Erasmus+

Biuro Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w programie Erasmus+. Uczestnictwo w programie to możliwość zdobycia stypendium  na wyjazd na studia lub praktykę do jednego  z krajów programu.  Uczestnikiem programu może zostać każdy student, który ukończył I rok studiów dziennych lub zaocznych oraz spełnia wymogi rekrutacji na program. 
W ramach programu Erasmus+ można otrzymać stypendium w wysokości od 300 do 800 euro miesięcznie, w zależności od kraju pobytu oraz rodzaju wyjazdu. Studia zrealizowane w ramach Erasmus+ w zagranicznej uczelni partnerskiej są równoważne ze studiami w macierzystej uczelni wysyłającej.

Jeśli posiadasz otwarty umysł, jesteś ciekawy świata i innych kultur, jesteś chętny do przeżycia niesamowitej przygody spotkaj się z nami w dniu 11 kwietnia na Dniu Erasmus+, gdzie nasi studenci- stypendyści programu podzielą się swoimi doświadczeniami z pobytu w innych krajach podczas studiowania na jednej z uczelni partnerskich;  a pracownicy Biura Współpracy Międzynarodowej przedstawią zasady otrzymania stypendium. Czekamy na Ciebie 11 kwietnia w holu budynku C w godzinach 10.00 do 14.00.

Biuro Współpracy Międzynarodowej

Tel. 18/44 99 107

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!