Studia podyplomowe - Psychologia sportu


Fascynujesz się psychologią oraz sportem? Postaw na perspektywiczny kierunek, dzięki któremu zyskasz wiedzę oraz gruntowne kompetencje z zakresu Psychologii sportu. To kierunek, który służy rozwinięciu wiedzy psychologicznej - jednocześnie kształci w zakresie technik wspierania oraz prowadzenia badań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Psychologii sportu, studia podyplomowe na WSB-NLU będą dla Ciebie doskonałym wyborem.

 Czesne za cały tok studiów wynosi 5 500 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 550 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Informujemy, że Rekrutacja LATO22 trwa do 15 stycznia 2022, lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc.

 Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o kontakt z Działem Rektutacji i Marketingu:

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Hanna Hrechyshkina

18 44 99 103 – Natalia Gut

Studia podyplomowe Psychologia sportu

Dla kogo kierunek Psychologia sportu będzie odpowiednim wyborem?


Psychologia sportu to zagadnienie niezwykle ciekawe oraz perspektywiczne. Nasze studia podyplomowe na WSB-NLU zostały przygotowane z myślą o zmieniających się potrzebach rynku pracy w Polsce i na świecie. Kierunek studiów podyplomowych dedykowany jest wszystkim osobom, które chcą dowiedzieć się więcej na temat sposób angażowania, motywowania oraz nastawiania zawodników czy trenerów sportowych.

Psychologia sportu to studia podyplomowe, których szczególnymi adresatami są działacze sportowi, psycholodzy, pedagodzy, nauczyciele wychowania fizycznego oraz trenerzy. Ze studiów wiele wyniosą również absolwenci AWF, rehabilitanci i fizjoterapeuci, animatorzy sportu.

Jednocześnie studia podyplomowe Psychologia sportu są kierowane do osób, które chcą zyskać wszechstronne i przyszłościowe wykształcenie. Do studiów podyplomowych na WSB-NLU mogą przystąpić wszystkie osoby, które posiadają przynajmniej tytuł licencjata.

Psychologia sportu studia podyplomowe

Program studiów podyplomowych Psychologia sportu


Program studiów podyplomowych Psychologia sportu został stworzony jako potrzeba zmieniającego się rynku pracy. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów w tej dziedzinie - w tym również psychologów sportowych. Podczas toku studiów na WSB-NLU dowiesz się, w jaki sposób wykorzystywać wiedzę ogólnopsychologiczną do potrzeb osób uprawiających sport.

Zyskasz umiejętności oraz wiedzę z zakresu medycyny sportowej, oraz psychologii grupowej. Dowiesz się, w jaki sposób aktywnie wspierać i motywować zarówno członków drużyn sportowych, jak i indywidualne osoby.

Gdzie odbywają się zajęcia podyplomowe na kierunku Psychologia sportu?


Wszystkie zajęcia w ramach studiów podyplomowych na kierunku Psychologia sportu na WSB-NLU są prowadzone według formuły RealTime Online. Wykłady oraz ćwiczenia odbywają się w czasie rzeczywistym i umożliwiają pełną interakcję na linii wykładowca-student.

Na potrzeby naszej uczelni zaprojektowano innowacyjną platformę Cloud Academy™ (CloudA™), która pozwala m.in. na multitransmisję zajęć. Dodatkowo system CloudA™ gwarantuje naszym studentom możliwość w pełni zdalnego zarządzania swoim tokiem studiów, korzystanie z e-Dziekanatu oraz szeregu innych udogodnień.

Innowacyjna metoda nauczania WSB-NLU to sposób, byś mógł studiować z dowolnego miejsca. To okazja dla każdego, kto chce łączyć życie osobiste z nauką lub nie może fizycznie pojawiać się na zajęciach. Możesz studiować na WSB-NLU niezależnie od tego, gdzie obecnie przebywasz!

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Psychologia sportu?

Rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Psychologia sportu w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University odbywa się w online, za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Aby przystąpić do procesu rekrutacji, należy wypełnić podanie elektroniczne, które jest dostępne na stronie naszej uczelni. Warto pamiętać, że liczba miejsc na studiach podyplomowych jest ograniczona i decyduje kolejność złożenia podań!

DOŁĄCZ DO NAS

Studia Psychologia sportu

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Psychologia sportu?


Kierunek studiów podyplomowych Psychologia sportu powstał w związku z rozwojem potrzeb rynku. Coraz więcej osób, w tym dzieci i młodzieży potrzebuje wsparcia podczas treningów wyczynowych, półprofesjonalnych oraz tych w pełni amatorskich. Tutaj z pomocą przychodzą psychologowie sportu.

Jako absolwent studiów podyplomowych Psychologia sportu zyskasz wszechstronne doświadczenie oraz wykształcenie. Zdobyta na etapie studiów wiedza pozwoli nie tylko zyskać wiedzę z zakresu psychologii - nowe kompetencje pomogą w znalezieniu atrakcyjnej i ciekawej pracy.

Psychologia sportu to rzetelnie przygotowany program naukowy, który daje gwarancję nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również praktycznego przygotowania. Studenci WSB-NLU zyskują informacje na tematy ogólnopsychiczne, medyczno-sportowe czy związane z psychologią zespołu.

Dyplom

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Psychologia sportu studia
Stopka