Studia podyplomowe
z zakresu Informatyki:

Programista integracji systemów IT

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów:

5 950 zł


Dynamiczny rozwój branży IT sprawia, że mimo rosnącej popularności zawodu programisty specjaliści od wszelkiego rodzaju kodów wciąż z łatwością znajdują pracę, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Na WSB-NLU kompleksowo przygotowujemy naszych słuchaczy do wykonywania tego intratnego zawodu przyszłości, między innymi dzięki studiom podyplomowym na kierunku programista integracji systemów IT. Pomożemy CI zdobyć holistyczną wiedzę, jak i praktyczne umiejętności z zakresu projektowania, jak i wdrażania nowoczesnych systemów oraz aplikacji mających na celu usprawnienie i automatyzację procesów w wielu branżach. Sprawdź, jakie atrakcyjne i fascynujące zajęcia czekają na Ciebie na tym kierunku!

Dla kogo studia dotyczące integracji systemów IT będą dobrym kierunkiem?

Studia podyplomowe na kierunku Programista integracji systemów IT stworzone zostały z myślą o osobach z zacięciem informatycznym oraz programistach pragnących poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzę. Kierunek ten powstał również z myślą o absolwentach kierunków informatycznych, którzy pragną zyskać dodatkową wiedzę i kompetencje, stawiające ich w lepszej pozycji na rynku pracy. Studia przeznaczone są więc zarówno dla osób już zatrudnionych w sektorach IT, jak również dla osób, które dopiero planują swoją przyszłą ścieżkę zawodową.

Program studiów podyplomowych Grafika komputerowa

Program studiów podyplomowych Programista integracji systemów IT

Program studiów jest w przygotowaniu.

  • Dostępny będzie od 15 czerwca 2023 r.

Jakie kompetencje uzyskują absolwenci w zakresie studiów Programista integracji systemów IT?

Absolwenci naszego kierunku Programista integracji systemów IT to osoby kompleksowo przygotowane do podjęcia pracy na tymże stanowisku. Słuchacze, którzy ukończą nasz kierunek będą w stanie swobodnie pracować z nowoczesnymi systemami klasy PIM oraz zewnętrznymi systemami e-commerce w B2B lub B2C. Zyskają również kompetencje, pozwalające im na skuteczne budowanie architektury rozwiązań systemowych oraz dążenie do osiągnięcia ich optymalnej wydajności i reużywalności.

Partner kierunku: Programista integracji systemów IT

Team Solution to dynamiczna agencja interaktywna, specjalizująca się w kompleksowej promocji firm w Internecie. Posiadają szeroki zakres usług, od strategii marketingowych i reklamy SEM, poprzez pozycjonowanie SEO i tworzenie unikalnych stron internetowych, aż po prowadzenie kampanii AdWords i zarządzanie profilami na social media. Team Solution wyróżnia się doświadczeniem, profesjonalizmem i dążeniem do upragnionych celów. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej analityki marketingowej, ugruntowali swoją pozycję jako lidera w tej dziedzinie. To wszystko chcą przekazać nowemu pokoleniu studentów. 

87% naszych Absolwentów
znajduje pracę w zawodzie

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Programista integracji systemów IT?

Programista integracji systemów IT to studia niestacjonarne, które są w pełni interaktywne i prowadzone przez internet. Czas ich trwania:

  • 2 semestry

Koszt studiów podyplomowych Programista integracji systemów IT

Czesne za cały tok studiów wynosi 5950 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 595 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ
Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Informatyka.

Sprawdź naszą ofertę studiów I stopnia inżynierskich z zakresu Informatyka.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.