Filia WSB-NLU w Krakowie


Interesuje Cię oferta Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University, ale nie pasuje Ci dojazd do Nowego Sącza? Mamy dla Ciebie alternatywę! Wybierz filię naszej uczelni w Krakowie!

WSB-NLU to jedna z najstarszych i najbardziej docenianych przez studentów uczelni prywatnych w Polsce. Nic dziwnego, dokładamy wszelkich starań, by nasi studenci mogli z powodzeniem realizować swoje pasje, zdobywać doświadczenie zawodowe, a także łączyć obowiązki rodzinne z nauką.

Wychodząc naprzeciw potrzebom studentów WSB-NLU stworzyliśmy możliwość studiowania zdalnego w formule RealTime Online, za pośrednictwem innowacyjnej platformy Cloud Academy™ .

Studia w Krakowie - oferta edukacyjna WSB-NLU


Wydział Zamiejscowy WSB-NLU w Krakowie umożliwia studentom realizację programu na większości oferowanych przez uczelnię kierunków.

Oferta edukacyjna zakłada innowacyjną metodę kształcenia na odległość, przy wsparciu dedykowanej platformy CloudA™ na kierunkach:

  • Psychologia,
  • Zarządzanie,
  • Informatyka,
  • studia podyplomowe

Dlaczego warto zdecydować się na studia z WSB-NLU w Krakowie?

Aż 70% naszej kadry to osoby, które posiadają doświadczenie praktyczne. Uczestnicząc w prowadzonych przez nich zajęciach, studenci uzyskują nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Wśród zatrudnionych specjalistów znajdują się przedsiębiorcy, publicyści, inżynierowie, trenerzy, konsultanci oraz psychologowie.

Studia według formuły RealTime Online w filii WSB-NLU w Krakowie


Niewątpliwą zaletą naszej uczelni jest doświadczenie w prowadzeniu zajęć w 100% zdalnych. Od lat pracowaliśmy nad metodą, która pozwoli naszym studentom uczestniczyć w zajęciach niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Doświadczenie zaowocowało ogromnym zaufaniem przyszłych absolwentów WSB-NLU, którzy tłumnie przybywają na uczelnię, by skorzystać właśnie z nauczania według formuły RealTime Online. Innowacyjne rozwiązanie pozwala studentom WSB-NLU na uczestnictwo w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie. Jednocześnie taka formuła gwarantuje możliwość studiowania osobom, które nie byłby w stanie regularnie dojeżdżać na zajęcia stacjonarne.

Studia w Krakowie – Zarządzanie I stopnia na WSB-NLU


Ucz się od praktyków biznesu, na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni prywatnych w Polsce! Decydują się na studia I stopnia na kierunku Zarządzanie na WSB-NLU z filią w Krakowie zdobędziesz nie tylko kompleksową wiedzę z zakresu nauk o zarządzaniu oraz pokrewnych, ale także praktyczne doświadczenie, które sprawdzi się w późniejszej pracy. Zarządzanie to kierunek, który wykształci Cię na eksperta w dziedzinie zarządzania, ekonomii lub finansów. Dodatkowo masz niepowtarzalną okazję, by zdobyć wiedzę od praktyków zarządzania, którzy ze swojej wiedzy korzystają na co dzień.

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie I stopnia 

Wybierając studia na kierunku Zarządzanie w naszej filii w Krakowie, możesz wybrać specjalność, która będzie determinować w przyszłości Twoją karierę zawodową. WSB-NLU otwiera przed Tobą wiele ścieżek – jedynie od Ciebie zależy, na którą z nich się zdecydujesz! Sprawdź wszystkie specjalności dostępne w ramach studiów I stopnia.

