O specjalności

Szukasz kierunku, który sprawi, że znajdziesz dobrze płatne zatrudnienie? Postaw na specjalność Zarządzanie na studiach II stopnia w WSB-NLU! Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszych organizacji, które potrzebują nowoczesnego zarządzania oraz usystematyzowanego działania – przygotowaliśmy dla studentów kierunku Zarządzanie ciekawą specjalność.

W Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu bazujemy na najlepszych polskich oraz amerykańskich wzorcach. Stawiamy przede wszystkim na praktyczne podejście do nauki oraz możliwość indywidualnego rozwoju studenta. Sprawdź, dlaczego warto wybrać studia na naszej uczelni!

Dla kogo skierowane są studia II stopnia o specjalności Zarządzanie projektami?

Zastanawiasz się, czy studia na specjalności Zarządzanie projektami będą odpowiednim wyborem dla Ciebie? Jeśli chcesz poznać praktyczne aspekty zarządzania biznesem oraz projektami, a po ukończeniu studiów rozpocząć samodzielną pracę – to bardzo dobry kierunek!

Studia II stopnia dedykowane są dla osób, które posiadają przynajmniej dyplom licencjacki. Sprawdzą się w przypadku osób, które znajdują się na początku swojej drogi zawodowej. Wybierając specjalność Zarządzanie projektami masz szansę zyskać znaczącą przewagę na rynku pracy!

Program studiów II stopnia o specjalności Zarządzanie projektami

W WSB-NLU wierzymy, że drogę do sukcesu toruje przede wszystkim nauka od praktyków! I na to właśnie możesz liczyć, wybierając specjalność Zarządzanie projektami. W ramach tej specjalności, na II stopniu studiów będziesz brać udział w zajęciach takich jak:

• Koncepcje zarządzania,
  • Makroekonomia,
  • Przedsiębiorczość,
  • Rachunkowość zarządcza,
  • Statystyka matematyczna,
  • Etyka,
  • Logistyka,
  • Marketing międzynarodowy,
  • Psychologia społeczna,
  • Zarządzanie procesami,
  • Zarządzanie strategiczne,
  • Prawo handlowe,
  • Kierowanie zespołem,
  • Komputerowe metody zarządzania projektami,
  • Zarządzanie projektami ze środków UE,
  • Zarządzanie wybranymi rodzajami projektów.

Dodatkowo, podczas toku studiów na specjalności Zarządzanie projektami jako student WSB-NLU będziesz uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego – Specialized Foreign Language B2+.

Jakie kompetencje zyskuje absolwent studiów II stopnia o specjalności Zarządzanie projektami

Wybór WSB-NLU to okazja, by zyskać nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną! Bogaty program studiów pozwala zdobyć umiejętności z zakresu project managementu. Nauczysz się, jak planować przedsięwzięcia projektowe, jak działać zgodnie ze strategią i misją firmy.

Dodatkowo absolwenci WSB-NLU, po ukończeniu specjalności Zarządzanie projektami posiadają umiejętności, które sprawdzą się w wielu organizacjach – zarówno komercyjnych, jak i państwowych. Nasze studia zapewniają doskonałe przygotowanie do pełnienia roli kierowniczych w zespołach projektowych.

Absolwenci Zarządzania projektami w trakcie toku studiów nabywają kompetencję pozwalające:

• skutecznie kreować markę i wizerunek przedsiębiorstwa,
  • prowadzić biznes, przy uwzględnianiu potrzeb dzisiejszego rynku,
  • działać zgodnie z zasadami rynkowymi,
  • być skutecznym menadżerem,
  • zrozumieć i analizować poszczególne elementy determinujące właściwy przebieg planowania i koordynowania projektu,
  • odpowiednio zarządzać projektami, na każdym etapie ich trwania.

Perspektywy zawodowe po ukończeniu specjalności Zarządzanie projektami

Na jaką pracę możesz liczyć po ukończeniu studiów II stopnia na WSB-NLU? Wybierając specjalność Zarządzanie projektami masz szansę zyskać zatrudnienie jako m.in.:

• Project Owner,
  • Project Manager,
  • Kierownik innowacji,
  • Konsultant w firmie doradczej,
  • Menadżer ds. projektów
  • Menadżer ds. zarządzania,
  • Menadżer ds. badań i rozwoju.

Forma studiów II stopnia na WSB-NLU

Studenci, którzy zdecydują się na aplikację na WSB-NLU, mogą wybierać pomiędzy takimi formami studiów na kierunku Zarządzanie i specjalności Zarządzanie projektem jak:

• studia stacjonarnych (prowadzonych na terenie kampusu w Nowym Sączu),
  • studia niestacjonarne (odbywające się w formie fizycznej w Nowym Sączu lub w filii zamiejscowej),
  • studia interaktywne – RealTime Online (transmitowane w czasie rzeczywistym za pośrednictwem platformy CloudA).

Jak długo trwają studia II stopnia?

Studia II stopnia (studia magisterskie) na kierunku Specjalista ds. marki i public relations trwają 4 semestry.

Koszt studiów Zarządzanie projektami

Czesne za studia II stopnia na specjalności Zarządzanie projektem są w jednej, dwóch lub dziesięciu ratach. Opłaty za języki obce są wliczone w koszty czesnego. Pełen cennik można znaleźć tutaj: https://itcloud.wsb-nlu.edu.pl/s/6LaC8tKFLxHZ6yM/download