podyplomowe Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia kosztują 5 500 zł. Naszym studentom dajemy możliwość rozłożenia opłat czesnego na 10 rat po 550 zł każda. Dzięki temu nie musisz czekać – możesz podjąć studia podyplomowe już dziś. Dodatkowo do kosztów studiów podyplomowych należy doliczyć 85 zł opłaty rekrutacyjnej oraz 30 zł opłaty za dyplom ukończenia studiów WSB-NLU.

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia?

Rekrutacja do Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University odbywa się w całości online. Aby wziąć udział w rekrutacji na Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia, złóż podanie elektroniczne, które dostępne jest na naszej stronie.

Liczba miejsc na studiach podyplomowych Master of Business Administration - Zarządzanie w ochronie zdrowia jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność złożenia podań. Dlatego nie zwlekaj! Jednocześnie gwarantujemy otworzenie kierunku – nie mamy progu minimum zgłoszeń.

Jakie kompetencje zyskują absolwenci studiów w zakresie MBA - Zarządzanie w ochronie zdrowia?


Ukończenie studiów podyplomowych Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia pozwala nabrać nowej perspektywy i otwiera furtkę do znalezienia pracy w sektorze służby zdrowia. Uczestnicząc w zajęciach, nasi absolwenci zyskują rzetelną wiedzę, pozwalającą sprawnie wykorzystywać wszystkie zasoby finansowe organizacji, a także daje możliwość zarządzania zasobami ludzkimi.

Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia to studia podyplomowe, które dają możliwość doskonalenia umiejętności menadżerskich i kierowniczych. Stawiamy duży nacisk na zarządzanie zespołem, zajęcia praktyczne oraz poszerzanie horyzontów naszych studentów. Absolwenci studiów podyplomowych umieją poradzić sobie w środowisku kryzysowym i konfliktowym, świetnie zarządzają organizacjami, potrafią stosować nowoczesne metody zarządzania.

Stopka