Szkoła animacji Drimagine

O nas - Drimagine

Chcesz zyskać wiedzę o tworzeniu grafiki 3D online i nie tylko? Poznaj Drimagine - szkołę animacji, która powstała z inicjatywy Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Od 2008 roku, kształtujemy osoby, które zgłębiają m.in. tajniki animacji komputerowej, postprodukcji czy VFX.

Szkoła animacji i grafiki 3D - poznaj Drimagine

Szkoła animacji Drimagine powstała w 2008 r. w Nowym Sączu. Szkoła szybko stała się pierwszą w Polsce Akademią, która zapewniała studentom możliwość nauki grafiki 3D online oraz animacji komputerowej w wielu odmianach. Od początku istnienia szkoły animacji w Drimagine stawiamy na  naukę w oparciu o wiedzę i ćwiczenia praktyczne.

Pierwszymi wykładowcami, którzy odpowiadali za prowadzenie szkoły animacji Drimagine byli Zbigniew Rybczyński i Mariusz Korczak. Z czasem, a przy tym też rozwojem placówki - do szkoły animacji dołączyli kolejni wykładowcy, specjalizujący się w grafice 2D, 3D, VFX czy realizacji obrazu.

Drimagine - szkoła, która daje realne wykształcenie

Drimagine - szkoła animacji, która daje realne wykształcenie

Drimagine nie jest klasyczną szkołą projektowania czy grafiki. To pierwsze miejsce w Polsce, gdzie studenci mają możliwość zyskać wiedzę dokładnie z zakresu tego, czym będą się zajmować w codziennej pracy w postprodukcji lub animacji 3D czy VFX.

Przykładamy szczególną uwagę do tego, by podążać za trendami zmieniającego się rynku pracy. Nie osiadamy na laurach, tylko stale dopasowujemy proces kształcenia do wciąż ewoluującego świata grafiki 3D, animacji czy gamedevu. Dzięki temu każdy kursant szkoły animacji Drimagine może mieć pewność, że zyska z nami wiedzę, która pozwoli mu na rozwój i wyspecjalizowanie w konkretnym zagadnieniu - nie zaś na naukę tylko dla nauki.

Sukcesy naszych absolwentów napędzają Drimagine!

Sukcesy naszych absolwentów napędzają szkołę animacji Drimagine!

Studenci szkoły animacji Drimagine, dzięki talentowi, wytrwałości oraz nauce na naszej uczelni zyskali pracę w wielu prestiżowych firmach zarówno w kraju, jak i za granicą. Zdobywają doświadczenie na rynku, pracując dla m.in.: Platige Image, CD Projekt, Lunapark, Human Ark Animation Studio, 11 Bit Studios, Badi Badi, Techland, Juice, BoomBit, Brown Bag Films, MPC, Framestore.

Dodatkowo filmy tworzone na koniec studiów przez słuchaczy Drimagine, były wyświetlane na festiwalach filmowych i animowanych w Polsce oraz na arenie międzynarodowej. Studenci zdobyli też wiele nagród filmowych.

Co stoi za sukcesem szkoły animacji Drimagine?

Ogromne zaufanie studentów, pasja do nauki, doskonała kadra specjalistów oraz stabilność pracy w środowisku 3D. Dołącz do nas, by przekonać się, że tworzenie w każdym wymiarze jest fascynującym doświadczeniem! Połącz pasję z pracą w zawodzie!

Wykładowcy akademii DRIMAGINE:

• Dawid Januszek - FX / CFX simulation artist - worked for the companies like: Platige Image, Framestore, JellyFish, MPC, Animal Logic. Currently working as Technical Artist at QLOC.
  • Sebastian Dominik - 3D Generalist / 3D Sculpter /Rendering / Compositing freelancer at Drimagine since 2012
  • Zbigniew Stefańczyk - Character Animator w Reikon Games. 3D Animation / Gameplay Animation / Character Animation / Cinematics
  • Dominik Zadęcki - DoP / DP - Realizacja Obrazu / Montaż
  • Maciej Antosiewicz - DaVinci Resolve / Color correction - cinematics director at Bloober Team