Dialog Obywatelski z dr. Filipem Skawińskim!

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu w ramach Dialogu Obywatelskiego.

W rozmowie weźmie udział dr Filip Skawiński, Analityk z Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Odbędzie się ono 27 lutego 2019, o godz. 11:00 w Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu, przy ul. Zielonej 27, w Auli 126 C

Spotkanie zatytułowane Perspektywa finansowa 2021-2027. Miejsce regionów peryferyjnych: przypadek Sądecczyzny poprowadzi dr Jerzy Choroszczak, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Informatyki WSB-NLU.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1342851992521261/

Dialogi obywatelskie to otwarte dla szerokiej publiczności debaty z komisarzami i innymi urzędnikami Unii Europejskiej. Uczestnicy mogą im zadawać pytania, zgłaszać swoje uwagi oraz wypowiedzieć się na temat wpływu unijnej polityki na codziennie życie. Jest to doskonała okazja, by wyrazić swoją opinię!

 

Spotkanie w Nowym Sączu będzie poświęcone przedsiębiorcom lokalnym i studentom WSB-NLU, którzy dowiedzą się jak będzie wyglądała nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej w latach 2021-2027 i jak może ona wpłynąć na rozwój Sądecczyzny. Podczas spotkania nie zabraknie kwestii związanych z lokalnymi inwestycjami transportowymi, ale także wsparcia inicjatyw młodych ludzi na obszarach peryferyjnych, czy ochrony przedsiębiorstw sektora MŚP przed graczami globalnymi.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, prosimy o rejestrację pod linkiem: https://goo.gl/forms/lvO1HE6jbOKE9Rnm2

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

 

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia!

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!