Grafika komputerowa - doskonały wybór dla osób, które chcą studiować zdalnie!

Jedna z najbardziej ekscytujących i innowacyjnych dziedzin współczesnej inżynierii, grafika komputerowa, to skomplikowane połączenie nauki, inżynierii, sztuki i psychologii. Dlaczego warto pójść na studia w tym zakresie? Bo to szansa na realną pracę, bardzo ciekawy zawód i dużą dawkę przyjemności, z tego co się robi!


Studia graficzne - co warto wiedzieć?
Grafika komputerowa to doskonały wybór dla osób, które interesują się sztuką i chcą tworzyć własne projekty. Jest to także kierunek perspektywiczny, który cały czas się rozwija i daje szansę na znalezienie pracy w różnych dziedzinach - od pracy w placówkach kulturalnych, po tworzenie grafik dla firm marketingowych, ale też gier i animacji komputerowych. Studia inżynierskie z grafiki komputerowej będą idealne dla osób, które interesują się także informatyką.


Dlaczego warto studiować Grafikę komputerową?
Studenci poznają różnice między grafiką wektorową a rastrową. Nauczą się tworzyć obrazy w technice 3D oraz korzystać z najbardziej cenionych i popularnych programów graficznych. Poza tym poznają zasady tworzenia estetycznych etykiet produktowych i powstawania identyfikacji wizualnej marki. Najbardziej zaawansowaną techniką jest grafika ruchoma, która pozwoli absolwentom znaleźć zatrudnienie przy produkcji animacji czy gier komputerowych. Kolejnym kierunkiem, w którym mogą rozwijać się studenci grafiki komputerowej jest tworzenie stron komputerowych czy aplikacji mobilnych.


Jakie kwalifikacje dadzą studia z Grafiki komputerowej i multimediów?
Po studiach z grafiki komputerowej i multimediów na absolwentów czeka praca: grafika, projektanta portali internetowych, programisty aplikacji, specjalisty ds. multimediów czy administratora baz danych. WSB-NLU w Nowym Sączu oferuje studia na tym kierunku w trzech trybach: stacjonarnym, niestacjonarnym lub interaktywnym.
 
Postaw na Grafikę komputerową i multimedia jako studia online na WSB-NLU
Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu jedna z najstarszych i najbardziej cenionych w kraju uczelni prywatnych. Od wielu lat zajmuje wysokie miejsca w rankingach ministerstwa! Jeśli nie chcesz przegapić swojej szansy na studia na tej prestiżowej, międzynarodowej uczelni - nie czekaj dłużej, właśnie trwa rekrutacja na kolejny semestr studiów.

Jak wygląda kształcenie na WSB-NLU? RealTime Online to najnowsza forma studiów zdalnych tzw. online, które są realizowane w 100% interaktywnie w czasie rzeczywistym za pomocą systemu informatycznego Cloud Academy™. Ma wiele zalet i pozwala studiować niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Więcej informacji znajdziesz na stronie uczelni!

Jeśli ukończyłeś już studia o specjalności Grafika komputerowa i chcesz wciąż rozwijać umiejętności oraz poznać dalsze możliwości projektowania graficznego o praktycznym podejściu skorzystaj z oferty Akademii Drimagine.
 

Dołącz do nas!
Dołącz do nas! Zapisz się online.

Nie zwlekaj! Zapisz się na studia online tylko w 3 minuty!