Moduły specjalizacyjne Drimagine

Moduły specjalizacyjne Drimagine

Jeśli czujesz, że rok studiów w trybie zaocznym to dla Ciebie za dużo - zdecyduj się na nasze moduły specjalizacyjne. To także okazja dla osób, które chcą zdobyć wykształcenie w konkretnym zakresie w szkole Drimagine!

Czym są moduły specjalizacyjne Drimagine?

Czym są moduły specjalizacyjne Drimagine?

Moduły specjalizacyjne w Drimagine to dwumiesięczne kursy wieczorowe, które są prowadzone w tygodniu lub weekendowo. Obejmują zakres 80 godzin szkoleń praktycznych. To doskonała okazja, by zdobyć wiedzę w jednym z pięciu wyznaczonych zakresów! Program naszych kursów został dobrany tak, by zapewnić studentom maksymalne przeszkolenie praktyczne i teoretyczne. Dodatkowo kursy są dopasowane do trendów obowiązujących na rynku grafiki i animacji 3D.

Jakie kursy są dostępne w ramach modułów specjalizacyjnych?

Jakie kursy są dostępne w ramach modułów specjalizacyjnych?

Moduły specjalizacyjne to szansa, by zdobyć konkretne wykształcenie. Dlatego w Drimagine oferujemy naszym studentom listę pięciu kursów do wyboru. Dostępne są takie tematy jak:

  • Kurs startowy z podstaw 3D - łącznie 10 godzin nauki (w grupach do max. 10 osób). Cały kurs trwa 2 dni. Jest to warsztat startowy, który pozwala zagłębić się w świat 3D i zrozumieć wszystkie niezbędne do dalszego rozwoju aspekty.
  • Modelowanie 3D / Rysunek / Rzeźba / Sculpting 3D - czyli 80 godzin kursu, z reguły realizowanego w 2 miesiące. W ciągu miesiąca studenci mają 40 godzin zajęć.
  • Animacja 3D / Character Setup / Reżyseria / Animatiki - 80-godzinny kurs, który jest realizowany w 2 miesiące, w wymiarze 40 godzin zajęć w miesiącu.
  • VFX / Dynamika symulacje FX / Rendering / Compositing - to 80 godzin kursu, który reguły realizowany jest w 2 miesiące. W ciągu miesiąca odbywa się do 40 godzin zajęć.
  • Game Development - zajęcia prowadzone w oparciu o silnik Unreal Engine 4 oraz programy Autodesk Maya, Mudbox oraz SideFX Houdini - kurs z reguły realizowany w 2 miesiące, zakładający 40 godzin zajęć w miesiącu.
Ile kosztują moduły specjalizacyjne?

Ile kosztują moduły specjalizacyjne?

Szkolenia w ramach modułów specjalizacyjnych odbywają się w momencie zebrania grupy chętnych osób, zainteresowanych danym tematem. Rekrutacja odbywa się przez cały rok.

Jaki jest koszt modułów specjalizacyjnych?

  • Kurs startowy z podstaw 3D kosztuje 500 zł. Do ceny należy również doliczyć wpisowe w wysokości 300 zł.
  • Kursy specjalizacyjne kosztują od 1200 do 1600* zł miesięcznie. Dodatkowy koszt to wpisowe w wysokości 500 zł. Zajęcia odbywają się w grupach od 4 do 6 osób.

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem WSB-NLU w Nowym Sączu, bądź studiowałeś na UWE - w Drimagine oferujemy 10% zniżkę w opłacie czesnego.

* Podany przedział cenowy jest zależny od ilości kursantów w grupie.