Biegnij z nami po uśmiech Kacperka Matusika!!!

Wystartowały zapisy na IV Bieg i Rajd Kurierów Sądeckich.

Jak co roku już 12 maja br. będziemy się ścigać na legendarnej trasie czyli z dworca PKP w Rytrze na Przehybę.

Dla tegorocznych startujących w 4 edycji Biegu i Rajdu Kurierów chcących pobić REKORD TRASY mamy informację - LEKKO NIE BĘDZIE!

!! Dla ambitnych rywalizacja z najszybszym rektorem regionu – dr.Dariuszem Woźniakiem Rektorem WSB-NLU !!

!! Dla 10 pierwszych zapisanych na RAJD wpisowe gratis – sponsor WSB-NLU !!

Na każdego uczestnika Rajdu czeka pakiet startowy, w tym roku będziecie mogli liczyć na:

- czapeczkę z daszkiem

- ciepły posiłek po biegu

- ognisko z pysznościami

Dla najszybszych cenne nagrody.

WPISOWE na RAJD: 25 zł

ZAPISYhttps://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Index - wyłącznie do 30.04.2019

START: 12.05.2019 wyjazd  godz. 7.00 MOK  (przejazd autobusem w cenie, na trasie: Nowy Sącz – Rytro. – Rytro – Nowy Sącz)

Zapraszamy na V Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile dla dzieci (w czterech kategoriach wiekowych) i dorosłych oraz liczne atrakcje podczas imprezy

Gdzie: Nowy Sącz, Miasteczko Galicyjskie

Kiedy: 02.06.2018r. (sobota)

Kto: Wszyscy, którzy chcą pomóc!

Goście specjalni: Violka Marcinkiewicz,  No Brothers Acoustic Duo

Cel:  zebrać 8.000 zł, które w całości zostaną przeznaczone na leczenie  i rehabilitację 8-letniego Kacperka Matusika,  cierpiącego na niedowład nóżek i rączek oraz epilepsję, podopiecznego Stowarzyszenia SURSUM CORDA

Opłata:

za udział w imprezie na płycie rynku Miasteczka Galicyjskiego –brak

za udział w biegu:

cegiełka w wysokości 10 zł dla osób zarejestrowanych on-line  do dnia 20.05.2018 (niedziela), opłatę należy wnieść podczas potwierdzenia rejestracji w dniu 02. 06. 2018 w Biurze Biegów w godzinach: 9.00-9.45;

cegiełka w wysokości 20 zł dla osób rejestrujących się w dniu imprezy (02.06.2018) w Biurze Biegów  w godzinach: 9.00-9.45.

Całość zebranych środków zostanie przeznaczona na leczenie   i rehabilitację 8-letniego Kacperka Matusika!

W zamian za opłatę gwarantujemy: medal, wodę mineralną, kiełbaskę, słodki upominek i udział w innych atrakcjach.

Nagrody: najważniejsza nagroda to uśmiech Kacperka:)

Dodatkowe nagrody: dzięki hojności sponsorów będą rozdawane nagrody za trzy pierwsze miejsca, puchary za pierwsze miejsce, medale dla wszystkich dzieci oraz nagrody dla osób, które jako pierwsze zarejestrują się on-line.

Rejestracja:

on-line (preferowana) do dnia 20.05.2018 (niedziela), w tym przypadku należy potwierdzić rejestrację w dniu 02. 06. 2018 w Biurze Biegów w godzinach: 9.00-9.45;

w dniu imprezy w Biurze Biegu w godzinach: 9.00-9.45;

Organizatorzy:

Studenci WSB-NLU

Patronat generalny Biegu 2018:

Grupa LOTOS S.A.

STRONA BIEGU

Uczestnicy wyjazdu proszeni są o zabranie odzieży i obuwia dostosowanego do wędrówki górskiej.