Dla naszych studentów zawsze negocjujemy najlepsze możliwe warunki!

👌Tym razem zapewniliśmy studentom testowy dostęp do bazy Emerging Markets Information Service (EMIS), która zapewnia kompleksowe i wyczerpujące informacje z ponad 6,500 publikacji wraz z wieloletnimi archiwami, dotyczące rynków rozwijających się i obejmuje swoim zasięgiem ponad 147 rynków, w tym Polskę. Dla każdego z krajów otrzymują oni dostęp do kilkuset źródeł informacji.

👌Do dyspozycji użytkowników są m.in. pełne sprawozdania finansowe spółek publicznych i niepublicznych, dane dotyczące profili spółek, statystyki i raporty sektorowe, analizy makroekonomiczne, dane i analizy makroekonomiczne uzyskiwane bezpośrednio z wiodących źródeł informacji krajowych i międzynarodowych. Ponadto w bazie dostępne są czasopisma pełnotekstowe jak np. Rzeczpospolita, Newsweek, Wprost, Puls Biznesu, Dziennik Gazeta Prawna i itd…😎

Baza w wersji testowej będzie dostępna do końca listopada, z powodu badania zainteresowaniach!👈

W przypadku wielu odnotowanych wejść i dużego zainteresowania zostanie wdrożona na stałe.

Z bazy można korzystać z komputerów w sieci uczelni lub zdalnie - poprzez wirtualne laboratorium, pod linkiem: https://www.emis.com/.

Chyba nie musimy wspominać, jakie to udogodnienie np. dla osób studiujących zarządzanie..💪

Szczegółowe informacje uzyskają Państwa pod adresem: biblioteka@wsb-nlu.edu.pl