Doświadczenie w księgowości symfonia

Doświadczenie w księgowości - nasi studenci zdobywają je z SYMFONIA!

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University rozpoczyna współpracę, która pozwala studentom Zarządzania, zwłaszcza na kierunkach finansowych i rachunkowych, zdobyć jeszcze większe doświadczenie księgowe. O czym mowa? O dołączeniu do programu “Symfonia dla Edukacji”, prowadzonego przez warszawską firmę SYMFONIA Sp. z o.o.

W ramach zajęć na kierunkach finansowych, biznesowych i księgowych, dzięki współpracy z SYMFONIA studenci WSB-NLU korzystają z oprogramowania Symfonii. Firma SYMFONIA Sp. z o.o. jest obecnie wiodącym polskim producent oprogramowania do zarządzania mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

Pozwala to wykorzystać nowoczesne narzędzia, które są niezbędne w codziennej pracy w wielu firmach o profilu księgowym czy finansowym. Skorzystanie z najlepszych na rynku narzędzi już na etapie edukacji pozwala zyskać naszym absolwentom przewagę na rynku pracy. Za pomocą najbardziej aktualnego i najlepszego oprogramowania, studenci WSB-NLU uczą się, jak prowadzić księgi rachunkowości, dokonywać rozliczeń ryczałtowych czy zrozumieć założenia automatyzacji w codziennej pracy księgowych.

Studenci, którzy uczą się na oprogramowaniu Symfonia, mają okazję poznać trzy główne moduły programu, które pokazują jak rozliczać finanse i księgowość, kadry oraz płacę oraz środki trwałe. To doskonała okazja, by dowiedzieć się w praktyce, jak może wyglądać ich codzienna praca. Dla studentów WSB-NLU to nie tylko szansa, by poznać konkretny program, ale przede wszystkim, by nabyć doświadczenie i umiejętności, które pozwalają np. zrozumieć sposób generowania firmowych sprawozdań, jednolitych plików kontrolnych (JPK) czy procesów, jakie zachodzą podczas codziennych zadań księgowych i rachunkowych.

Dzięki zastosowaniu systemów informatycznych studenci mają okazję, by zyskać rozszerzoną perspektywę zawodu księgowego czy finansisty. Dzięki współpracy z Symfonią, absolwenci WSB-NLU zyskują to, co najważniejsze - realną wiedzę sprawdzoną podczas praktyki. W końcu trening czyni mistrza!

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!