Specjalista ds. sprzedaży

Account Manager czyli specjalista ds. sprzedaży to osoba, która jest odpowiedzialna m.in. za budowanie odpowiednich relacji między klientem a przedsiębiorstwem. Jej zadaniem jest pełnienie roli negocjatora, doradcy oraz poniekąd też sprzedawcy. Czujesz, że to zawód dla Ciebie? Zdecyduj się na specjalność Specjalista ds. sprzedaży na WSB-NLU

Analityk biznesowy

Odpowiednio przeprowadzona analiza biznesu pozwala uniknąć w przedsiębiorstwie wielu kosztownych błędów. Praca na stanowisku tożsamym z Analitykiem biznesowym wymaga dokładnego zrozumienia sytuacji klienta oraz wielu kompetencji zarządczych. Jak zdobyć te wiedzę? Wybierając studia na WSB-NLU w Krakowie!

Specjalista ds. organizacji usług gastronomicznych, hotelowych i turystycznych

Prowadzenie restauracji, kierowanie hotelem, organizacja wyjazdów turystycznych – to jedynie z pozoru wydaje się proste. Nic bardziej mylnego! To ciężka praca, a jej powodzenie zależy od odpowiedniego przygotowania do zawodu. Chcesz pracować w tej branży? Przygotujemy Cię do zawodu!  

Specjalista ds. logistyki

Wybierając specjalność Specjalista ds. logistyki możesz liczyć na ciekawą pracę po studiach. Z WSB-NLU opanujesz wszelkie zasady, które wiążą się z funkcjonowanie przedsiębiorstwa przy skomplikowanych łańcuchach dostaw. Zostań specjalistą ds. logistyki!

Specjalista ds.marki i public relations

O public relations i wizerunku marki od pewnego czasu dość sporo się w Polsce mówi. Okazuje się, że większość przedsiębiorstw (zwłaszcza tych dużych) potrzebuje wykwalifikowanych specjalistów, którzy zadbają o to, jak otoczenie postrzega dany biznes. Czujesz, że to droga dla Ciebie? Postaw na studia z WSB-NLU i wybierz filię w Krakowie.

Specjalista ds. reklamy internetowej

Rozwój sprzedaży internetowej wiąże się ze stałym rozwojem e-marketingu. Zmieniający się rynek wytworzył też potrzebę nowych reklam – internetowych. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób je projektować? Zostań specjalistą e-commerce z WSB-NLU.

Specjalista ds. administracji publicznej

Decydując się na studia z zakresu administracji publicznej, możesz liczyć na wszechstronne wykształcenie, które pomoże Ci w komunikacji z otoczeniem. Dowiesz się, jak posługiwać się środkami informacji oraz organizować prace w zespole!

Specjalista ds. BHP

Jeśli chcesz w przyszłości podjąć pracę związaną np. z ochroną zdrowia lub człowieka w środowisku pracy, albo interesuje cię wdrażanie rozwiązań minimalizujących negatywne skutki pracy – postaw na specjalność Specjalista ds. BHP!

Specjalista ds. rachunkowości i finansów

Zdobądź umiejętności, które są niezbędne przy podjęciu pracy w charakterze eksperta do spraw finansów i rachunkowości dowolnej organizacji. W ramach specjalności dowiesz się o standardach rachunkowości, etyce, systemach informatycznych i wiele więcej!

 

Studia w Krakowie – Zarządzanie II stopnia na WSB-NLU


Co zrobić po ukończeniu studiów I stopnia? Często sam tytuł licencjata to jeszcze za mało! Jeśli chcesz dalej kształcić się i zdobyć tytuł magistra – postaw na studia II stopnia na kierunku Zarządzanie na WSB-NLU w filii w Krakowie. Nasz program studiów jest akredytowany przez Polską Komisję Akredytacyjną (PKA). W ramach toku studiów na WSB-NLU, studenci biorą udział w specjalistycznych kursach, których celem jest poszerzenie wiedzy m.in. o najnowocześniejsze systemy informatyczne, które wspierają zarządzanie.

