Studia podyplomowe - Programowanie aplikacji biznesowych


W dobie wszechobecnego internetu wiele firm przenosi się z offline do wirtualnego świata. Tyczy się to zarówno małych przedsiębiorstw, które przekształcają się na e-sklepy, jak i dużych korporacji. Rozwój świata wymaga również rozwoju programistów specjalizujących się w programowaniu biznesowych aplikacji internetowych i mobilnych – stąd nasza oferta studiów podyplomowych Programowanie aplikacji biznesowych.

Naukę w Szkole Profesjonalnego Programowania może rozpocząć każdy, kto chce zdobyć dobrze opłacany na zawód "programisty .NET". Nie jest wymagane ukończenie studiów informatycznych lub technicznych, choć posiadanie ukończonych takich studiów będzie bardzo pomocne.

 Czesne za cały tok studiów wynosi 5 500 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 550 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Informujemy, że Rekrutacja LATO22 trwa do 15 stycznia 2022, lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

 Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o kontakt z Działem Rektutacji i Marketingu:

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Hanna Hrechyshkina

18 44 99 103 – Natalia Gut

Dla kogo studia dotyczące Programowania aplikacji biznesowych będą dobrym kierunkiem?


Chcesz zostać profesjonalnym programistą biznesowym? Nic dziwnego, w końcu branża IT jest jedną z najszybciej się rozwijających. Umiejętności tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych, programowanie, zarządzanie serwisem internetowym są niezwykle cenne na rynku pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Studia podyplomowe Programowanie aplikacji biznesowych to kierunek skierowany do absolutnie każdego. Utworzony został z myślą o osobach otwartych, które chcą zdobyć nowe doświadczenie i wykształcenie. Naukę może rozpocząć każdy, kto pragnie zdobyć zawód programisty. Nie wymagamy wykształcenia technicznego ani informatycznego.

Co musisz wiedzieć o studiach podyplomowych Programowanie aplikacji biznesowych?

Studia podyplomowe Programowanie aplikacji biznesowych zostały stworzone z myślą o potrzebach dzisiejszego rynku pracy. Uczestnicy studiów uczą się programowania aplikacji desktopowych, mobilnych i internetowych.

Informujemy, że zapisów dokonujemy wg. podstaw posiadanej wiedzy:

- KURS PODSTAWOWY ( 3 semestralny ) – program kształcenia obejmuje 3 semestry w konfiguracji jeden semestr wprowadzający oraz dwa semestry właściwego programowania. Nabór od kwietnia do września. Studia ruszają od października.

- KURS ROZSZERZONY ( 2 semestralny )-skierowany do osób o kierunkach technicznych, z podstawową wiedzą dot. programowania. Nabór od grudnia do lutego. Studia ruszają od końca lutego/ początku marca.

W obu przypadkach kształcenie kosztuje tyle samo, tj. 5 500zł.

Program studiów podyplomowych


Tok studiów podyplomowych zakłada dostarczenie uczestnikom szerokiej wiedzy oraz umiejętności praktycznych. Program nauczania został skonstruowany tak, by z największą dokładnością przybliżyć studentom informacje dot. C#, .NET Core, ASP .NET, MVC, MVVM, LINQ i nie tylko.

W programie studiów uwzględniono takie przedmioty jak:

  • Interakcja człowiek-komputer,
  • Wstęp do informatyki,
  • Wstęp do programowania,
  • Programowanie w języku C#,
  • Projektowanie baz danych,
  • Tworzenie interfejsów użytkownika,
  • Programowanie internetowych aplikacji biznesowych,
  • Programowanie desktopowych aplikacji biznesowych,
  • Projektowanie mobilnych aplikacji biznesowych.

Gdzie odbywają się zajęcia?


Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w 100% online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Jak długo trwają studia podyplomowe?

Programowanie aplikacji biznesowych to studia niestacjonarne, które są w pełni interaktywne i prowadzone przez internet. Czas ich trwania to 3 semestry.

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

DOŁĄCZ DO NAS

Jakie kompetencje uzyskują absolwenci w zakresie studiów Programowanie aplikacji biznesowych?


Programowanie aplikacji biznesowych to kierunek, który daje absolwentom szerokie możliwości zatrudnienia. Studenci naszej podyplomówki zyskują wiedzę z zakresu programowania aplikacji biznesowych, poznają C#, ASP .NET Core, Xamarin.Forms itd. Wiedzą, jak wykorzystywać technologie do tworzenia aplikacji i serwisów internetowych.

Przede wszystkim jednak, studenci Programowania aplikacji biznesowych kończą kierunek z dyplomem, który stanowi potwierdzenie ich wiedzy. Mają więc pełne predyspozycje zawodowe, które pozwalają na podjęcie pracy w firmach, gdzie potrzebne jest stworzenie aplikacji biznesowych, mobilnych i internetowych.

DYPLOM

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Stopka