Game Challenge - Festiwal Gier

Game Challenge czyli Festiwal Gier w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University !


W minioną sobotę odbyła się 2 edycja festiwalu gier czyli Game Challenge !


WSB-NLU jeszcze nigdy nie widziało takiej ilości gier ! Wydawnictwo Hobbity.pl zapełniły hol całą masą planszówek,  w sekcji „GNS” czyli „Gramy na Sądecczyźnie” trwały wielkie rozgrywki, gdzie gry rozłożone na wielkich stołach zadziwiały wielogodzinnymi potyczkami ! W sekcji „Bitewniaki” nie brakowało zachwytów nad majestatycznymi figurami, całymi legionami wojsk, realistycznymi budynkami i elementami przyrody.
Nasi najmłodsi goście przepadli w kąciku plastycznym oraz w strefie przedszkola MISIEK gdzie dzieci, a nawet i rodzice programowali ozoboty oraz grali w planszówki dla najmłodszych !


Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również: Xbox, który nie jednego zmusił do aktywności fizycznej, ozoboty i VR w strefie Naukowej Wioski.
Na piętrze zlokalizowane były gry retro oraz VR, do którego jak zwykle stała niekończąca się kolejka. Fajnym doświadczeniem było również patrzeć na dzieciaki grające w gry, które sami pamiętamy z dawnych lat. Ten powrót do przeszłości zafundowała nam ekipa „Retro Gry” za co dziękujemy  !
Wy natomiast byliście jak zawsze niezawodni ! W każdej sekcji obserwowaliśmy jak dzieci, młodzież i dorośli odpływają w świecie gier ! Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie !

Dziękujemy wszystkim współorganizatorom !

  • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University Rada Uczelniana
  • Naukowa Wioska
  • Wydawnictwo Hobbity.pl
  • Zespół Świetlic Środowiskowych
  • Grupa "Bitwy na Stole"
  • Grupa "Gramy na Sądecczyźnie"
  • Klub Kodowania MBP w Gorlicach

 

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!