Filia WSB-NLU w Radomiu


Szukasz oferty studiów, które przygotują Cię do dobrej pracy, a jednocześnie będą interesujące? A może szukasz programu, który pozwoli Ci jednocześnie uczyć się, zdobywać doświadczenie zawodowe i mieć czas dla siebie lub rodziny? Doskonale trafiłeś – postaw na studia na uczelni WSB-NLU z filią w Radomiu!

Zaplecze dydaktyczne WSB-NLU w Radomiu oparte jest o infrastrukturę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego imienia Janusza Korczaka, znajdującego się przy Alei Józefa Grzecznarowskiego 15 (26-600 Radom). To budynek dydaktyczny, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiadający zróżnicowane pod względem wyposażenia i pojemności sale dydaktyczne i laboratoria, w tym: salę gimnastyczną, siłownię, pracownię TOMATIS (treningu słuchowego), pracownię muzykoterapii, pracownię logopedyczną, pracownię integracji sensorycznej, sale lekcyjne (od 10 do 30 osób), salę audytoryjną (multimedialną) – do 50 osób, pracownię informatyczną (24 stanowiska).

Infrastruktura Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radomiu wyczerpuje zarówno potrzeby uczelni związane z zapewnieniem miejsca do odbywania zajęć, jak i pozwala na poszerzenie programu nauczania (np. w przypadku studiów podyplomowych z zakresu psychologii) o możliwość skorzystania ze specjalistycznych pracowni dydaktyczno-terapeutycznych.

Studia w Radomiu - oferta edukacyjna WSB-NLU


Jeśli interesuje Cię oferta WSB-NLU, ale nie możesz sobie pozwolić na dojazd na uczelnię w Nowym Sączu – wybierz nasza filię w Radomiu! Oferta edukacyjna dla WSB-NLU w Radomiu, zakłada innowacyjną metodę kształcenia na odległość – według formuły RealTime Online, przy wsparciu dedykowanej dla naszej uczelni platformy CloudA™ na kierunkach:

  • Psychologia,
  • Zarządzanie,
  • Informatyka.

Dlaczego warto zdecydować się na ofertę edukacyjną WSB-NLU? Jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej cenionych polskich uczelni prywatnych. Wierzymy, że praktyczne podejście do zajęć jest kluczem do sukcesu naszych absolwentów! Dlatego zatrudniamy w dużej mierze wykwalifikowanych praktyków, którzy podczas zajęć przekazują studentom najlepsze know-how w swojej dziedzinie.

Studia według formuły RealTime Online w filii WSB-NLU w Radomiu


Na WSB-NLU nie jesteśmy przywiązani do murów uczelni. Jako uczelnia prywatna duży nacisk kładziemy na wygodę naszych studentów i zapewnienie im jak najlepszych warunków do łączenia nauki z życiem zawodowym lub prywatnym. Przez wiele lat pracowaliśmy nad metodą, która pozwoli naszym studentom uczestniczyć w zajęciach niezależnie od miejsca, w jakim przebywają. Zadbaliśmy o to, aby studenci Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University mogli korzystać z nauczania według nowoczesnych zasad. Nasze doświadczenie i otwartość przełożyło się na zaufanie tysięcy studentów, którzy wybrali formułę RealTime Online. Za pomocą modułu multitransmisji, studenci mogą uczestniczyć w zajęciach WSB-NLU na odległość. Opcja pozwala w pełni brać udział zarówno w ćwiczeniach, jak i wykładach. Program studiów prowadzony jest za pomocą platformy informacyjnej Cloud Academy™, stworzonej właśnie na potrzeby naszej uczelni!

Studia w Radomiu – Zarządzanie I stopnia na WSB-NLU


Jesteś po maturze i zastanawiasz się, co dalej? A może chcesz kompletnie odmienić swoje życie i szukasz nowej ścieżki zawodowej? Przed tobą okazja nie do przegapienia – studia licencjackie na kierunku Zarządzanie. Na WSB-NLU duży nacisk kładziemy na praktyczny aspekt studiów, dzięki czemu zdobędziesz niezbędną wiedzę, ale także i umiejętności, które sprawdza się w pracy zawodowej.

Studia I stopnia na kierunku Zarządzanie w Radomiu trwają 3 lata (łącznie 6 semestrów).

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie I stopnia w Radomiu

Sama wiedza o zarządzaniu to nie wszystko, co WSB-NLU może Ci zaoferować. Na naszej uczelni dużą wagę przykładamy do programu studiów, dobierając przedmioty tak, byś po ukończeniu wszystkich semestrów mógł znaleźć pracę marzeń. Dodatkową zaletą WSB-NLU w Radomiu jest możliwość wyboru jednej z wielu specjalizacji, które przybliżą Cię do zawodowego sukcesu. Sprawdź, jakie specjalności w ramach kierunku Zarządzanie czekają na Ciebie w Radomiu.

