Studia podyplomowe
z zakresu Psychologii:

Psychologia biznesu

Psychologia biznesu

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów:

3 650 zł


Psychologia biznesu to dziś temat niezwykle popularny

Psychologia biznesu to dziś temat niezwykle popularny - analiza mechanizmów zachodzących w gospodarce i przedsiębiorstwach stanowi coraz częściej podstawę m.in. kontaktów biznesowych.

Chcesz stać się specjalistą w tej dziedzinie? Postaw na studia podyplomowe z zakresu Psychologia biznesu. Zyskaj niezbędne kompetencje do działań wymagających łączenia wiedzy psychologicznej z zagadnieniami z zarządzania! Dołącz do grona zadowolonych słuchaczy Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Dla kogo kierunek Psychologia biznesu będzie odpowiednim wyborem?

Dla kogo kierunek Psychologia biznesu będzie odpowiednim wyborem?

Psychologia biznesu to kierunek studiów podyplomowych, który pozwala na analizę zachowań zachodzących w korporacjach, przedsiębiorstwach mniejszego kalibru, czy ogólnie w gospodarce. Studia Psychologia biznesu są szczególnie polecane osobom, które chcą poznać psychologiczne aspekty ludzkich zachowań, ale też mechanizmy rządzące konsumentami czy rynkiem.

Studia podyplomowe Psychologia biznesu są skierowane do osób, które chcą rozpocząć pracę w marketingu lub zarządzaniu, pragną zwiększyć swoje umiejętności menadżerskie lub hr-owe, a także lepiej zrozumieć działania pracowników, czy analityków.

Psychologia biznesu jest szczególnie polecana osobom, które chcą rozwinąć swoje kompetencje analityczne. Udział w studiach podyplomowych psychologia biznesu na WSB-NLU może wziąć każdy, kto posiada wyższe wykształcenie.

Program studiów podyplomowych Psychologia biznesu

Program studiów podyplomowych Psychologia biznesu

Jeśli chcesz rozwijać się w zakresie Psychologii biznesu - doskonale trafiłeś! To zajęcia, które pogłębią Twoją wiedzę z zakresu psychologii marketingu, analizy działań i danych marketingowych, a także psychologii pracowników. Zajęcia w WSB-NLU są prowadzone przez praktyków psychologii, którzy sami prowadzą działania biznesowe.

Dzięki temu słuchacze w trakcie toku studiów Psychologia biznesu mogą dowiedzieć się z “pierwszej ręki” jak wygląda praca w zawodzie, a także jakie trudności czekają na specjalistów.

Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.  

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Psychologia biznesu?

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Psychologia biznesu?

Psychologia biznesu to kierunek podyplomowy, który uczy naszych słuchaczy lepszego zrozumienia procesów psychologicznych zachodzących w organizacjach. Wspieramy rozwój kompetencji miękkich, umiejętność rozumienia wpływu emocji na podejmowanie decyzji. Zajęcia z Psychologii biznesu to połączenie aspektów marketingowych, z zakresem psychologii i zarządzania.

Zajęcia na Psychologii biznesu są prowadzone przez specjalistów w branży. Dzięki temu będziesz mieć okazję, by podzielić się swoim doświadczeniem, przetestować umiejętności negocjacyjne czy mediacyjne.

Osoby, które ukończyły studia podyplomowe Psychologia biznesu, mogą bez trudu rozwinąć swoją karierę na ścieżce marketingu czy zarządzania. Znajdą zatrudnienie m.in. w agencjach reklamowych i marketingowych, biurach promocji miasta czy regionu, a także w wielu firmach, gdzie potrzebne jest zbadanie aspektów psychologicznych zachodzących wśród pracowników czy całej organizacji. To także szansa na zdobycie specjalności i wyróżnienie się na rynku psychologów i terapeutów!

87% naszych Absolwentów
znajduje pracę w zawodzie

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Psychologia biznesu?

Interaktywne studia podyplomowe Psychologia biznesu to kierunek niestacjonarny, odbywający się w formacie RealTime Online. Czas trwania studiów wynosi:

  • 2 semestry

Koszt studiów podyplomowych Psychologia biznesu

Czesne za cały tok studiów podyplomowych z psychologii biznesu wynosi 3 650 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 365 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych Psychologia biznesu ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ
Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Psychologia.

Sprawdź naszą ofertę studiów magisterskich jednolitych z zakresu Psychologia.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.