Filia WSB-NLU w Tarnowie


Najlepszym sposobem na rozpoczęcie kariery zawodowej, która przyniesie sukces jest wybór odpowiednich studiów. Jeśli dodatkowo możesz łączyć naukę z pracą – tym lepiej dla Ciebie! Studia stacjonarne nie dają tej możliwości, albowiem wymagają od studentów pełnej dyspozycji. Alternatywą jest jedna z najstarszych i najlepszych uczelni prywatnych w Polsce – Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University.

Na WSB-NLU kładziemy duży nacisk na efektywne łączenie różnych obszarów zainteresowań naszych studentów, jednocześnie dając im czas na pracę oraz przyjemności. Nasza główna siedziba mieści się w Nowym Sączu, ale możesz skorzystać z usług naszej filii w Tarnowie!

Siedziba Wydziału Zamiejscowego WSB-NLU w Tarnowie (biuro i sale dydaktyczne) mieści się w budynku Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie przy ulicy Sanguszków 28 (na terenie Parku Sanguszków).

Studia Tarnów

Studia w Tarnowie - oferta edukacyjna WSB-NLU


Nie możesz dojeżdżać na studia do Nowego Sącza? Wybierz naszą filię zamiejscową w Tarnowie! Dzięki temu uzyskasz wykształcenie na najwyższym poziomie i zaoszczędzisz swój cenny czas. Oferta edukacyjna dla WSB-NLU w Tarnowie, zakłada innowacyjną metodę kształcenia na odległość. Co to oznacza? Zajęcia zarówno na jednolitych studiach magisterskich, jak i na I i II stopniu prowadzone są według formuły RealTime Online. Wszystkie zajęcia odbywają się w czasie rzeczywistym za pomocą modułu multitransmisji i dedykowanej dla naszej uczelni platformy CloudA™.

Decydując się studia na WSB-NLU możesz wybierać spośród takich kierunków jak:

  1. Psychologia,
  2. Zarządzanie,
  3. Informatyka.

Wszystkie zajęcia prowadzone w ramach studiów na WSB-NLU prowadzą do jednego – zdobycia odpowiedniej wiedzy i umiejętności praktycznych, niezbędnych w późniejszej pracy. Dodatkowo studia to świetna przygoda! Dołącz do nas – czekamy w filii zamiejscowej w Tarnowie.

Studia w Tarnowie

Studia według formuły RealTime Online w filii WSB-NLU w Tarnowie


Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Tarnowie to uczelnia, która rozumie potrzeby swoich studentów. Wiemy jak bardzo zależy Wam na swobodzie, zdobywaniu doświadczenia zawodowego, a nawet po prostu… wolnym czasie dla rodziny czy przyjaciół. Dlatego na WSB-NLU nie przywiązujemy studentów do murów uczelni – wręcz przeciwnie! Od wielu lat udoskonalamy system kształcenia na odległość, po to, abyś mógł studiować z dowolnego miejsca. Nie musisz codziennie dojeżdżać na uczelnię czy rezygnować z pracy. Działamy w myśl idei work-life balance. Przygotowaliśmy dla studentów WSB-NLU w Tarnowie ofertę zajęć w modelu RealTime Online. Co to takiego? RealTime Online to formuła, która umożliwia uczęszczanie na zajęcia i wykłady w formie zdalnej, w 100% przez internet. Kształcenie odbywa się za pomocą modułu multitransmisji w czasie rzeczywistym. Taka opcja jest doskonała szczególnie dla osób, które nie są w stanie regularnie dojeżdżać na stacjonarne zajęcia.

RealTime Online - dowiedz się więcej

Studia podyplomowe w Tarnowie

Studia w Tarnowie – Zarządzanie I stopnia na WSB-NLU


Szukasz swojej drogi zawodowej? Nie wiesz, czym się zając po maturze? Przychodzimy z odpowiednim rozwiązaniem – postaw na studia w Tarnowie! Decydując się na kierunek Zarządzanie na WSB-NLU zyskasz odpowiednią wiedzę merytoryczną oraz praktyczne przygotowanie do specjalistycznej pracy. Studia I stopnia na kierunku Zarządzanie w Tarnowie trwają 3 lata (łącznie 6 semestrów) i odbywają się w pełni online.