Specjalista ds. Sprzedaży

Z uwagi na bardzo duże zapotrzebowanie na rynku pracy, przygotowaliśmy specjalność Specjalista ds. sprzedaży. Nasi studenci biorą udział w zajęciach skoncentrowanych wokół sprzedaży produktów i usług przedsiębiorstwa czy zarządzania relacjami z Klientami. Skorzystaj z szansy i zostań Account Managerem.

Analityk Biznesowy

W przedsiębiorstwach i organizacjach coraz większy nacisk kładzie się m.in. umiejętność przeprowadzania analiz biznesowych i wyciągania z nich odpowiednich wniosków. Dzięki specjalności na WSB-NLU w Radomiu zrozumiesz istotę projektów, poznasz narzędzia służące analizę i dowiesz się, jak wykorzystać je w praktyce.

Specjalista ds. Organizacji Usług Gastronomicznych, Hotelowych i Turystycznych

Choć z pozoru może wydawać się, że zarządzanie hotelem lub restauracją jest łatwe – nic bardziej mylnego. Specjalność na WSB-NLU przygotowuje do pracy w trudnych warunkach! Z nami uzyskasz wiedzę z zakresu planowania, kierowania i zarządzania przedsiębiorstwami z branży gastronomiczne, hotelowej i turystycznej.

Specjalista ds. Logistyki

Interesujesz się procesami logistycznymi, łańcuchami dostaw, dystrybucją lub koordynacją procesów? Do tego zależy Ci nap racy, w której możesz się wykazać? W takim razie rozwiń swoje skrzydła, wybierając specjalność poświęconą logistyce! Podczas toku studiów dowiesz się m.in. jak obsługiwać procesy logistyczne w organizacjach.

Specjalista ds. Marki i Public Relations

Przed tobą szansa na karierę w nowej, ale perspektywicznej branży! Wybierając specjalność Specjalista ds. Marki i Public Relations dowiesz się więcej na temat nowoczesnych kwestii marketingowych, zyskasz wiedzę, jak współpracować z mediami, budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa oraz wspierać działania firmy w rozwoju marki.

Specjalista ds. Reklamy Internetowej

Rozwój sklepów internetowych spowodował zapotrzebowanie na nowy rodzaj marketingowców. Praca w digital marketingu to dziś jedno z najbardziej prestiżowych zajęć. Jeśli chcesz pracować właśnie w tym obszarze – specjalność Specjalista ds. reklamy internetowej będzie doskonałym wyborem.

Specjalista ds. Administracji Publicznej

Decydując się na studia z zakresu administracji publicznej, możesz liczyć na wszechstronne wykształcenie, które pomoże Ci w komunikacji z otoczeniem. Dzięki WSB-NLU dowiesz się, jak wyglądają działalność publiczna, w jaki sposób zarządzać informacją, a także jakie procedury obowiązują w administracji publicznej.

Specjalista ds. BHP

Wielu pracodawców coraz częściej decyduje się na zatrudnienie specjalisty ds. BHP w swojej organizacji. Dzięki temu mają pewność, że w firmie jest osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo w miejscu pracy, a także przestrzeganie przepisów i norm. Chcesz poznać świat BHP? Dołącz do nas!

Specjalista ds. Rachunkowości i Finansów

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę, która otworzy przed Tobą ścieżkę kariery w instytucjach doradztwa finansowego, bankach lub biurach księgowych – ta specjalność będzie idealna dla Ciebie. Po jej ukończeniu bez trudu będziesz wykorzystywać wszelkie informacje do sporządzania raportów czy analiz finansowych.

 

Studia w Radomiu – Zarządzanie II stopnia na WSB-NLU


Chcesz zdobyć dyplom magistra z Zarządzania? Z WSB-NLU w Radomiu to możliwe! Bazujemy na najlepszy polskich i amerykańskich wzorcach naukowych, przygotowując studentów do pracy w zawodzie. Postaw na swój rozwój i wybierz studia II stopnia na WSB-NLU.

Nasz program studiów jest akredytowany przez Polską Komisję Akredytacyjną (PKA).

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie II stopnia w Radomiu

Czy wiesz, że samo ukończenie studiów to jeszcze nie wszystko? Na rynku pracy liczy się także doświadczenie, a to możesz zdobyć wybierając studia niestacjonarne z WSB-NLU. Dzięki temu połączysz karierę zawodową z nauką… a dodatkowo, jeśli wybierzesz odpowiednią specjalność na kierunku Zarządzanie, będziesz mieć okazję przetestować zdobytą wiedzę i umiejętności w praktyce! Sprawdź, jakie specjalności oferujemy w ramach studiów II stopnia z Zarządzania na WSB-NLU w Radomiu.

