Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Studia podyplomowe
z zakresu Informatyki:

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany

Partner

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów:

5 950 zł


Studia podyplomowe online realizowane są w 100% zdalnie

Jesteś samoukiem, jeśli chodzi o programowanie? A może masz za sobą już pierwsze kursy, ale dalej chcesz się rozwijać?

Jesteś samoukiem, jeśli chodzi o programowanie? A może masz za sobą już pierwsze kursy, ale dalej chcesz się rozwijać?

Doskonale trafiłeś! W takim razie wybierz studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Postaw na kierunek Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany, które są przeznaczone dla osób z komputerowym doświadczeniem.

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany - dla kogo to odpowiedni kierunek?

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany - dla kogo to odpowiedni kierunek?

Naukę w Szkole Profesjonalnego Programowania może rozpocząć każdy, kto chce zdobyć dobrze opłacany na zawód "programisty .NET". Nie jest wymagane ukończenie studiów informatycznych lub technicznych, choć posiadanie ukończonych takich studiów będzie bardzo pomocne. Jednak studia podyplomowe Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany, są skierowane do osób, które posiadają już wiedzę na temat obsługi komputerów czy samej branży IT. Został stworzony z myślą o osobach, które także ukończyły już kierunki techniczne. Twoja wiedza nie musi być poparta pracą zawodową - ważne jest, żebyś znał podstawy tego świata, rozumiał pewne zagadnienia. Możesz być nawet samoukiem, jeśli chodzi o wiedzę dot. programowania.

Chcesz zostać profesjonalnym programistą biznesowym? Nic dziwnego, w końcu branża IT jest jedną z najszybciej się rozwijających. Umiejętności tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych, programowanie, zarządzanie serwisem internetowym są niezwykle cenne na rynku pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Co warto wiedzieć o studiach podyplomowych Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany?

W dobie wszechobecnego internetu wiele firm przenosi się z offline do wirtualnego świata. Tyczy się to zarówno małych przedsiębiorstw, które przekształcają się na e-sklepy, jak i dużych korporacji. Rozwój świata wymaga również rozwoju programistów specjalizujących się w programowaniu biznesowych aplikacji internetowych i mobilnych – stąd nasza oferta studiów podyplomowych Programowanie aplikacji biznesowych w wersji dla osób zaawansowanych.

Program studiów podyplomowych Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany

Program studiów podyplomowych Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany

Tok studiów podyplomowych zakłada dostarczenie uczestnikom szerokiej wiedzy oraz umiejętności praktycznych. Program nauczania został skonstruowany tak, by z największą dokładnością przybliżyć studentom informacje dot. C#, .NET Core, ASP .NET, MVC, MVVM, LINQ i nie tylko.

To jednak jeszcze nie wszystko! Studia podyplomowe Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany posiadają w programie takie zajęcia jak:

  • projektowanie baz danych,
  • tworzenie interfejsów użytkownika,
  • programowanie desktopowych aplikacji biznesowych,
  • programowane internetowych aplikacji biznesowych,
  • projektowanie mobilnych aplikacji biznesowych,
  • programowanie w języku C#.


Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.  

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany?

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany?

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany o kierunek, który daje absolwentom szerokie możliwości zatrudnienia. Słuchacze naszej podyplomówki zyskują wiedzę z zakresu programowania aplikacji biznesowych, poznają C#, ASP .NET Core, Xamarin.Forms itd. Wiedzą, jak wykorzystywać technologie do tworzenia aplikacji i serwisów internetowych. Przede wszystkim jednak, słuchacze Programowania aplikacji biznesowych kończą kierunek ze świadectwem ukończenia studiów podyplomowych, który stanowi potwierdzenie ich wiedzy. Mają więc pełne predyspozycje zawodowe, które pozwalają na podjęcie pracy w firmach, gdzie potrzebne jest stworzenie aplikacji biznesowych, mobilnych i internetowych.

LanguageCert LTE

LanguageCert LTE to międzynarodowy egzamin językowy zakończony otrzymaniem Certyfikatu ze wskazaniem jednego z sześciu poziomów Rady Europy, CEFR, A1, A2, B1, B2, C1 oraz C2. Dowiedz się więcej

GOOGLE CLOUD

Podejmując u nas studia masz możliwość uzyskania certyfikatu poprzez program Google Cloud.

Dowiedz się więcej 

Partner kierunku Programowanie aplikacji biznesowych - poziom zaawansowany

Centrum Badań i Programowania (CBiP) to jednostka WSB-NLU, specjalizująca się w tworzeniu projektów informatycznych dla edukacji i biznesu. Realizując projekty dla różnych branż, takich jak motoryzacja, edukacja, spożywcza, bankowa czy medyczna, oferuje usługi programistyczne i audyty systemów informatycznych. Ich flagowym projektem jest Cloud Academy™ - innowacyjny system do zarządzania szkolnictwem wyższym i edukacją.

Instytut Badań i Komercjalizacji WSB-NLU to innowacyjna instytucja powstała w 2019 roku, specjalizująca się w prowadzeniu badań i komercjalizacji wiedzy z obszarów nauk przyrodniczych, technicznych i nowych technologii. Współpracuje ściśle z czołowymi firmami IT, takimi jak Comarch, Microsoft i Oracle. Studia będą łączyć specjalistyczną teorię z praktyką, przygotowując studentów do przyszłości na rynku pracy.

WSB-NLU znajduje się w TOP10 najchętniej wybieranych Uczelni niepublicznych w Polsce!*

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

RealTime Online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany?

Program kształcenia na studiach podyplomowch Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany składa się z dwóch semestrów.

Koszt studiów podyplomowych Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany

Czesne za cały tok studiów wynosi 5 950 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 595 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ

Chcesz wiedzieć więcej o tym kierunku studiów?

Wyślij do nas wiadomość online!

Przesuń w prawo aby wysłać

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Informatyka.

Sprawdź naszą ofertę studiów I stopnia inżynierskich z zakresu Informatyka.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.

Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.