Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

Studia II stopnia - kierunek Zarządzanie, specjalność:
Zarządzanie marketingiem

Partner
Kierunek:

Zarządzanie

Poziom:

II stopień, magisterskie

Czas trwania:

4 semestry

Cena podana za 1 miesiąc (10 rat w roku)
studia stacjonarne

548,00 zł

studia niestacjonarne

568,00 zł

studia niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)

648,00 zł

Z nami nauczysz się, że odpowiednia promocja oraz efektywna sprzedaż to nie przelewki, a ciężka praca, która może przynieść ogromny sukces. Dziś rynek zmienia się na każdym kroku, a my pokażemy Ci, w jaki sposób być na bieżąco!

Dlaczego warto wybrać specjalność  Zarządzanie marketingiem na WSB-NLU? Stawiamy na praktyczne przygotowanie naszych studentów do pracy w zawodzie. Będziesz brać udział w zajęciach prowadzonych przez ekspertów, którzy na co dzień zajmują się obsługą przedsiębiorstw, wiedzą, jak zastosować techniki sprzedażowe w pracy z Klientem oraz jak wykorzystać promocję i marketing do celów organizacji.

Dla kogo skierowane są studia II stopnia o specjalności Promocja i techniki sprzedaży?

Do kogo skierowane są studia II stopnia o specjalności Zarządzanie marketingiem ?

Studia II stopnia na specjalności  Zarządzanie marketingiem skierowane są do osób, które mają naturalne predyspozycje do pracy z innymi, odnajdują się w trudnych sytuacjach, mają dużą odporność na stres i łatwość w akceptacji zmian. Jeśli ten opis dotyczy Ciebie – to doskonale, jeśli nie do końca – na WSB-NLU nauczymy Cię, jak wykorzystywać swoje kompetencje miękkie do pracy w zawodzie związanym z promocją lub sprzedażą!

Specjalność Zarządzanie marketingiem może wybrać każdy, kto jest gotów do pracy i chce nauczyć się więcej o możliwościach pracy w dzisiejszych przedsiębiorstwach. To kierunek polecany zwłaszcza osobom, które mają wiedzę (choćby w stopniu podstawowym) z zakresu ekonomii, marketingu lub promocji marki.

Program studiów II stopnia o specjalności Promocja i techniki sprzedaży

Program studiów II stopnia o specjalności Zarządzanie marketingiem

Studia na WSB-NLU to szansa dla każdego, by zyskać wiedzę na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wysoką jakość kształcenia, a także praktyczne podejście do nauki. W trakcie realizacji programu studiów wykorzystujemy narzędzia do komunikacji marketingowej, promocji biznesu, a także uczymy studentów, jak zastosować w praktyce techniki sprzedaży bezpośredniej i pośredniej.

To jednak nie wszystko! Program studiów II stopnia o specjalności Zarządzanie marketingiem został przygotowany we współpracy z ekspertami z branży. W trakcie studiów jako student WSB-NLU będziesz uczestniczyć w zajęciach z praktykami, którzy na co dzień mają kontakt z obsługą klientów, zarządzaniem przedsiębiorstwem czy komunikacją z rynkiem.

Dodatkowo dla studentów specjalności  Zarządzanie marketingiem przygotowaliśmy zajęcia językowe: Specialized Foreign Language B2+(przeznaczone dla studentów stacjonarnych).

Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.  

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów II stopnia o specjalności Promocja i techniki sprzedaży

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów
II stopnia o specjalności Zarządzanie marketingiem

Po ukończeniu specjalności  Zarządzanie marketingiem jako student WSB-NLU będziesz przygotowany do podjęcia pracy w zawodzie. Przygotowujemy absolwentów do sprawnej organizacji sprzedaży, a także przekazujemy kompetencje, pozwalające kierować zespołem sprzedażowym.