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie I stopnia w Tarnowie

Studia licencjackie trwają 3 lata – to czas dla Ciebie, który powinieneś wykorzystać na zdobycie niezbędnej wiedzy oraz umiejętności. Wszystkie przedmioty na kierunku Zarządzanie zostały dobrane tak, byś zyskał jak najlepszy start w przyszłość. Dodatkowo, w ramach studiów I stopnia w Tarnowie możesz wybierać spośród wielu specjalności, które dodatkowo ukierunkują Twoją wiedzę. Poznaj je wszystkie!

Studia w Tarnowie na WSB-NLU

Specjalista ds. Sprzedaży

Interesuje Cię praca w charakterze opiekuna klienta? Chcesz odpowiadać w przyszłości za sprzedaż produktów i usług? Wybierz specjalność Specjalista ds. sprzedaży! Dzięki studiom na WSB-NLU nauczysz się, jak pełnić rolę negocjatora, w jaki sposób zarządzać zespołem oraz sprzedażą.

Analityk Biznesowy

Dziś w przedsiębiorstwach coraz większa rolę odgrywa wysokiej jakości analiza biznesowa. Decydując się na specjalność Analityk Biznesowy dowiesz się m.in. jak zarządzać obowiązkami analityka, jak wykorzystywać narzędzia IT w swojej pracy oraz jak tworzyć procesy biznesowe dla potrzeb projektu lub organizacji.

Specjalista ds. Organizacji Usług Gastronomicznych, Hotelowych i Turystycznych

Prowadzenie biznesów związanych z gastronomią, hotelarstwem lub turystyką nie jest proste! To zadanie, które wymaga wielu umiejętności. Możesz je nabyć decydując się na studia na WSB-NLU. Z nami dowiesz się, jak organizować pracę i zarządzać firmą, w jaki sposób kierować zasobami ludzkimi oraz jak budować wizerunek swojej organizacji.

Specjalista ds. Logistyki

Skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem to bardzo często zasługa odpowiedniej logistyki w biznesie. Dzięki studiom na WSB-NLU poznasz m.in. zasady funkcjonowania przedsiębiorstwa w skomplikowanym łańcuchu dostaw. Opanujesz zasady rządzące procesami przepływu dóbr przez kanały dystrybucyjne oraz zrozumiesz funkcjonowanie i rolę centrów dystrybucyjnych i logistycznych.

Specjalista ds. Marki i Public Relations

Zostań Specjalistą ds. Marki i Public Relations! Dowiedz się, w jaki sposób budować brand i zarządzać wizerunkiem przedsiębiorstwa. Wybierając studia I stopnia na WSB-NLU masz szansę nauczyć się, jakie są potrzeby dzisiejszego marketingu oraz jak zarządzać kontaktami z mediami.

Specjalista ds. Reklamy Internetowej

Reklama internetowa powstała wskutek intensywnego rozwoju branży e-commerce. Kiedyś promocja marki koncentrowała się wyłącznie wokół telewizji, radia czy prasy, dziś pora przejść do nowego wymiaru! Zostań Specjalistą ds. Reklamy Internetowej i zyskaj doświadczenie, które pozwoli Ci znaleźć pracę marzeń.

Specjalista ds. Administracji Publicznej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy, na WSB-NLU w Tarnowie przygotowaliśmy niezwykłą specjalność, po której zyskasz wiedzę jako Specjalista ds. Administracji Publicznej. W jej ramach dowiesz się jak planować i projektować rozwiązania, które zapewniają skuteczne funkcjonowanie jednostek samorządowych, rządowych czy innych organizacji.

