Studia podyplomowe
z zakresu Prawa:

Sztuczna inteligencja

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów:

5 950 zł


Sztuczna inteligencja powoli staje się już nieodłącznym elementem wielu procesów w szeroko pojętej branży IT.

W związku z tym na rynku rośnie zapotrzebowanie na specjalistów znających od podszewki zarówno prawidłowości jej funkcjonowania, jak i techniczne oraz prawne zagadnienia, związane z jej wykorzystywaniem. Jeżeli interesuje Cię nabycie opisanej powyżej wiedzy i umiejętności, zapoznaj się z programem naszych studiów podyplomowych sztuczna inteligencja. Pomożemy zdobyć Ci kompleksową wiedzę oraz pakiet umiejętności niezbędnych do wykonywania jednego z najdynamiczniej rozwijających się obecnie zawodów przyszłości.

Sztuczna inteligencja jako studia podyplomowe - dla kogo to dobry kierunek?

Sztuczna inteligencja to podyplomowe studia na WSB-NLU, które stworzone zostały z myślą o absolwentach kierunków takich, jak zarządzanie, informatyka oraz prawo. To również studia, które wybrać mogą osoby zainteresowane nowymi technologiami i rozwojem sztucznej inteligencji, a także prawnymi aspektami jej tworzenia i wykorzystywania. Kierunek przeznaczony jest dla osób już pracujących, jak i planujących swoją przyszłą karierę zawodową, widzących się na stanowiskach różnych szczebli, zarówno w branży IT, jak i w różnych sektorach biznesu.

Program studiów podyplomowych Sztuczna inteligencja

Program studiów jest w przygotowaniu.

  • Dostępny będzie od 15 czerwca 2023 r.

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Sztuczna inteligencja?

Jeden z naszych najnowszych kierunków to kompleksowy, starannie przemyślany program zajęć. Ich szeroki i zróżnicowany wachlarz pozwala na uzyskanie ugruntowanej wiedzy oraz cennych kompetencji, z zakresu pracy ze sztuczną inteligencją, jej ekosystemu oraz związanej z jej wykorzystywaniem etyki i prawa. Absolwenci studiów Sztuczna inteligencja z powodzeniem znajdą zatrudnienie w organizacjach i przedsiębiorstwach kierujących projektami AI; mogą także starać się o objęcie stanowisk wyższego i średniego szczebla, związanych z nabywaniem oraz wdrażaniem rozwiązań AI.

87% naszych Absolwentów
znajduje pracę w zawodzie

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Sztuczna inteligencja?

Interaktywne studia podyplomowe Sztuczna inteligencja to kierunek niestacjonarny, odbywający się w formacie RealTime Online. Czas trwania studiów wynosi:

  • 2 semestry

Koszt studiów podyplomowych Sztuczna inteligencja

Czesne za cały tok studiów wynosi 5 950 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 595 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ
Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Prawa.

Sprawdź naszą ofertę studiów magisterskich jednolitych z zakresu Prawo.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.