Absolwent specjalności  Zarządzanie marketingiem posiada kompetencje w zakresie promocji osobistej oraz elastycznego stosowania efektywnych technik sprzedażowych, bez których obecnie żadne przedsiębiorstwo nie może się rozwijać. Nasi absolwenci potrafią właściwie dobierać i używać technik sprzedażowych, rozwiązywać problemy i dylematy handlowca oraz odpowiednio motywować zespół.

Dodatkowo posiada szerokie kompetencje w zakresie projektowania i realizacji skutecznych strategii public relations. Studenci w trakcie toku studiów uczą się profesjonalnych narzędzi komunikacji marketingowej, wiedzą, jak prowadzić negocjacje oraz wspierać budowanie pozytywnego wizerunku organizacji. Ważną umiejętnością zdobytą na tej specjalności jest również przygotowywanie i przeprowadzanie profesjonalnych prezentacji multimedialnych z uwzględnieniem zasad mowy ciała.

Perspektywy zawodowe po ukończeniu specjalności Promocja i techniki sprzedaży

Perspektywy zawodowe po ukończeniu specjalności Zarządzanie marketingiem

Co sprawia, że zaufały nam już tysiące studentów? Praktyczne podejście do nauki – nasza specjalność Zarządzanie marketingiem to szansa dla każdego, by zdobyć wiedzę merytoryczną oraz kwalifikacje niezbędne do pracy profesjonalnego handlowca.

Wybierając studia na WSB-NLU masz szansę znaleźć pracę swoich marzeń. Jako nasz absolwent możesz zostać zatrudniony w charakterze:

  • Specjalisty ds. sprzedaży,
  • Lidera zespołu sprzedażowego,
  • Doradcy Klienta,
  • New Business Managera,
  • Reprezentanta firmy,
  • Project Managera,
  • Specjalisty ds. marketingu,
  • Specjalisty ds. komunikacji w organizacji,
  • Specjalisty public relations.

Docelowymi miejscami pracy po tej specjalności są działy PR i marketingu oraz działy sprzedaży w przedsiębiorstwach różnego typu, a także agencje reklamowe i marketingowe.

LanguageCert LTE

LanguageCert LTE to międzynarodowy egzamin językowy zakończony otrzymaniem Certyfikatu ze wskazaniem jednego z sześciu poziomów Rady Europy, CEFR, A1, A2, B1, B2, C1 oraz C2. Dowiedz się więcej

GOOGLE CLOUD

Podejmując u nas studia masz możliwość uzyskania certyfikatu poprzez program Google Cloud.

Dowiedz się więcej 

Partner specjalności: Zarządzanie marketingiem

Team Solution to dynamiczna agencja interaktywna, specjalizująca się w kompleksowej promocji firm w Internecie. Posiadają szeroki zakres usług, od strategii marketingowych i reklamy SEM, poprzez pozycjonowanie SEO i tworzenie unikalnych stron internetowych, aż po prowadzenie kampanii AdWords i zarządzanie profilami na social media. Team Solution wyróżnia się doświadczeniem, profesjonalizmem i dążeniem do upragnionych celów. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej analityki marketingowej, ugruntowali swoją pozycję jako lidera w tej dziedzinie. To wszystko chcą przekazać nowemu pokoleniu studentów. 

Program Akredytacji Kierunków Studiów

Akredytacja "Studia z Przyszłością" stanowi proces oceny jakości programów i kierunków studiów oferowanych przez polskie uczelnie. Proces ten skupia się na innowacyjności, nowoczesnych metodach dydaktycznych oraz dostosowaniu do aktualnych potrzeb rynku pracy. Jego celem jest wyróżnienie najwyższej jakości programów i kierunków studiów oraz promowanie ich wśród studentów i pracodawców.

W ramach Programu Akredytacyjnego "Studia z Przyszłością", szczególne wyróżnienie otrzymały programy studiów zarządzania (studia I i II stopnia), prowadzone przez Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Programy zostały uhonorowane Certyfikatem Akredytacyjnym "Studia z Przyszłością" za rok 2023 oraz 2024.

