O specjalności

Skończyłeś studia I stopnia i zastanawiasz się, co dalej? Chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystywać metody zarządzania w pracy z innymi? A może czujesz, że jesteś do stworzony do pracy jako menadżer? Postaw na studia WSB-NLU! Na studiach II stopnia na kierunku Zarządzanie masz szansę wybrać specjalność Zarządzanie kapitałem ludzkim. Skorzystanie z oferty WSB-NLU to szansa na wielkie możliwości rozwoju! Z nami poszerzysz swoje kwalifikacje i zyskasz umiejętności praktyczne, które pomogą w pracy z zespołem. Nie czekaj dłużej – zapisz się na studia II stopnia i zdobądź tytuł magistra!

Dla kogo skierowane są studia II stopnia o specjalności Zarządzanie kapitałem ludzkim?

Jeśli jesteś osobą, która chce zdobywać doświadczenie od osób wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie zarządzania – to doskonale trafiłeś! Nasze studia o specjalności Zarządzanie kapitałem ludzkim są przeznaczone dla osób otwartych, zainteresowanych tematyką prowadzenia organizacji oraz zarządzania zespołem. Program studiów Zarządzanie kapitałem ludzkim stwarza studentom możliwość zapoznania się ze współczesnymi zagadnieniami rozwoju potencjału kadrowego. Jeśli dobrze się czujesz w pracy z innymi ludźmi, wiesz, jak kierować zespołem i efektywnie wspierać pracowników – rozwijaj swoje umiejętności z WSB-NLU.

Program studiów II stopnia o specjalności Zarządzanie kapitałem ludzkim

Na WSB-NLU stawiamy ogromny nacisk na przygotowanie praktyczne absolwentów do pracy. Dlatego jednym z najważniejszych celów specjalności Zarządzanie kapitałem ludzkim jest przygotowanie studentów do podejmowania wyzwań, jakie wiążą się z pracą menadżera lub kierownika.

Program specjalności Zarządzanie kapitałem ludzkim zapewnia naszym studentom przygotowanie na najlepszym poziomie. Współpracujemy z praktykami zarządzania, specjalistami ds. kadrowych i personalnych, którzy chętnie dzielą się ze studentami zdobytym doświadczeniem i know-how zawodu.

W ramach kierunku Zarządzanie i specjalności Zarządzanie kapitałem ludzkim, będziesz brać udział w takich zajęciach, jak:

• Koncepcje zarządzania,
  • Makroekonomia,
  • Przedsiębiorczość,
  • Rachunkowość zarządcza,
  • Statystyka matematyczna,
  • Etyka,
  • Logistyka,
  • Marketing międzynarodowy,
  • Psychologia społeczna,
  • Zarządzanie procesami,
  • Zarządzanie strategiczne,
  • Prawo handlowe,
  • Kierowanie zespołem,
  • Strategie i procesy personalne,
  • Prawne i organizacyjne aspekty zatrudniania w organizacji,
  • Zarządzanie innowacjami i innowatyka.

Oprócz praktycznego podejścia, ogromną zaletą studiów na WSB-NLU jest także możliwość uczestniczenia w zajęciach językowych. Dla studentów specjalności Zarządzanie kapitałem ludzkim przygotowaliśmy lektorat Specialized Foreign Language B2+.

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów II stopnia o specjalności Zarządzanie kapitałem ludzkim

Po ukończeniu studiów II stopnia na specjalności Zarządzanie kapitałem ludzkim masz szansę zyskać umiejętności, które są niezbędne na rynku pracy. Nauczymy Cię wykorzystywać metody związane zarządzaniem pracownikami. Dowiesz się, w jaki sposób wynagradzać i motywować swój zespół, jak tworzyć odpowiednie warunki zatrudnienia.

W ramach programu studiów, nasi absolwenci zyskują kompetencje, które pozwolą im skutecznie oceniać pracowników, zarządzać zasobami ludzkimi. Studenci są przygotowani do wdrażania efektywnej strategii personalnej w firmach i organizacjach wszelkiego typu. Dodatkowo, dzięki specjalności Zarządzanie kapitałem ludzkim wiedzą, jak diagnozować, analizować oraz rozwiązywać problemy, które mają miejsce w przedsiębiorstwie.

Perspektywy zawodowe po ukończeniu specjalności Zarządzanie kapitałem ludzkim

Jako absolwent studiów II stopnia na kierunku Zarządzanie, bez trudu znajdziesz zatrudnienie jako:

• Specjalista w dziale HR,
  • Pracownik firmy konsultingowej,
  • Specjalista ds. rekrutacji i zatrudnienia,
  • Menadżer w zespole projektowym,
  • Pracownik agencji pośrednictwa pracy lub zatrudnienia tymczasowego,
  • Pracownik urzędu pracy,
  • Trener biznesu,
  • Specjalista ds. rozwoju zawodowego.

Forma studiów II stopnia na WSB-NLU

Studenci, którzy zdecydują się na aplikację na WSB-NLU, mogą wybierać pomiędzy takimi formami studiów na kierunku Zarządzanie i specjalności Zarządzanie kapitałem ludzkim jak:

• studia stacjonarnych (prowadzonych na terenie kampusu w Nowym Sączu),
  • studia niestacjonarne (odbywające się w formie fizycznej w Nowym Sączu lub w filii zamiejscowej),
  • studia interaktywne – RealTime Online (transmitowane w czasie rzeczywistym za pośrednictwem platformy CloudA).

Jak długo trwają studia II stopnia?

Studia II stopnia na kierunku Zarządzanie kapitałem ludzkim trwają 4 semestry.

Koszt studiów Zarządzanie kapitałem ludzkim

Czesne za studia II stopnia na specjalności Zarządzanie kapitałem ludzkim są w jednej, dwóch lub dziesięciu ratach. Opłaty za języki obce są wliczone w koszty czesnego. Pełen cennik można znaleźć tutaj: https://itcloud.wsb-nlu.edu.pl/s/6LaC8tKFLxHZ6yM/download