Studia podyplomowe
z zakresu Pedagogiki:

Trener umiejętności społecznych

Trener umiejętności społecznych

Poziom:

Studia podyplomowe

Czas trwania:

2 semestry

Czesne za cały tok studiów:

3 650 zł


Myślisz nad rozwojem? Chcesz zdobyć nowe umiejętności, które dadzą ci okazję do pracy z szerszym gronem?

Myślisz nad rozwojem? Chcesz zdobyć nowe umiejętności, które dadzą ci okazję do pracy z szerszym gronem?

A może szukasz metod, dzięki którym znacznie łatwiej uda ci się zorganizować pracę z dziećmi czy młodzieżą o specyficznych problemach wychowawczych? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! Studia podyplomowe Trener umiejętności społecznych na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu stworzą przed tobą zupełnie nowe możliwości.

Trener umiejętności społecznych - dla kogo to odpowiedni kierunek?

Trener umiejętności społecznych - dla kogo to odpowiedni kierunek?

Trener umiejętności społecznych to studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University, które przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć dodatkową wiedzę z zakresu psychologii oraz pedagogiki. To szansa, by zyskać doświadczenie oraz niezbędne umiejętności do pracy z młodzieżą oraz dziećmi.

Studia podyplomowe Trener umiejętności społecznych są skierowane do osób z wyższym wykształceniem oraz przygotowaniem pedagogicznym, które chcą wykorzystać swój potencjał w ciekawej i mocno angażującej pracy. Są przeznaczone dla osób empatycznych, które odczuwają chęć pomocy innym, a także mają pasję i czują potrzebę pracy z najmłodszymi. To świetny kierunek, który sprawdzi się w przypadku rozwoju zawodowego osób, które na co dzień pracują jako pedagodzy, psychologowie, nauczyciele, wychowawcy w placówkach oświatowych oraz wychowawczych, czy w kurateli.

 

Co warto wiedzieć o studiach podyplomowych Trener umiejętności społecznych?

Trener umiejętności społecznych to studia podyplomowe, które są prowadzone w oparciu o wszystkie standardy kształcenia. Są to dwusemestralne studia doskonalące.

Program studiów podyplomowych Trener umiejętności społecznych

Program studiów podyplomowych Trener umiejętności społecznych

Na WSB-NLU ogromny nacisk kładziemy na praktyczne podejście do studiów, co pozwala na wyposażenie absolwentów nie tylko w wiedzę, ale również umiejętności oraz narzędzia, które sprawdzą się w codziennej pracy. W trakcie toku studiów Trener umiejętności społecznych studenci biorą udział w zajęciach, które koncentrują się m.in. wokół podstawowych założeń pedagogicznych i psychoterapeutycznych, co pomaga w pracy z osobami z problemami społecznymi.

W programie studiów podyplomowych będziesz mieć do czynienia m.in. z takimi zagadnieniami jak:

  • sposoby budowania zespołu,
  • metody prowadzenia treningów umiejętności społecznych,
  • trening interpersonalny oraz sposoby komunikacji międzyludzkiej,
  • specyfika zajęć z dziećmi i młodzieżą trudną,
  • sposoby tworzenia warsztatów oraz spotkań z grupami dzieci i młodzieży.


Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.  

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Trener umiejętności społecznych?

Jakie kompetencje zyskują absolwenci kierunku Trener umiejętności społecznych?

Trener umiejętności społecznych to szansa, by zdobyć doświadczenie i praktyczne umiejętności, które będą poszukiwane na rynku pracy. Już dziś masz szansę na rozszerzenie swoich możliwości zawodowych. Dzięki studiom podyplomowym zyskasz kompetencje niezbędne do pracy z dziećmi i młodzieżą, która sprawia trudności wychowawcze. Będziesz mógł wspierać ich rozwój, a jednocześnie pomagać w rozwiązywaniu problemów, ułatwiać nawiązywanie relacji czy współpracy z innymi. Studia podyplomowe na WSB-NLU otwierają przed tobą zupełnie nową ścieżkę zawodową.

Dzięki studiom na kierunku Trener umiejętności społecznych zyskasz kompetencje w zakresie m.in. pracy z młodzieżą trudną, budowania zaangażowania grupowego, przekazywania wiedzy i umiejętności w ramach radzenia sobie ze stresem, traumą czy tremą.

Dodatkowo poszerzą się twoje perspektywy zawodowe. Studia podyplomowe Trener umiejętności społecznych to okazja, by znaleźć zatrudnienie m.in. w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych, ale nie tylko. Jak absolwent WSB-NLU też ubiegać się pracę w świetlicach czy placówkach opiekuńczo-wychowawczych, a także organizacjach pomocowych, ośrodkach terapeutycznych.

87% naszych Absolwentów
znajduje pracę w zawodzie

nasi studenci zasiadają w radach nadzorczych

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online. Nasze studia dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy - platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

Wykładowy

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.

RealTime Online
Ćwiczeniowy

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

RealTime Online
Zaliczeniowy

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

RealTime Online

Jak długo trwają studia podyplomowe Trener umiejętności społecznych?

Trener umiejętności społecznych to studia podyplomowe, których czas trwania na WSB-NLU wynosi dwa semestry.

Koszt studiów podyplomowych Trener umiejętności społecznych

Czesne za cały tok studiów wynosi 3 650 zł.

Wariant ratalny -  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 365 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa - opłata rekrutacyjna - wynosi 85 zł.

Jak wygląda świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?

Opis wzoru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych oraz zasady jego wypełniania, ewidencjonowania i wydawania.

Projekt graficzny ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH wraz z opisem zabezpieczeń.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda rejestracja internetowa na studia?
Jakie dokumenty muszę złożyć, by zostać studentem WSB-NLU?
Ile wynosi opłata rekrutacyjna w WSB-NLU?
W jaki sposób mogę uzyskać informację o przyjęciu na studia?
W jaki sposób mogę ubiegać się o przyjęcie do akademika?
W jaki sposób mogę się zapisać na studia?
W jakiej formie złożyć dokumenty czy muszę przesłać je pocztą?
Jak wygląda studiowanie online? Czy na część zjazdów należy zjawić się na uczelni?
Chcę studiować dwie specjalności jednocześnie, jak to zrobić?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Przejdź do FAQ
Studia podyplomowe Dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja na studia podyplomowe w WSB-NLU?

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia podyplomowe w WSB-NLU, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

W chwili obecnej możliwość rekrutacji na poszczególne kierunki istnieje wyłącznie w ramach limitu wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji i Marketingu:

+48 18 44 99 190

Nie jesteś jeszcze zdecydowany?

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i dodatkowe możliwości!

Wzbogać swoją wiedzę dodatkowymi kursami online z zakresu Psychologia.

Sprawdź naszą ofertę studiów magisterskich jednolitych z zakresu Psychologia.

Sprawdź wydarzenia oraz projekty społecznej naszej Uczelni. Poznaj władze i sylwetki absolwentów.

Poznaj lepiej nasz Campus i Studentów. Sprawdź formy studiowania i możliwe stypendia.