Studia podyplomowe - Psychologia w biznesie

Psychologia w biznesie to dziś temat niezwykle popularny - analiza mechanizmów zachodzących w gospodarce i przedsiębiorstwach stanowi coraz częściej podstawę m.in. kontaktów biznesowych. Chcesz stać się specjalistą w tej dziedzinie? Postaw na studia podyplomowe z zakresu Psychologia w biznesie. Zyskaj niezbędne kompetencje do działań wymagających łączenia wiedzy psychologicznej z zagadnieniami z zarządzania! Dołącz do grona zadowolonych studentów Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Czesne za cały tok studiów wynosi 3 200 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 320 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W związku z dużym zainteresowaniem ofertą edukacyjną 2021/2022 uruchomiono REKRUTACJĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ, która ostatecznie zakończy się 29/09/2021.

Należy jednak pamiętać o ograniczonej liczbie miejsc.

Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o wypełnienie formularza rekrutacyjnego: https://rekrutacja-wsb-nlu.clouda.edu.pl/

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Dominika Tabaszewska

18 44 99 103 – Natalia Gut

Studia podyplomowe Psychologia w biznesie

Dla kogo kierunek Psychologia w biznesie będzie odpowiednim wyborem?

Psychologia w biznesie to kierunek studiów podyplomowych, który pozwala na analizę zachowań zachodzących w korporacjach, przedsiębiorstwach mniejszego kalibru, czy ogólnie w gospodarce. Studia Psychologia w biznesie są szczególnie polecane osobom, które chcą poznać psychologiczne aspekty ludzkich zachowań, ale też mechanizmy rządzące konsumentami czy rynkiem.

Studia podyplomowe Psychologia w biznesie są skierowane do osób, które chcą rozpocząć pracę w marketingu lub zarządzaniu, pragną zwiększyć swoje umiejętności menadżerskie lub hr-owe, a także lepiej zrozumieć działania pracowników, czy analityków.

Psychologia w biznesie jest szczególnie polecana osobom, które chcą rozwinąć swoje kompetencje analityczne. Udział w studiach podyplomowych na WSB-NLU może wziąć każdy, kto posiada przynajmniej tytuł licencjata.

Psychologia w biznesie studia podyplomowe

Program studiów podyplomowych Psychologia w biznesie

Jeśli chcesz rozwijać się w zakresie Psychologii w biznesie - doskonale trafiłeś! To zajęcia, które pogłębią Twoją wiedzę z zakresu psychologii marketingu, analizy działań i danych marketingowych, a także psychologii pracowników. Zajęcia w WSB-NLU są prowadzone przez praktyków psychologii, którzy sami prowadzą działania biznesowe.

Dzięki temu studenci w trakcie toku studiów Psychologia w biznesie mogą dowiedzieć się z “pierwszej ręki” jak wygląda praca w zawodzie, a także jakie trudności czekają na specjalistów.

Gdzie odbywają się zajęcia podyplomowe na kierunku Psychologia w biznesie?

Wszystkie zajęcia w ramach studiów podyplomowych Psychologia w biznesie na WSB-NLU odbywają się na podstawie formuły RealTime Online. Co to oznacza? Nasze wykłady oraz ćwiczenia odbywają się w czasie rzeczywistym i umożliwiają pełną interakcję na linii wykładowca-student.

W przeciwieństwie do wielu innych studiów podyplomowych o charakterze zdalnym nie otrzymujesz nagranych wykładów - na żywo uczestniczysz z nich z dowolnego miejsca na Ziemi. Innowacyjna metoda nauczania WSB-NLU to sposób, byś mógł studiować z dowolnego miejsca.

Na potrzeby naszej uczelni zaprojektowano innowacyjną platformę Cloud Academy™ (CloudA™), która pozwala m.in. na multitransmisję zajęć. Dodatkowo system CloudA™ gwarantuje naszym studentom możliwość w pełni zdalnego zarządzania swoim tokiem studiów, korzystanie z e-Dziekanatu oraz szeregu innych udogodnień.

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Psychologia w biznesie?

Rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Psychologia w biznesie na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University odbywa się w online, za pośrednictwem naszej strony internetowej. Aby przystąpić do procesu rekrutacji, należy wypełnić podanie elektroniczne, które jest dostępne na stronie naszej uczelni. Warto pamiętać, że liczba miejsc na studiach podyplomowych jest ograniczona i decyduje kolejność złożenia podań!

DOŁĄCZ DO NAS

Studia Psychologia w biznesie

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Psychologia w biznesie?

Psychologia w biznesie to kierunek podyplomowy, który uczy naszych słuchaczy lepszego zrozumienia procesów psychologicznych zachodzących w organizacjach. Wspieramy rozwój kompetencji miękkich, umiejętność rozumienia wpływu emocji na podejmowanie decyzji. Zajęcia z Psychologii w biznesie to połączenie aspektów marketingowych, z zakresem psychologii i zarządzania.

Zajęcia na Psychologii w biznesie są prowadzone przez specjalistów w branży. Dzięki temu będziesz mieć okazję, by podzielić się swoim doświadczeniem, przetestować umiejętności negocjacyjne czy mediacyjne.

Osoby, które ukończyły studia podyplomowe Psychologia w biznesie, mogą bez trudu rozwinąć swoją karierę na ścieżce marketingu czy zarządzania. Znajdą zatrudnienie m.in. w agencjach reklamowych i marketingowych, biurach promocji miasta czy regionu, a także w wielu firmach, gdzie potrzebne jest zbadanie aspektów psychologicznych zachodzących wśród pracowników czy całej organizacji. To także szansa na zdobycie specjalności i wyróżnienie się na rynku psychologów i terapeutów!

Dyplom

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Psychologia w biznesie studia