Zarządzanie Projektami

Zarządzanie projektami, umiejętność kontrolowania przedsięwzięć, odpowiedniego wyciągania wniosków oraz kierowania zespołem to dziś bardzo ważne, specjalistyczne umiejętności, doceniane na rynku pracy. Zdobądź je, decydując się na Zarządzanie projektami na WSB-NLU.

Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

Praca na stanowisku menadżera nie należy do najprostszych – ciąży na niej duża odpowiedzialność, trzeba bowiem umiejętnie zarządzać zespołem, kierować ludźmi i zadaniami. Głównym celem naszej specjalności jest przygotowanie Cię właśnie do tej roli! Dowiedz się, jak wdrażać strategie personalne, motywować pracowników lub tworzyć odpowiednie warunki zatrudnienia.

Zarządzanie Firmą

Jeśli zdecydujesz się na specjalność Zarządzanie firmą w ramach studiów II stopnia na WSB-NLU, pogłębisz swoją wiedzę dotyczącą m.in. zarządzania międzynarodowego, kierowania projektami, zarządzania kapitałem ludzkim oraz dowiesz się, jak opracowywać strategie marketingowe.

Zarządzanie Finansami

Szacowanie ryzyka, zarządzanie sytuacją kryzysową związaną z finansami – to trudne zajęcie! Jeśli czujesz, że ekonomia oraz zagadnienia związane z kursami walut, stopami procentowymi czy wartościami cen akcji i obligacji to coś, czym chcesz się zajmować, postaw na naszą specjalność na WSB-NLU w Radomiu!

Promocja i Techniki Sprzedaży

W jaki sposób odpowiednio wspierać sprzedaż? Jak rozpoznać klienta skłonnego do zakupu? Tego i wielu innych zagadnień dowiesz się na studiach o specjalności Promocja i techniki sprzedaży. Zdobędziesz także wiedzę o tym, jak wspierać struktury handlowe w organizacji, wykorzystywać techniki psychologii sprzedaży oraz skutecznie prowadzić negocjacje.

Zarządzanie w Administracji Publicznej

Poruszanie się w przepisach prawa administracyjnego, tworzenie profesjonalnej dokumentacji – to tylko niektóre z obowiązków pracowników administracji rządowej i samorządowej. Jeśli zdecydujesz się na specjalność w tym zakresie, dowiesz się także m.in. jak wykorzystywać narzędzia informatyczne w administracji, realizować działania o charakterze publicznym oraz zarządzać zasobami organizacji.

Zarządzanie w Biznesie Turystycznym i Restauracyjnym

Jeśli chcesz pracować w biznesie gastronomicznym, rozwijać ośrodki turystyczne lub po prostu zarządzać przedsiębiorstwami w tych branżach – nasza specjalność będzie doskonałym wyborem! Dzięki zajęciom na WSB-NLU w Radomiu dowiesz się m.in. jak zarządzać obsługą, poznasz elementy marketingu, dowiesz się jak planować rozwój pracowników.

Współczesna Rachunkowość

Współczesna Rachunkowość to specjalność, która ma charakter praktyczny. Podczas zajęć nauczysz się, jak prowadzić księgi rachunkowe, dokumentować i zapisywać dane o działalności przedsiębiorstwa, a także jak sporządzać plany inwentaryzacji czy sprawozdania finansowe. Wszystko to przygotuje Cię do pracy m.in. w jednostkach budżetowych czy biurach rachunkowych.

Studia w Radomiu – Psychologia na WSB-NLU


Psychologia to wciąż jeden z najpopularniejszych kierunków studiów w Polsce. Nie powinno to nikogo dziwić – kierunek jest naprawdę fascynujący! Jeśli interesujesz się tym, co myślą inni, ciekawi Cię funkcjonowanie ludzkiego mózgu, chcesz nauczyć się lepiej obserwować rzeczywistość, która Cię otacza – nie zwlekaj, tylko wybierz jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia na WSB-NLU w Radomiu. Oferujemy w Radomiu dwa rodzaje studiów z zakresu Psychologii – jednolite studia magisterskie trwające 5 lat (10 semestrów) oraz jednolite studia magisterskie z transferem ocen (trwające 3-4 lata).

Specjalności w ramach kierunku Psychologia w Radomiu

Czy wiesz, że w ramach kierunku Psychologia na WSB-NLU w Radomiu prowadzimy dwie, zupełnie różne od siebie specjalności? Decydując się na jedną z nich masz szansę ukierunkować swoją przyszłość i zdobyć wiedzę niezbędną do późniejszej pracy w zawodzie psychologa. Wybierz to, co Cię interesuje i nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce na naszej uczelni!

