Studia podyplomowe - Restrukturyzacja w organizacji i prawo upadłościowe


Zmiany na rynku nieustannie prowadzą również do trzęsień ziemi w biznesach. Nie każda firma wie, jak sprawnie wyjść z kryzysu czy dostosować się do zmiennych warunków. W tej sytuacji niezbędna jest wiedza w zakresie Restrukturyzacji w organizacji i prawo upadłościowe. Można ją zdobyć wybierając się na studia podyplomowe do Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty!

 Czesne za cały tok studiów wynosi 5 500 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 550 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

UWAGA - brak naboru w semestrze LATO22.

Zapraszamy do aplikowania na rekrutację główną sierpień - wrzesień 2022.

 

INTERAKTYWNE STUDIA PRZEZ INTERNET - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

 Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia proszone są o kontakt z Działem Rektutacji i Marketingu:

18 44 99 101 – Michał Kapała

18 44 99 102 – Hanna Hrechyshkina

18 44 99 103 – Natalia Gut

18 44 99 147 – Damian Kroczek

Dla kogo kierunek Restrukturyzacja w organizacji i prawo upadłościowe będzie odpowiednim wyborem?


Liczba upadłości biznesów, firm, które nie umieją sobie poradzić ze zmiennością rynku oraz postępem technologicznym jest w Europie (a już zwłaszcza w ostatnich latach w Polsce) na dość wysokim poziomie. Dodatkowo widmo kryzysów gospodarczych nie polepsza sytuacji wielu organizacji. Potrzebujesz zyskać wiedzę w zakresie Restrukturyzacja w organizacji i prawo upadłościowe? Właśnie dla takich osób, jak Ty przygotowaliśmy ten kierunek.

Odpowiednia przeprowadzona restrukturyzacja w organizacji potrafi wybawić z opresji niejedną firmą. Nasze studia podyplomowe zostały przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców. Skierowane są m.in. do radców prawnych i adwokatów, dyrektorów finansowych, ekspertów ds. zarządzania przedsiębiorstwem, doradców prawnych i finansowych, a także każdej osoby, która jest zainteresowana tematyką restrukturyzacji organizacji.

Wszystkie studia podyplomowe, w tym także Restrukturyzacja w organizacji i prawo upadłościowe, są przeznaczone dla osób, które posiadają przynajmniej tytuł licencjata.

Program studiów podyplomowych


Głównym celem studiów Restrukturyzacja w organizacji i prawo upadłościowe jest przygotowanie słuchaczy do przeprowadzenia działań, których celem jest naprawa i restrukturyzacja przedsiębiorstwa. Tok studiów został zaplanowany przez specjalistów w tej dziedzinie - praktyków, którzy na co dzień mają styczność z koniecznością przeprowadzania tego typu działań.

Program studiów Restrukturyzacja w organizacji i prawo upadłościowe zakłada m.in. poruszenie kwestii ekonomiczno-finansowych przedsiębiorstw, uczenie negocjacji i mediacji jako podstawowych form rozwiązywania konfliktów, zarządzania zespołami ludzkimi. To także okazja, by zdobyć wiedzę o zarządzaniu w kryzysie, odporności i sile psychicznej przedsiębiorstwa.

Gdzie odbywają się zajęcia podyplomowe na kierunku Restrukturyzacja w organizacji?


Wszystkie zajęcia w ramach studiów podyplomowych na WSB-NLU są prowadzone według formuły RealTime Online. Wykłady oraz ćwiczenia odbywają się w czasie rzeczywistym i umożliwiają pełną interakcję na linii wykładowca-student.

Na potrzeby naszej uczelni zaprojektowano innowacyjną platformę Cloud Academy™, która pozwala m.in. na multitransmisję zajęć. Dodatkowo system CloudA™ gwarantuje naszym studentom możliwość w pełni zdalnego zarządzania swoim tokiem studiów, korzystanie z e-Dziekanatu oraz szeregu innych udogodnień.

Innowacyjna metoda nauczania WSB-NLU to sposób, byś mógł studiować Restrukturyzację w organizacji i prawo upadłościowe z dowolnego miejsca. To okazja dla każdego, kto chce łączyć życie osobiste z nauką lub nie może fizycznie pojawiać się na zajęciach. Możesz studiować na WSB-NLU niezależnie od tego, gdzie obecnie przebywasz!

DOŁĄCZ DO NAS

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów podyplomowych Restrukturyzacja w organizacji i prawo upadłościowe?


Absolwenci studiów, po ukończeniu kształcenia wiedzą, jakie są podstawy prawne oraz administracyjne procesów restrukturyzacyjnych. Mają odpowiednie umiejętności, by celnie szacować wystąpienie w organizacji ryzyka lub kryzysu. Dodatkowo studenci znają się na ocenie kondycji finansowej przedsiębiorstwa, wiedzą, jak analizować koszty, czy liczyć aktywa materialne i prawne. A to tylko niektóre z kompetencji, które można uzyskać!

Nasze studia podyplomowe są świetną okazją dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej i pragną wspierać organizację na etapie restrukturyzacji. Dodatkowo po ich ukończeniu można ubiegać się o pracę w charakterze, np. wsparcia rewidentów. Kierunek ten, ze względu na możliwość uzyskania szerokich kompetencji zawodowych, jest szczególnie polecany partnerom biznesowym oraz dyrektorom finansowym.

 

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania - szczegóły TUTAJ

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń - ZOBACZ

Stopka