W ocenie Komisji, te specjalizacje spełniają wszystkie kryteria regulaminowe konkursu, zapewniając studentom nie tylko solidną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności zawodowe oraz istotne kompetencje społeczne. Ich akredytacja wynika z faktu, że programy te są silnie skoncentrowane na potrzebach współczesnego środowiska społeczno-gospodarczego i oczekiwaniach rynku pracy. Dodatkowo, zawierają one elementy innowacyjne i nowatorskie, oparte na oryginalnych koncepcjach dydaktycznych. Treści programowe są starannie dobrane, zgodnie z efektami uczenia się oraz najnowszą wiedzą naukową i praktyką społeczną.

Association of Accredited Schools of Business International (AASBI)

W ramach Programu Akredytacyjnego "Association of Accredited Schools of Business International" (AASBI), Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University (WSB-NLU) w Nowym Sączu otrzymała wyróżnienie za swoje programy studiów z zarządzania na poziomie I i II stopnia. Otrzymanie tego prestiżowego wyróżnienia świadczy o przestrzeganiu przez uczelnię wysokich standardów edukacyjnych oraz o jej zaangażowaniu w dostarczanie programów biznesowych najwyższej jakości.

Akredytacja od AASBI jest dowodem na międzynarodowe uznanie i doskonałość programów WSB-NLU, co przekłada się na lepsze perspektywy zawodowe dla absolwentów oraz zwiększa ich konkurencyjność na globalnym rynku pracy. Jest to również ważny sygnał dla przyszłych studentów i ich rodzin, że wybierając WSB-NLU, decydują się na edukację zgodną z międzynarodowymi standardami, co jest gwarancją wysokiej jakości kształcenia.

Takie wyróżnienie potwierdza także, że uczelnia skutecznie współpracuje z przedsiębiorstwami i organizacjami międzynarodowymi, co jest kluczowe dla rozwoju programów edukacyjnych odpowiadających na aktualne i przyszłe potrzeby rynku. WSB-NLU kontynuuje pracę nad rozwijaniem swojej oferty edukacyjnej, aby utrzymać i dalej poprawiać standardy, które zostały tak wysoko ocenione przez AASBI. 

WSB-NLU znajduje się w TOP10 najchętniej wybieranych Uczelni niepublicznych w Polsce!*

Forma studiów na WSB-NLU

Studia stacjonarne

Prowadzone na terenie kampusu w Nowym Sączu.

Studia niestacjonarne

Odbywające się w formie tradycyjnych i hybrydowych zajęć w Nowym Sączu, a dodatkowo są wspierane przez system CloudA ™

Studia niestacjonarne interaktywne

Odbywające się w formie tradycyjnych i hybrydowych zajęć w Nowym Sączu, a dodatkowo są wspierane przez system CloudA ™

Studia niestacjonarne interaktywne

Jak długo trwają studia II stopnia?

Studia II stopnia na kierunku  Zarządzanie marketingiem trwają

  • 4 semestry

Koszt studiów Zarządzanie marketingiem

Czesne za studia II stopnia na specjalności  Zarządzanie marketingiem są płatne w jednej, dwóch lub dziesięciu ratach. Opłaty za języki obce są wliczone w koszty czesnego.

Pełen cennik można znaleźć w sekcji "Regulamin opłat i inne dokumenty" na stronie Rekrutacja

Jak wygląda
dyplom?

Opis wzoru dyplomu ukończenia studiów oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny DYPLOMU UKOŃCZENIA STUDIÓW wraz z opisem zabezpieczeń.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ

Chcesz wiedzieć więcej o tej specjalności?

Wyślij do nas wiadomość online!

Przesuń w prawo aby wysłać

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Zarządzania.

Sprawdź naszą ofertę studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i klauzulą informacyjną RODO.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.