Studia podyplomowe - Psychologia transportu


Psychologia transportu to dziś dziedzina niezwykle fascynująca, która - choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, ma ogromny wpływ na nasze bezpieczeństwo. Nie każdy wie, jak odpowiednio poruszać się na drodze. Psychologia transportu pozwala zdobyć wiedzę, m.in. w zakresie badań kierowców i bezpieczeństwa drogowego. Czujesz, że to dziedzina, która Cię fascynuje? Postaw na Psychologię transportu, studia podyplomowe na WSB-NLU w Nowym Sączu!

 Czesne za cały tok studiów (2 semestry) wynosi 5 500 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 550 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

W związku z dużym zainteresowaniem ofertą edukacyjną 2021/2022, Dziekan Uczelni postanowił przedłużyć proces rekrutacji do dnia 05/08/2021 r. Informację o limitach wolnych miejsc i szczegółach rekrutacji uzyskają Państwo pod numerem:

   •18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 103 – Natalia Gut

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Studia podyplomowe Psychologia transportu

Dla kogo kierunek Psychologia transportu będzie odpowiednim wyborem?


Psychologia transportu to kierunek, który skierowany jest do osób posiadających przynajmniej tytuł licencjata. Zajęcia zostały skonstruowane z myślą m.in. o psychologach i innych specjalistów, którzy chcą zdobyć wykształcenie oraz umiejętności niezbędne do prowadzenia badań psychologicznych dla osób, które chcą kierować pojazdami.

Oferta studiów podyplomowych Psychologia transportu została szczególnie stworzona z myślą o osobach, które są zainteresowane dziedziną bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także treściami związanymi z psychologią transportu.

Studia podyplomowe spełniają warunek ustawy art.87.1.

 

Psychologia transportu studia podyplomowe

Program studiów podyplomowych Psychologia transportu


Dwusemestralne studia podyplomowe Psychologia transportu to kierunek, który łączy w sobie wiele fascynujących zagadnień. Głównym celem zaprojektowanego przez specjalistów programu studiów jest przekazanie słuchaczom gruntownej wiedzy z zakresu psychologii transportu oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Badania psychologiczne w obrębie Psychologii transportu to dziedzina niezwykle fascynująca. Studia mają na celu m.in. przygotowanie studentów do zdobycia umiejętności w zakresie przeprowadzania badań kierowców, czy tworzenia programów, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Studia obejmują 30 godzin praktyk.

Gdzie odbywają się zajęcia podyplomowe na kierunku Psychologia transportu?


Wszystkie zajęcia w ramach studiów podyplomowych Psychologia transportu na WSB-NLU odbywają się na podstawie formuły RealTime Online. Co to oznacza? Nasze wykłady oraz ćwiczenia odbywają się w czasie rzeczywistym i umożliwiają pełną interakcję na linii wykładowca-student.

W przeciwieństwie do wielu innych studiów podyplomowych o charakterze zdalnym nie otrzymujesz nagranych wykładów na kierunku Psychologia transportu - na żywo uczestniczysz z nich z dowolnego miejsca na Ziemi. Innowacyjna metoda nauczania WSB-NLU to sposób, byś mógł studiować z dowolnego miejsca.

Na potrzeby naszej uczelni zaprojektowano innowacyjną platformę Cloud Academy™ (CloudA™), która pozwala m.in. na multitransmisję zajęć. Dodatkowo system CloudA™ gwarantuje naszym studentom możliwość w pełni zdalnego zarządzania swoim tokiem studiów, korzystanie z e-Dziekanatu oraz szeregu innych udogodnień.

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Psychologia transportu?

Rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Psychologia transportu w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University odbywa się w online, za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Aby przystąpić do procesu rekrutacji, należy wypełnić podanie elektroniczne, które jest dostępne na stronie naszej uczelni. Warto pamiętać, że liczba miejsc na studiach podyplomowych jest ograniczona i decyduje kolejność złożenia podań!

DOŁĄCZ DO NAS

Studia Psychologia transportu

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Psychologia transportu?


Wiedza zdobyta podczas studiów podyplomowych na kierunku Psychologia transportu pozwoli absolwentom kierunku m.in. na przeprowadzanie badań psychologicznych z zakresu Psychologii transportu. Dzięki niej będzie można przygotowywać testy psychologiczne (oraz interpretować ich wyniki) dla osób kierujących pojazdami.

Słuchacze Psychologii transportu wiedzą, w jaki sposób działać zgodnie z etyką zawodową, a także są poinformowani, jak prowadzić działalność diagnostyczną. Kompetencje uzyskane w toku studiów Psychologia transportu mają charakter bardzo praktyczny. Nie bez powodu! Zajęcia są prowadzone przez specjalistów oraz pracowników pracowników poradni psychologicznych.

Dyplom

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Psychologia transportu studia
Stopka