Psychologia Kliniczna i Osobowości

Program specjalności Psychologia kliniczna i osobowości został przygotowany z myślą o tym, abyś w trakcie studiów zdobył umiejętności praktyczne z interesującego Cię kierunku. Odbędziesz zajęcia m.in. z diagnozy osobowości, psychologii klinicznej, poznasz narzędzia przydatne w pracy psychoterapeutycznej i dowiesz się, jak stawiać diagnozy. Dodatkowo czekają na Ciebie zajęcia z praktykami, którzy wprowadzą Cię w niezwykły świat psychologii.

 

Psychologia Organizacji i Zarządzania

Psychologia organizacji to fascynująca dziedzina, która uczy m.in. psychologicznych aspektów prowadzenia i zarządzania biznesem. W trakcie omawianej specjalności na WSB-NLU dowiesz się więcej o kontroli efektywności, zachowaniach konsumenckich oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi. Nasza specjalność skierowana jest do wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć rynek biznesowy oraz mechanizmy nim kierujące.

Psychologia studia jednolite magisterskie z transferem ocen w Krakowie

Studia w Radomiu – Informatyka – studia inżynierskie na WSB-NLU


Kierunek Informatyka to studia inżynierskie, które sprawią, że staniesz się specjalistą w swojej dziedzinie. Nie mamy jednak klasycznego podejścia do nauczania informatyki – działamy w oparciu o metodę Project-Based Learning. Na WSB-NLU nie stawiamy wyłącznie na wiedzę teoretyczną i to jest podstawą sukcesu naszej uczelni! Ogromną zaletą kierunku są zajęcia prowadzone przez doświadczonych praktyków, w tym ekspertów z branży IT, deweloperów czy programistów biznesowych.

Już w trakcie III i IV roku studiów na WSB-NLU będziesz realizować rozbudowane projekty informatyczne dla największych firm z branży! Dodatkowo odbędziesz praktyki i staże w firmach, które objęły nasze specjalności patronatem.

Specjalności w ramach kierunku Informatyka w Radomiu

Na WSB-NLU stawiamy na ukierunkowanie studentów na wybraną przez nich dziedzinę informatyczną. Przygotowaliśmy propozycję trzech niezwykle interesujących specjalności, które przybliżą Cię do znalezienia w przyszłości pracy marzeń!

Programista Aplikacji Biznesowych

W ramach specjalności Programista aplikacji biznesowych na kierunku Informatyka, poznasz języki programowania, środowiska programistyczne oraz techniki internetowe i mobilne. Dodatkowo dowiesz się, jak działają zaawansowane algorytmy i na czym polegają zasady projektowania aplikacji. Oprócz tradycyjnych zajęć, zespół studentów realizuje zaawansowaną aplikację biznesową (desktopową, internetową i mobilną) pracując zgodnie z zasadami, które obowiązują w profesjonalnych zespołach programistycznych największych firm wytwarzających oprogramowanie.

Game Developer

Game Developer to nie lada gratka dla prawdziwych fanów świata gier! Wybierając tę specjalność dowiesz się również więcej o technologiach programowania sztucznej inteligencji w grach, podstawach modelowania i tworzenia animacji 3D. Jeśli zdecydujesz się na specjalność Game Developer, nie tylko poznasz tajniki projektowania gier na różnych platformach, ale również sam je stworzysz! Nasi studenci projektują indywidualnie i grupowo rozbudowane gry, w oparciu o różne technologie.

Analityk Cyberbezpieczeństwa

Cyberbezpieczeństwo to temat, który dziś jest na językach największych firm IT świata. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynkowemu, przygotowaliśmy specjalność Analityk cyberbezpieczeństwa, w trakcie której dowiesz się m.in. jak efektywnie zabezpieczyć własność intelektualną firmy i przetwarzanych danych. Dodatkowo, dzięki specjalności zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci przeciwdziałać takim zagrożeniom jak cyberataki czy cyberterroryzm.

 

Kontakt


W związku z sytuacją pandemiczną, spowodowaną przez COVID-19, nasza filia w Radomiu jest tymczasowo nieczynna.

Jeśli chcesz aplikować na studia na WSB-NLU – zapraszamy do kontaktu oraz korespondencyjnej wysyłki dokumentów do siedziby uczelni w Nowym Sączu.

Kontakt z Biurem Rekrutacji i Marketingu Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University:

Michał Kapała, tel.: +48 18 44 99 101

Hanna Hrechyshkina, tel.: +48 18 44 99 102

mgr Natalia Gut, tel.: +48 18 44 99 103

e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

Adres: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz

Stopka