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie II stopnia w Krakowie

Podobnie, jak w przypadku studiów I stopnia, tak i na studiach magisterskich w Krakowie możesz wybierać spośród wielu specjalności. Zdefiniuj, czym chcesz zajmować się w przyszłości i nie trać czasu na studiowanie rzeczy, które Cię nie interesują. Sprawdź, jakie specjalności dostępne są na WSB-NLU w Krakowie

Zarządzanie projektami

Coraz częściej w przedsiębiorstwach stawia się na praktyczną umiejętność zarządzania projektami. Dzięki omawianej specjalności dowiesz się, w jaki sposób planować oraz kontrolować przedsięwzięcia, jak kierować zespołem, jednocześnie wykorzystując przy projektach nowoczesne systemy informatyczne!

Zarządzanie kapitałem ludzkim

Motywowanie pracowników, odpowiednie warunki pracy oraz wdrażanie sprawnych systemów personalnych to w wielu przedsiębiorstwach podstawa sukcesu! Czujesz, że praca z innymi, np. w dziale HR to coś, w czym się sprawdzisz? Spróbuj swoich sił na specjalności WSB-NLU Zarządzanie kapitałem ludzkim.

Zarządzanie firmą

Zarządzanie firmą to proces bardzo złożony, który wymaga umiejętności obserwacji, analizy oraz kierowania przedsiębiorstwem. Jakich zagadnień możesz się spodziewać wybierając tę specjalność? Przede wszystkim na WSB-NLU dowiesz się, jak zarządzać projektami, kapitałem ludzkim, w jaki sposób wykorzystywać strategie marketingowe, analizy finansowe oraz rachunkowość w celu rozwoju biznesu.

Zarządzanie finansami

Szacowanie ryzyka, zarządzanie sytuacją kryzysową związaną z finansami – to trudne zajęcie! Jeśli czujesz, że ekonomia oraz zagadnienia związane z kursami walut, stopami procentowymi czy wartościami cen akcji i obligacji to coś, czym chcesz się zajmować, postaw na naszą specjalność!

Promocja i techniki sprzedaży

Zdobądź nie tylko wiedzę, ale również praktykę z zakresu promocji i technik sprzedaży! Dowiedz się, w jaki sposób promować markę osobistą, jak prowadzić negocjacje i skutecznie domykać wszelkie transakcje. Wejdź do wielkiego świata sprzedaży, decydując się na specjalność Promocja i techniki sprzedaży.

Zarządzanie w administracji publicznej

Studia na kierunku Zarządzanie o specjalności Zarządzanie w administracji publicznej kładą nacisk przede wszystkim na wiedzę praktyczną. Uczęszczając na zajęcia dowiesz się, jak stosować procedury administracyjne, zarządzać informacją publiczną czy organizować pracę w administracji.

Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym

Zarządzanie przedsiębiorstwami gastronomicznymi lub turystycznymi wiążą się z wieloma wyzwaniami. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak umiejętnie prowadzić ośrodki lub restauracje, w jaki sposób motywować i oceniać pracowników, a także jak zdobywać nowych klientów zwłaszcza w tych trudnych czasach – nasza specjalność jest właśnie dla Ciebie!

Współczesna rachunkowość

Specjalność Współczesna rachunkowość na WSB-NLU to studia o charakterze praktycznym. Dopasowane są do wymogów dzisiejszego rynku pracy, dlatego w trakcie ich toku dowiesz się, jak prowadzić księgi rachunkowe, sporządzać sprawozdania finansowe oraz oceniać sytuacje finansowe przedsiębiorstw.

Studia w Krakowie – Psychologia na WSB-NLU


Psychologia to wciąż jeden z najchętniej wybieranych kierunków na polskich uczelniach. Na WSB-NLU przygotowaliśmy ofertę studiów jednolitych, które przygotowują do pracy w zawodzie. Nasz program jest ukierunkowany na praktyczny rozwój studentów – dokładamy wszelkich starań, by absolwenci WSB-NLU stosowali zdobytą wiedzą w różnych obszarach życia. Oferujemy w Krakowie dwa tryby studiów – jednolite studia magisterskie trwające 5 lat oraz jednolite studia magisterskie z transferem ocen (trwające 3-4 lata).