Specjalista ds. BHP

Wielu pracodawców coraz częściej decyduje się na zatrudnienie Specjalisty ds. BHP w swojej organizacji. Chcesz podjąć pracę zawodową w tym zakresie? Wybierając studia na WSB-NLU dowiesz się, jak organizować i koordynować pracę, usuwać zagrożenia, prowadzić doradztwo i wspierać przestrzeganie norm i prawa pracy w przedsiębiorstwie.

Specjalista ds. Rachunkowości i Finansów

Interesuje Cię w przyszłości praca w branży finansowej lub rachunkowej? Wybierz dedykowaną specjalność na WSB-NLU! Po ukończeniu studiów będzie mieć wiedzę oraz praktyczne umiejętności, by pracować jako doradca finansowy, pracownik banku, biur księgowych czy działów finansowo-rachunkowych.

 

Zarządzanie II stopnia na WSB-NLU w Tarnowie


Co zrobić po zdobyciu dyplomu licencjata? Najlepiej wybrać się na studia II stopnia na kierunku Zarządzanie. Dzięki współpracy z nami zyskasz nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne z zakresu szeroko pojętego zarządzania. Na WSB-NLU pracujemy na najlepszych polskich oraz amerykańskich wzorcach, stawiając na w pełni indywidualny rozwój każdego studenta. Nasz program studiów jest akredytowany przez International Assembly for Collegiate Business Education oraz Polską Komisję Akredytacyjną (PKA).

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie II stopnia w Tarnowie

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czym chcesz zajmować się w przyszłości – rozważ odpowiednią specjalność w ramach kierunku Zarządzanie. Na studiach II stopnia w Tarnowie zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności z konkretnej, wybranej przez Ciebie dziedziny. Sprawdź, jakie specjalności możesz wybrać na naszej uczelni!

Studia w Tarnowie - Zarządzanie II stopnia na WSB-NLU

Zarządzanie Projektami

Masz już doświadczenie z zakresu zarządzania, ale wciąż chcesz się rozwijać? Zdobądź wiedzę z zakresu Zarządzania projektami. Dowiedz się więcej na temat wszystkich aspektów planowania, kontroli oraz zarządzania przedsięwzięciami projektowymi. Zyskaj praktyczne umiejętności z WSB-NLU!

Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

Czujesz, że poradzisz sobie w zarządzaniu zespołem lub pracą w dziale HR? Postaw na specjalność Zarządzanie Kapitałem Ludzkim! W jej ramach poznasz kluczowe procesy personalne, w tym dowiesz się i nauczysz, jak projektować oraz wdrażać strategie, jak wynagradzać i motywować pracowników, a także jak działać w aspekcie prawnym w organizacji.

Zarządzanie Firmą

Zarządzanie firmą to bardzo szeroka specjalność, w ramach której możesz zyskać naprawdę dużo! Poznasz między innymi techniki oraz obowiązujące metody wykorzystywane w zarządzaniu, dowiesz się, jak prowadzić firmę, wykorzystywać wiedzę z rachunkowości oraz ekonomii, a także jak planować procesy biznesowe!

Zarządzanie Finansami

Szacowanie ryzyka, zarządzanie sytuacją kryzysową związaną z finansami – to trudne zajęcie! Jeśli czujesz, że ekonomia oraz zagadnienia związane z kursami walut, stopami procentowymi czy wartościami cen akcji i obligacji to coś, czym chcesz się zajmować, postaw na naszą specjalność na WSB-NLU w Tarnowie!

Promocja i Techniki Sprzedaży

Zdobądź wiedzę o tym, jak wspierać struktury handlowe w organizacji, wykorzystywać techniki psychologii sprzedaży oraz skutecznie prowadzić negocjacje. Tego wszystkiego nauczysz się w ramach specjalności Promocja i techniki sprzedaży. Uzyskane kompetencje sprawią, że staniesz się pożądany na rynku pracy.

Zarządzanie w Administracji Publicznej

Specjalista do spraw zarządzania w administracji publicznej to zawód, który jest poszukiwany przez przedsiębiorców. Zdobyta w trakcie toku studiów II stopnia wiedza, wraz z umiejętnościami praktycznymi sprawi, że uzyskasz wszechstronne wykształcenie, które sprawdzi się podczas pracy w sektorze administracji publicznej.

