Studia podyplomowe - Psychotraumatologia


Psychotraumatologia to nowa, a zarazem niezwykle zajmująca dziedzina psychologii. Chcesz ją poznać? Nic dziwnego! Rola Psychotraumatologii w najbliższych latach z pewnością będzie rosnąć - mając szansę na zdobycie kompetencji w tym zakresie, zyskujesz nowe możliwości zawodowe, a także ogromne umiejętności, by pomóc swoim pacjentom. Sprawdź, dlaczego warto wybrać studia podyplomowe z Psychotraumatologii w WSB-NLU w Nowym Sączu.

 Czesne za cały tok studiów wynosi 5 500 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 550 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

GWARANCJA URUCHOMIENIA KIERUNKU

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W związku z dużym zainteresowaniem ofertą edukacyjną 2021/2022 uruchomiono REKRUTACJĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ, która ostatecznie zakończy się 29/09/2021.

Należy jednak pamiętać o ograniczonej liczbie miejsc.

Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o wypełnienie formularza rekrutacyjnego: https://rekrutacja-wsb-nlu.clouda.edu.pl/

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Dominika Tabaszewska

18 44 99 103 – Natalia Gut

 

Studia podyplomowe Psychotraumatologia

Dla kogo kierunek Psychotraumatologia będzie odpowiednim wyborem?


Psychotraumatologia to studia podyplomowe, które docenią osoby chcące pracować z pacjentami po traumach oraz intensywnych przeżyciach. Wybór Psychotraumatologii jest szczególnie polecany psychologom, psychiatrom, pedagogom, pracownikom socjalnym oraz wszystkim osobom, które w swojej codziennej pracy mogą mieć styczność z osobami, które doświadczyły traumy.

Coraz częściej na zdobycie dodatkowej wiedzy z zakresu Psychotraumatologii decydują się również kuratorzy sądowi, funkcjonariusze publiczni, przedstawiciele służb medycznych. Studia podyplomowe na WSB-NLU są przeznaczone dla osób, które posiadają przynajmniej tytuł licencjata.

Psychotraumatologia studia podyplomowe

Program studiów podyplomowych Psychotraumatologia


Psychotraumatologia to dziedzina niezwykle rozbudowana i fascynująca. Nasz tok studiów podyplomowych zakłada m.in. przekazanie studentom wiedzy dotyczącej traumy, jej zrozumienia oraz podstawowych pojęć oscylujących wokół tematu. Dodatkowo studenci będą dowiadywać się, jakie są konsekwencje traumy, w jaki sposób diagnozować PTSD czy inne zaburzenia związane ze zjawiskiem.

Tok studiów został opracowany przez specjalistów z zakresu Psychotraumatologii, dzięki czemu jest on dopasowany do rzeczywistych wymogów rynku pracy oraz potrzeb pacjentów. Poruszane zagadnienia mają na celu wyposażyć słuchaczu w metody pracy własnej, wspierają wymianę doświadczeń oraz profilaktykę.

Gdzie odbywają się zajęcia podyplomowe na kierunku Psychotraumatologia?


Wszystkie zajęcia w ramach studiów podyplomowych na WSB-NLU odbywają się w oparciu o formułę RealTime Online. Oznacza to, że nasze wykłady oraz ćwiczenia odbywają się w czasie rzeczywistym i umożliwiają pełną interakcję na linii wykładowca-student. W przeciwieństwie do wielu innych studiów podyplomowych o charakterze zdalnym nie otrzymujesz nagranych wykładów - na żywo uczestniczysz z nich z dowolnego miejsca na Ziemi.

Na potrzeby naszej uczelni zaprojektowano innowacyjną platformę Cloud Academy™ (CloudA™), która pozwala m.in. na multitransmisję zajęć. Dodatkowo system CloudA™ gwarantuje naszym studentom możliwość w pełni zdalnego zarządzania swoim tokiem studiów, korzystanie z e-Dziekanatu oraz szeregu innych udogodnień.

Innowacyjna metoda nauczania WSB-NLU to sposób, byś mógł studiować z dowolnego miejsca. To okazja dla każdego, kto chce łączyć życie osobiste z nauką lub nie może fizycznie pojawiać się na zajęciach. Możesz studiować na WSB-NLU niezależnie od tego, gdzie obecnie przebywasz!

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Psychotraumatologia?

Rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Psychotraumatologia na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University odbywa się w online, za pośrednictwem naszej strony internetowej. Aby przystąpić do procesu rekrutacji, należy wypełnić podanie elektroniczne, które jest dostępne na stronie naszej uczelni. Warto pamiętać, że liczba miejsc na studiach podyplomowych jest ograniczona i decyduje kolejność złożenia podań!

DOŁĄCZ DO NAS

Psychotraumatologia studia

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Psychotraumatologia?


Psychotraumatologia jako studia podyplomowe to okazja, by zdobyć nowe doświadczenie oraz wiedzę. Główną zaletą studiów w WSB-NLU jest styczność z ekspertami z dziedziny - wśród kadry profesorskiej są osoby, które na co dzień pracują ze zjawiskiem traumy. Absolwenci studiów podyplomowych Psychotraumatologia mają możliwość znalezienia zatrudnienia m.in. w ośrodkach interwencji kryzysowej, hospicjach, klinikach oraz szpitalach psychiatrycznych, zakładach karnych czy poprawczych.

Dodatkowo po studiach Psychotraumatologia otwiera się możliwość pracy z pacjentami, którzy przeżyli traumę, mają zróżnicowane stany lękowe, wynikające ze zdarzeń w ich życiu. Absolwenci Psychotraumatologii wiedzą, w jaki sposób skutecznie pracować z pacjentami, jak wspierać ich podczas interwencji, podchodzić do profesjonalnej terapii po traumie.

Ukończenie Psychotraumatologii na WSB-NLU daje możliwość zdobycia kompetencji również z zakresu zarządzania kryzysowego. Nasi studenci zyskują praktyczną wiedzę oraz umiejętność posługiwania się narzędziami, wspierającymi w pracy z traumą. Wiedzą, w jaki sposób stawiać diagnozy oraz prowadzić konsultacje. Zdobywają umiejętności badawcze, co znacznie wzbogaca ich pracę zawodową.

Dyplom

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Psychotraumatologia studia podyplomowe online
Stopka