Specjalności w ramach kierunku Psychologia w Krakowie

Studenci WSB-NLU w Krakowie w ramach kierunku Psychologia mogą wybrać specjalność, która będzie definiować tematykę ich toku studiów. Dzięki temu ukierunkują się w danym temacie i zdobędą wiedzę oraz umiejętności praktyczne, które przybliżą ich do znalezienia wymarzonej pracy w zawodzie psychologaa co najważniejsze wszystkie kierunki oferowane przez Uczelnie posiadają akredytację Polskiej Komisji Akredytacyjnej!

Sprawdź, jakie specjalności dostępne są na WSB-NLU w Krakowie na kierunku psychologia.

Psychologia kliniczna i osobowości

Specjalność Psychologia kliniczna i osobowości skierowana jest do osób, które chcą nauczyć się, jak w profesjonalny sposób wspierać rozwój człowieka, planować postępowania diagnostyczne oraz prowadzić terapię. W trakcie toku studiów dowiesz się m.in. jakie są psychologiczne aspekty chorób, jak stawiać diagnozę kliniczną oraz czym są zaburzenia osobowości.

Psychologia organizacji i zarządzania

Czujesz, że chcesz zająć się psychologią biznesu? Zdobądź wiedzę ukierunkowaną na psychologię rynków finansowych, zarządzanie zasobami ludzkimi, Dowiedz się, w jaki sposób prowadzić negocjacje i mediacje w organizacjach, jak wspierać pracowników i planować ich rozwój.

Psychologia studia jednolite magisterskie z transferem ocen w Krakowie

Studia w Krakowie – Informatyka – studia inżynierskie na WSB-NLU


Interesują Cię w pełni praktyczne studia poświęcone informatyce? Wybierz studia inżynierskie na WSB-NLU w Krakowie. Co wyróżnia naszą ofertę edukacyjną na tle innych uczelni? Przede wszystkim stawiamy na innowacyjny sposób nauczania – Project Based Learning. Dodatkowo nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych praktyków, w tym zawodowych programistów, web deweloperów czy specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa.

Specjalności w ramach kierunku Informatyka w Krakowie

Na WSB-NLU stawiamy na ukierunkowanie studentów na wybraną przez nich dziedzinę. Dlatego w ramach naszej oferty edukacyjnej przygotowaliśmy specjalności, które pozwolą na dedykowany rozwój. Dowiedz się, czego możesz się spodziewać po naszych studiach.

Programista aplikacji biznesowych

W ramach specjalności Programista aplikacji biznesowych na kierunku Informatyka, oprócz tradycyjnych zajęć, zespół studentów realizuje zaawansowaną aplikację biznesową (desktopową, internetową i mobilną) pracując zgodnie z zasadami, które obowiązują w profesjonalnych zespołach programistycznych największych firm wytwarzających oprogramowanie.

Game developer

Jeśli zdecydujesz się na specjalność Game developer, nie tylko poznasz tajniki projektowania gier na różnych platformach, ale również sam je stworzysz! Nasi studenci projektują indywidualnie i grupowo rozbudowane gry, w oparciu o różne technologie. Dowiesz się również więcej o technologiach programowania sztucznej inteligencji w grach, podstawach modelowania i tworzenia animacji 3D.

Analityk cyberbezpieczeństwa

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy, przygotowaliśmy specjalność poświęconą cyberbezpieczeństwu. Dzięki niej zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci przeciwdziałać takim zagrożeniom, jak cyberataki czy cyberterroryzm.

Kontakt


W związku z sytuacją pandemiczną, spowodowaną przez COVID-19, nasza filia w Krakowie jest tymczasowo nieczynna.

Jeśli chcesz aplikować na studia na WSB-NLU – zapraszamy do kontaktu oraz korespondencyjnej wysyłki dokumentów do siedziby uczelni w Nowym Sączu.

Kontakt z Biurem Rekrutacji i Marketingu Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University:

Michał Kapała, tel.: +48 18 44 99 101

Natalia Bulanowska, tel.: +48 18 44 99 102

mgr Natalia Gut, tel.: +48 18 44 99 103

e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

Adres: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz

Stopka