Zarządzanie w Biznesie Turystycznym i Restauracyjnym

Turystyka i gastronomia to dwie dziedziny, które szczególnie w zeszłym roku odczuły skutki pandemii. Zajmowanie się biznesami tego typu wymaga (zwłaszcza teraz) profesjonalnego podejścia i odpowiedniej wiedzy. Dowiedz się, w jaki sposób skutecznie zarządzać biznesem turystycznym i restauracyjnym w nowej rzeczywistości!

Współczesna Rachunkowość

Zajęcia na kierunku Współczesna Rachunkowość to szansa, by zdobyć wiedzę i umiejętności od wykładowców z praktycznym doświadczeniem. Wybierając tę specjalność nauczysz się, jak działać w obrębie zagadnień finansowo-księgowych oraz prawnopodatkowych. Wybierz studia na WSB-NLU i zdobądź pracę w przedsiębiorstwie związanym z finansami lub załóż własną działalność gospodarczą.

Studia psychologiczne w Tarnowie na WSB-NLU


Na WSB-NLU mocno wierzymy, że jedynie praktyczne zajęcia oraz najaktualniejsza wiedza są w stanie wykształcić absolwentów na najwyższym poziomie. Dlatego w ramach naszych studiów oferujemy kierunek Psychologia – jeden z najchętniej wybieranych przez studentów z całej Polski.

W ramach studiów w Tarnowie gwarantujemy dwa rodzaje studiów z zakresu Psychologii – jednolite studia magisterskie trwające 5 lat (10 semestrów) oraz jednolite studia magisterskie z transferem ocen (trwające 3 lata). Podczas nich odkryjesz swój potencjał oraz zdobędziesz najbardziej aktualną i niezbędną wiedzę psychologiczną. Dodatkowo poznasz tajniki zawodu, dowiesz się, jak praktycznie wykorzystać metody diagnostyczne, niezbędne przy zrozumieniu drugiego człowieka oraz o wiele, wiele więcej.

Specjalności w ramach kierunku Psychologia w Tarnowie

Studia psychologiczne na WSB-NLU w Tarnowie to okazja, by zdobyć wykształcenie na najlepszym poziomie, a w następstwie – pasjonującą pracę. Stereotypowe wyobrażenia o pracy psychologa są już mocno nieaktualne. Ponieważ psychologia przenika do praktycznie każdego aspektu naszego życia, przygotowaliśmy dwie specjalności, które ukierunkują Twoją ścieżkę kariery zawodowej! Sprawdź, co możesz wybrać w ramach studiów na WSB-NLU.

Studia w Tarnowie - Psychologia

Psychologia Kliniczna i Osobowości

Jeśli tym, co Cię interesuje najbardziej jest zrozumienie zachowania swojego lub innych ludzi, chcesz pogłębić umiejętność obserwacji otoczenia oraz analizy procesów zachodzących w relacjach międzyludzkich – specjalność Psychologia kliniczna i osobowości będzie trafnym wyborem. Studenci w ramach kierunku opanowują teoretyczną i praktyczną wiedzę umożliwiającą przeprowadzanie badań diagnostycznych oraz formułowanie opinii potrzebnych do celów leczniczych, terapeutycznych czy orzeczniczych.

Psychologia Organizacji i Zarządzania

Chcesz poznać wpływ zjawisk psychologicznych na interakcje w przedsiębiorstwie? A może pragniesz dowiedzieć się więcej o tym, jak psychologia może przenikać do różnych aspektów zarządzania biznesem? Dobrze się składa – postaw na specjalność Psychologia Organizacji i Zarządzania! Dzięki niej nabędziesz umiejętność słuchania oraz obserwacji otoczenia przedsiębiorstwa. Nauczysz się, jak wyciągać wnioski, przeprowadzać analizy i rozwiązywać trudności w biznesie. Zostań wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie psychologii!

