Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

PROCES REKRUTACJI

dr Dariusz Woźniak prof. WSB-NLU o historii uczelni i drodze do Rektora WSB-NLU

Oceń ten wpis:
(0.0)

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu przygotowanego przez DTS24 z Rektorem dr Dariuszem Woźniakiem, prof. WSB-NLU. W tym materiale znajdziecie odpowiedzi na wiele ważnych pytań dotyczących WSB-NLU. Między innymi dowiecie się, kiedy Rektor rozpoczął swoją przygodę z uczelnią, jak WSB-NLU ewoluowało na przestrzeni lat oraz w jakie formy studiów uczelnia aktualnie inwestuje najwięcej. Poznamy także kierunki rozwoju WSB-NLU oraz to, co nowego czeka nas w najbliższym czasie. Niezwykle interesujące informacje będą dostępne w tym nagraniu.

Zadzwoń do nas:

+48 18 44 99 100

lub podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz dogodną porę:

Wyślij formularz, a zadzwonimy do Ciebie!

Więcej informacji