Studia z animacji Drimagine

Oferta Drimagine

Drimagine nie jest typową szkołą wyższą, oferującą kierunki związane z animacją czy tworzeniem w 2D i 3D. To coś znacznie większego! Działamy zgodnie z obowiązującymi na rynku trendami, przedstawiając m.in. szerokie spektrum zagadnień związanych ze światem 3D, animacją czy VFX.

Koszt Akademii Drimagine to 13 000zł + 500 zł opłaty rekrutacyjnej. 

Co wyróżnia Drimagine?

Co wyróżnia studia z animacji Drimagine?

Na studiach z animacji Drimagine przykładamy ogromną wagę do tego, by w programie szkoleń znalazło się minimum zajęć teoretycznych - u nas przede wszystkim stawiamy na praktykę i ćwiczenia na zagadnieniach spotykane w prawdziwej produkcji w firmach. Wierzymy, że bez odpowiednich warsztatów nie da się odpowiednio zgłębić fascynującej tematyki środowiska 3D.

W naszej ofercie znajdują specjalistyczne szkolenia Drimagine, dostępne w dwóch formułach - modułu specjalizacyjnego oraz kursu trzysemestralnego. Aby ułatwić wszystkim studentom dostęp do edukacji z zakresu animacji w Drimagine, prowadzimy także kursy online, które pozwalają zdobyć wykształcenie niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz!

To, co dodatkowo wyróżnia studia z animacji Drimagine to kadra prowadząca zajęcia na uczelni. Stawiamy na praktyków, znających się na pracy w polskich i zagranicznych studiach produkcyjnych. Dodatkowo współpracujemy z wykładowcami, którzy wiedzą, w jaki sposób podnosić umiejętności i kwalifikacje studentów!

Co dają studia na Drimagine?

Co dają studia z animacji na Drimagine?

Drimagine to nie tylko kierunek studiów - to uczelnia, która umożliwia studentom zdobycie wiedzy z zakresu animacji, grafiki i wielu innych aspektów. To dynamiczna uczelnia, która nieustannie się zmienia, by dopasować swoją ofertę kształcenia do zmieniającego się rynku.

Z tego powodu, jeśli zdecydujesz się na studia z animacji na Drimagine, możesz liczyć na intensywną naukę od podstaw. Pokażemy Ci m.in. jak tworzyć dynamiczną i interaktywną grafikę komputerową w 2D i 3D, dowiesz się, z jakich aplikacji korzystać, by usprawnić swoją pracę. Z nami poznasz środowisko cyfrowe i multimedialne! W zależności od tego, na które kursy z animacji lub moduły na Drimagine się zdecydujesz, poznasz zagadnienia dotyczące modelowania 3D, 2D texturingu, riggingu czy reżyserii.

Do kogo skierowane są studia z animacji na Drimagine?

Szkoła animacji Drimagine została stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach świata animacji 3D i VFX. Choć mogłoby się wydawać, że grafika jest stworzona wyłącznie dla osób mających zacięcie plastyczne - liczy się także podejście ścisłe! Studia z animacji na Drimagine przybliżają wszelkie aspekty techniczne. To po prostu oferta stworzona z myślą o osobach, które chcą rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię.

Z jakich programów korzystają studenci Drimagine?

Z jakich programów do animacji korzystają studenci Drimagine?

Studenci animacji Drimagine szkolą się w oparciu o takie programy jak:

 • Autodesk Maya
 • Mudbox
 • SideFX Houdini
 • Pixologic ZBRUSH

To programy, które są wykorzystywane przez największe światowe studia produkcyjne. W dajemy studentom animacji możliwość poznania najnowocześniejszych narzędzi i technik produkcyjnych.

Dodatkowo działamy na oprogramowania typu open source, jak Krita, Blender i Natron. Aby zachować maksymalną stabilność w pracy w środowisku 3D, stawiamy na pracę na systemie Linux.

Gdzie można znaleźć pracę po ukończeniu studiów na Drimagine?

Gdzie można znaleźć pracę po ukończeniu studiów z animacji na Drimagine?

Co dadzą Ci studia z animacji na Drimagine? Szansę na rozwój, zdobycie wartościowej wiedzy oraz umiejętności praktycznych. To jeszcze nie wszystko - zarówno moduły specjalizacyjne, jak i nasze kursy to szansa na atrakcyjną pracę!

Dzięki studiom z animacji na Drimagine możesz osiągnąć zawodowy sukces. Po ukończeniu Drimagine będzie czekać na ciebie praca jako m.in.:

 • twórca animacji 2D/3D,
 • rigger postaci,
 • projektant interfejsów,
 • specjalista 3D,
 • animator postaci 3D,
 • ilustrator,
 • filmowiec,
 • grafik kreatywny,
 • projektant gier komputerowych,
 • specjalista DST.

Czujesz, że oferta studiów z animacji Drimagine to właśnie to, czego poszukiwałeś? Nie czekaj, tylko dołącz do nas! Sprawdź, również moduły specjalizacyjne w naszej ofercie!

Zaobserwuj Drimagine, aby być na bieżąco

facebook instagram vimeo