Psychologia studia jednolite magisterskie z transferem ocen w Krakowie

Studia w Tarnowie – Informatyka – studia inżynierskie na WSB-NLU


IT to dziś jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin na świecie. Informatycy w postaci web developerów, programistów czy analityków bez trudu znajdą zatrudnienie w każdym zakątku Polski. Żeby jednak tak się stało, należy zyskać odpowiednią wiedzę. Gdzie? Najlepiej na WSB-NLU w Tarnowie!

Nasze studia na kierunku Informatyka to kierunek inżynierski, prowadzony przez praktyków, którzy na co dzień mają możliwość pracy w branży IT. Podczas toku studiów stosujemy innowacyjną metodę nauczania poprzez projekt. Co to oznacza? Podczas III i IV roku studiów na WSB-NLU będziesz realizować rozbudowane projekty informatyczne dla największych firm z branży IT!

Rozwijaj skrzydła w branży IT – zyskaj doświadczenie z WSB-NLU!

Specjalności w ramach kierunku Informatyka w Tarnowie

Na WSB-NLU w Tarnowie gwarantujemy studentom możliwość uzyskania mocno specjalistycznej wiedzy. Wszystkie przedmioty specjalnościowe w ramach studiów inżynierskich prowadzone są przez praktyków. Sprawdź, jaką ścieżkę kariery możesz wybrać po studiach na WSB-NLU!

Studia w Tarnowie - Informatyka

Programista Aplikacji Biznesowych

Specjalność Programista aplikacji biznesowych to opcja dla osób, które interesuje praca w przedsiębiorstwach wytwarzających oprogramowania, branży e-commerce i wielu innych. Nasza oferta edukacyjna zakłada m.in. naukę języków programowania, umiejętność wykorzystywania zwinnych metod wytwarzania oprogramowania. Dowiesz się, jak projektować aplikacje, przy zastosowaniu m.in. technik mobilnych i internetowych.

Game Developer

Jeśli gry są tym, co kochasz – połącz pasję z możliwościami zarobkowymi! Zostań profesjonalnym Game developerem, decydując się na studia specjalnościowe na WSB-NLU. Podczas toku studiów inżynierskich poznasz silniki tworzenia gier, języki programowania, dowiesz się, w jaki sposób tworzyć gry na różnych platformach. To jednak nie wszystko. Podczas specjalności będziesz tworzyć indywidualnie lub w grupie rozbudowane gry!

Analityk Cyberbezpieczeństwa

Zapotrzebowanie na specjalistów do spraw cyberbezpieczeństwa stale rośnie. Świat na dobre przenosi się do internetu – tutaj działa większość firm, sklepów, a także banków! Nic więc dziwnego, że rośnie też ryzyko cyberataków i hakerów, którzy chcą wykraść dane. Przedsiębiorstwa chcą temu zapobiec, dlatego zatrudniają analityków cyberbezpieczeństwa. Zostań specjalistą w tej dziedzinie, wybierając studia inżynierskie na WSB-NLU!

Kontakt


Pomimo sytuacji epidemiologicznej w kraju, nasza filia WSB-NLU w Tarnowie pracuje normalnie! Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji możesz dostarczyć osobiście do Wydziału Zamiejscowego WSB-NLU lub przesłać na adres głównej siedziby w Nowym Sączu.

Kontakt z Wydziałem Zamiejscowym WSB-NLU w Tarnowie:

mgr Dorota Zaród, tel.: +48 693 103 446

e-mail: dzarod@wsb-nlu.edu.pl

Adres: ul. Sanguszków 28, 33-100 Tarnów

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 11:00

UWAGA
Uprzejmie informujemy, iż w związku z urlopem w dniach od 9 do 20 sierpnia 2021r Biuro w Tarnowie będzie nieczynne. Zapraszamy do kontaktu z Centrum Rekrutacji WSB-NLU w Nowym Sączu

Kontakt z Centrum Rekrutacji WSB-NLU w Nowym Sączu:

Michał Kapała, tel.: +48 18 44 99 101

mgr Natalia Gut, tel.: +48 18 44 99 103

e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

Adres: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Stopka